Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: Problemy z wci艣ni臋ciem przycisku A/C  (Przeczytany 10730 razy)
Piernik
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 10



« : Czwartek, 21 Lipiec 2016, 09:34 »

W 107 偶ony pojawi艂 si臋 wczoraj problem z w艂膮czaniem klimatyzacji a dok艂adnie z wci艣ni臋ciem przycisku A/C.
Przycisk nie chce jakby zaskoczy膰. W艂膮czenie i przytrzymanie uruchamia klimatyzacj臋 (s艂ycha膰 za艂膮czaj膮cy si臋 kompresor i z nawiew贸w zaczyna lecie膰 ch艂odne powietrze).
Jak przycisk si臋 pu艣ci to klimatyzacja wy艂膮cza si臋. Kilka dni temu klima dzia艂a艂a bez problemu.

Pytanie...gdzie szuka膰 problemu? Czy to przycisk, kostka czy mo偶e problem le偶y w samym uk艂adzie klimatyzacji.

Z g贸ry dzi臋ki za odzew,
Zapisane
BOBAS349FK
c1aygo107.net V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 2856



« Odpowiedz #1 : Czwartek, 21 Lipiec 2016, 13:30 »

raczej wymieni膰 dziudat na nowy ..... dziudat to guzik tak moje c贸rki m贸wi艂y na guzik jak by艂y malutkie  艁ohoho
Zapisane

citroen c1 1.0
xsara picasso 1.6
mondeo GHIA mk2 2.0
GILERA RUNNER 125cm
Piernik
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 10



« Odpowiedz #2 : Pi膮tek, 22 Lipiec 2016, 14:24 »

I chyba na tym si臋 sko艅czy.
Wczoraj zdj膮艂em za艣lepk臋 przycisku i wida膰 偶e co艣 w nim nie styka. Minimalne ruszenie powoduje za艂膮czanie/roz艂膮czenie klimy.
Zapisane
Transam2
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 13


« Odpowiedz #3 : Sobota, 13 Sierpie艅 2016, 17:54 »

Na Allegro jest go艣膰, kt贸ry naprawia takie przyciski. Nie chc臋 tu si臋 rozwodzi膰 nad procedur膮 - znajdziesz - ja ju偶 mam naprawiony (daje bodaj偶e 1,5 roku gwarancji). Teraz czekam na zwrot "wadium".
Zapisane
Piernik
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 10



« Odpowiedz #4 : 艢roda, 24 Sierpie艅 2016, 13:49 »

Sko艅czy艂o si臋 na tym 偶e kupi艂em od tego cz艂owieka naprawiony przycisk a odes艂a艂em mu sw贸j.
Pieni膮dze ju偶 zwr贸ci艂, jego przycisk dzia艂a jak nale偶y wi臋c temat mo偶na uzna膰 za zamkni臋ty.
Zapisane
Strony: [1]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: