Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: Kierownica nie odbija  (Przeczytany 5862 razy)
Pr0koks
Newbie
*
Wiadomo艣ci: 3


« : Wtorek, 28 Luty 2012, 22:46 »

Witajcie! Z uwagi, 偶e jest to m贸j pierwszy post chcia艂bym si臋 przywita膰. Opowiem wam moj膮 histori臋: w zesz艂ym tygodniu sta艂em si臋 szcz臋艣liwym posiadaczem bia艂ej C1. Z uwagi, 偶e w dniu w kt贸rym kupowa艂em samoch贸d by艂o bardzo 艣lisko, nie testowa艂em go zbyt d艂ugo, nie zauwa偶y艂em niczego niepokoj膮cego. Autko przyjecha艂o do mnie do domu na lawecie. Wczoraj wybra艂em si臋 na kr贸tk膮 przeja偶d偶k臋 (nie mam jeszcze tablic wi臋c za d艂ugo po艣miga艂em). Zauwa偶y艂em co艣, co mnie bardzo zaniepokoi艂o. Kierownica ma problem z powrotem do pozycji pierwotnej. Nawet na ostrych zakr臋tach, po dodaniu gazu i puszczeniu kierownicy nie chce powr贸ci膰. Nie m贸wi臋 ju偶 o lekkich zakr臋tach, gdzie kierownica sprawia wra偶enie, jakby si臋 blokowa艂a. Jak my艣licie, co mu dolega?
Zapisane
BOBAS349FK
c1aygo107.net V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 2856



« Odpowiedz #1 : Wtorek, 28 Luty 2012, 22:59 »

hmmm zbierznosc moze byc walnieta kat kola nieprawidlowy ..... lub cos z przekladnia kierownicza ... a masz wspomaganie?? ooo witam wroclawiaka !!!! podjedz jutro pod GERMAZ  na strzegomska to zobaczymy co to moze byc  Dzie艅dobry Dzie艅dobry
« Ostatnia zmiana: Wtorek, 28 Luty 2012, 23:01 wys艂ane przez BOBAS349FK » Zapisane

citroen c1 1.0
xsara picasso 1.6
mondeo GHIA mk2 2.0
GILERA RUNNER 125cm
Pr0koks
Newbie
*
Wiadomo艣ci: 3


« Odpowiedz #2 : Wtorek, 28 Luty 2012, 23:15 »

 Jest to wersja ze wspomaganiem. Dodam, 偶e nie mia艂em problem贸w z kontrolk膮 p/s. Podjecha膰 nie dam rady, bo tablic jeszcze nie mam (w trakcie walki z biurokracj膮) Co艣 czuje, 偶e szykuje si臋 grubszy wydatek..
« Ostatnia zmiana: Wtorek, 28 Luty 2012, 23:16 wys艂ane przez Pr0koks » Zapisane
Strony: [1]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: