Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: Brak wy艣wietlania poziomu paliwa  (Przeczytany 7935 razy)
PERO
Newbie
*
Wiadomo艣ci: 1


« : Pi膮tek, 14 Maj 2010, 21:29 »

Witam, mam problem w mojej aygo, mianowicie na wy艣wietlaczu nie pokazuje si臋 wog贸le poziomu paliwa, dodatkowo kierunkowskazy po w艂膮czeniu (lewy b膮d藕 prawy) pulsuj膮 bardzo szybko, dodam tylko , 偶臋 po w艂膮czeniu 艣wiate艂 awaryjnych kierunki mrugaj膮 normalnym rytmem. Mo偶e kto艣 zna odpowied藕 na te problemy?
Zapisane
pietras
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 903


Radom / Warszawa


« Odpowiedz #1 : Pi膮tek, 14 Maj 2010, 23:26 »

ameryki nie odkryje jak powiem 偶e na pierwszy rzut oka sprawa dla elektryka.. U艣miech
Zapisane

U艣miech
marysia
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 1385



WWW
« Odpowiedz #2 : Niedziela, 16 Maj 2010, 22:08 »

u mnie by艂o podobnie i si臋 okaza艂o 偶e si臋 roz艂膮czy艂y kostki w kierownicy. Do tego od ustawienia kierownicy zaleza艂o wyposazenie  艁ohoho
np. kierownica na g贸rze: wszystko dzia艂a,
kierownica na dole: nie dzia艂a wspomaganie kierownicy, migacze, otwieranie okien i ogrzewanie tylnej szyby  U艣miech
popr贸buj moze z ustawieniem czy co艣 sie zmienia. Mechanik mi powiedzia艂, 偶ebym za cz臋sto nie zmienia艂a ustawienia bo to tam wszystko jest w 艣rodku na styk i mo偶e si臋 zn贸w roz艂膮czy膰.
Zapisane

Gogolina83
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 10



« Odpowiedz #3 : Poniedzia艂ek, 17 Maj 2010, 19:51 »

Mam ten sam problem, a mo偶e podobny? Bo akurat u mnie wskazanie poziomu paliwa jest sta艂e i bez wzgl臋du na sytuacj臋 w baku, ci膮gle na maxa!!! Sprawdzony zosta艂 p艂ywak oraz po艂aczenia przy zbiorniku paliwa i wszystko ok. Zosta艂a nam ,,kierwonica" i tam kontrola po艂膮czenia z wy艣wietlaczem....
« Ostatnia zmiana: Poniedzia艂ek, 17 Maj 2010, 19:53 wys艂ane przez Gogolina83 » Zapisane
hecki
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 8


« Odpowiedz #4 : Wtorek, 15 Marzec 2011, 12:51 »

hey ho...i mi si臋 to w艂a艣nie dzieje:)czy kto艣 usun膮艂 usterk臋?jak U艣miech Dzie艅dobry
Zapisane
obcy44
Citybug Maker
*
Wiadomo艣ci: 693


zajefajny w贸zek 艣migaj膮cy po W-wie


« Odpowiedz #5 : Wtorek, 15 Marzec 2011, 20:49 »

 ciekawe rzeczy ja si臋 z tym jeszcze nie spotka艂em tzn z kierunkowskazami bo z wska藕nikiem to cz臋sto i toi zazwyczaj zawieszony p艂ywak.
Zapisane

Citroen C1 1,0 B 2009r 
Honda CRV 2,2 I-CTDI 175 KM
Kymco New Dink 50
Strony: [1]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: