Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: 偶ar贸wki LED  (Przeczytany 14517 razy)
alergik
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 32


« : Wtorek, 20 Wrzesie艅 2011, 17:55 »

Chodzi mi po g艂owie wymiana 偶ar贸wek pozycyjnych, tablicy rejestracyjnej, stopu/pozycji tylnych, stopu centralnego. Czy kto艣 z Was robi艂 takiego moda i jakie 偶ar贸wki LED polecacie???
Zapisane
tom02
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 276



« Odpowiedz #1 : Wtorek, 20 Wrzesie艅 2011, 17:59 »

Chodzi mi po g艂owie wymiana 偶ar贸wek pozycyjnych, tablicy rejestracyjnej, stopu/pozycji tylnych, stopu centralnego. Czy kto艣 z Was robi艂 takiego moda i jakie 偶ar贸wki LED polecacie???
B臋dzie 艣wieci膰 bia艂ym 艣wiat艂em i tyle J臋zyk Zamieni艂em na Led w pod艣wietlaniu kabiny i szybko wr贸ci艂em na normaln膮 - jako艣 mi nie przypasowa艂o. Bardziej ni偶 led polecam philips bluevision U艣miech

Tutaj masz temat  ->http://c1aygo107.net/index.php?topic=8553.0
« Ostatnia zmiana: Wtorek, 20 Wrzesie艅 2011, 18:19 wys艂ane przez tom02 » Zapisane

odl
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 489



« Odpowiedz #2 : Wtorek, 20 Wrzesie艅 2011, 20:12 »

zmienialem na led w pozycyjnych, oswietleniu kabiny i w srodkowej konsoli... pozycyjne i srodkowa konsole wywalilem, bo po krotkim czasie z ledow robily sie stroboskopy albo sie przepalaly. oswietlenie kabiny zostalo biale (ledowe) ;-)
Zapisane
alergik
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 32


« Odpowiedz #3 : Wtorek, 20 Wrzesie艅 2011, 20:14 »

Mnie chodzi o 偶ar贸wki kt贸re poda艂em. Zawsze to pob贸r par臋 艂adnych wat贸w mniej, czyli oszcz臋dno艣膰 paliwa.
Zapisane
odl
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 489



« Odpowiedz #4 : Wtorek, 20 Wrzesie艅 2011, 20:25 »

zalezy jaka masz instalacje w aucie.. u mnie wszystkie ledy (swiecace na okraglo) szlag trafia po kilku tyg uzywania, wiec sobie odpuscilem.. u innych dzialaja bez problemu.
Zapisane
adrianlos
Posiadacz
**
Wiadomo艣ci: 161



WWW
« Odpowiedz #5 : Wtorek, 20 Wrzesie艅 2011, 20:34 »

zalezy jaka masz instalacje w aucie.. u mnie wszystkie ledy (swiecace na okraglo) szlag trafia po kilku tyg uzywania, wiec sobie odpuscilem.. u innych dzialaja bez problemu.
...no tak , szlag trafia jak si臋 kupi Ledy na 12V - a napi臋cie przy pracuj膮cym silniku mo偶e si臋 waha膰 nawet do 14V czyli nale偶a艂oby kupi膰 Ledy na 14V-16V - najpro艣ciej zmierzy膰
woltomierzem napi臋cie akumulatora przy pracuj膮cym silniku.
Zapisane

ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomo艣ci: 5856


by艂 sobie kiedy艣 107RC...


WWW
« Odpowiedz #6 : Wtorek, 20 Wrzesie艅 2011, 23:02 »

na pozycjach mam ledy dyfuzyjne, konsola R5 zamontowane, pod艣wietlenie tylnej mam bia艂e tradycyjne z kompletu blue vision i tak膮 sam膮 w podsufitce... nic si臋 nie przepala!

Z ty艂em nie kombinowa艂em, ale jak co艣 wymodzisz to daj zna膰 to te偶 z ch臋ci膮 pozmieniam ty艂!

PS
Krzysiu, zrobi艂by艣 modu艂, albo jako艣 zmodyfikowa艂 tylne 3 stop, tak 偶eby roz艣wietla艂o si臋 np. od 艣rodka po kolei ka偶dy punkt 艣wietlny??
Zapisane

Pzdr from 艁DZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (s艂u偶bow贸z)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(呕onowozide艂)

By艂y:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #7 : 艢roda, 21 Wrzesie艅 2011, 08:39 »

hmmm...niby teoretycznie by si臋 da艂o...mo偶e kiedy艣 co艣 pomy艣le bo na razie niestety nawet nie mam kiedy p艂ynu do sprysk. dola膰.

a w og贸le taka linijka 艣wietlna na stopie to raczej niedozwolona jest U艣miech i dowodzik mo偶e polecie膰 U艣miech

...a tak na szybciora znalaz艂em nawet gotowca U艣miech http://www.edw.com.pl/pdf/k07/33_01a.pdf
« Ostatnia zmiana: 艢roda, 21 Wrzesie艅 2011, 09:09 wys艂ane przez kristofch » Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
odl
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 489



« Odpowiedz #8 : 艢roda, 21 Wrzesie艅 2011, 10:12 »

a napi臋cie przy pracuj膮cym silniku mo偶e si臋 waha膰 nawet do 14V czyli nale偶a艂oby kupi膰 Ledy na 14V-16V - najpro艣ciej zmierzy膰
woltomierzem napi臋cie akumulatora przy pracuj膮cym silniku.

jak mi jeszcze powiesz gdzie znalezc ledy na 14v to bede bardzo wdzieczny ;-) napiecie spokojnie do 14 dochodzi na pracujacym silniku, o ile dobrze pamietam odczyty z kompa.
Zapisane
piotrAYGO2007
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 284



WWW
« Odpowiedz #9 : 艢roda, 21 Wrzesie艅 2011, 11:40 »

powiem tak:
kupi艂em w dobrym sklepie motoryzacyjnym komplet dw贸ch led贸w pod tablic臋- po miesi膮cu jedna pad艂a-pewnie od wibracji.

Akurat by艂a promocja w biedronce 8z艂 za 4 ledy-dzia艂a do tej pory (1,5roku).


10 razy taniej i jak si臋 okazuje lepiej


Zapisane

piotrAYGO2007
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 284



WWW
« Odpowiedz #10 : 艢roda, 21 Wrzesie艅 2011, 12:01 »

Te z biedronki to CarCommerce (oczywi艣cie CHiny)

Napi臋cie 12V
Zapisane

adrianlos
Posiadacz
**
Wiadomo艣ci: 161



WWW
« Odpowiedz #11 : 艢roda, 21 Wrzesie艅 2011, 12:26 »

a napi臋cie przy pracuj膮cym silniku mo偶e si臋 waha膰 nawet do 14V czyli nale偶a艂oby kupi膰 Ledy na 14V-16V - najpro艣ciej zmierzy膰
woltomierzem napi臋cie akumulatora przy pracuj膮cym silniku.

jak mi jeszcze powiesz gdzie znalezc ledy na 14v to bede bardzo wdzieczny ;-) napiecie spokojnie do 14 dochodzi na pracujacym silniku, o ile dobrze pamietam odczyty z kompa.

Dobrej jako艣ci Ledy maj膮 tolerancj臋 napi臋cia na poziomie 20% czyli powinny wytrzyma膰 14,2V
Zapisane

aygo_driver
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 797



« Odpowiedz #12 : 艢roda, 21 Wrzesie艅 2011, 13:24 »

Dobrej jako艣ci, czy nie i tak moim zdaniem lepiej kupi膰 kilka sztuk ponad to co nam potrzeba chi艅skich i jak co艣 si臋 przepali to wrzuci膰 now膮. Chi艅skie s膮 gorsze s膮 tylko tym, 偶e wszystkie egzemplarze si臋 sprzedaje, bez odrzucania tych niespe艂niaj膮cych norm, ale za to o ile taniej. Ja kupi艂em ostatnio pi臋膰 sztuk na allegro, jedna pad艂a, a sprzedawca bardzo profesjonalnie si臋 zachowa艂 i dos艂a艂 mi dwie kolejne zupe艂nie za darmo.
Moim zdaniem nie ma si臋 co przejmowa膰, bo to jest tak tanie, 偶e nawet wymiana raz na rok nie b臋dzie tragedi膮, a efekt wizualny jest znacznie lepszy ni偶 ze zwyk艂ej 偶ar贸wki.
Zapisane

Strony: [1]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: