Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: Chcesz kupić trojaczka i masz jakieś pytania? Pytaj śmiało  (Przeczytany 453236 razy)
kristofch
V.I.P
*
Wiadomości: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche małe porsche...


« Odpowiedz #180 : Wtorek, 15 Marzec 2011, 20:56 »

spalanie tych autek to jedna z mocniejszych stron Uśmiech najmocniejsza to frajda z jazdy Uśmiech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
cookie
Maniak
***
Wiadomości: 976

Sprzedam wózek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #181 : Czwartek, 17 Marzec 2011, 08:32 »

Dziękuje serdecznie za powyższe info.

1. Powiedzcie mi jeszcze proszę czy zdarzyły się wśród was lub słyszeliście o jakichkolwiek problemach z korozją, pęcherzach na jakiś elementach w trojaczkach? Rozumiem, że jest full ocynk. We fabii jest full ocynk, ale w 8 roku pojawiły się pęcherze na klapie bagażnika i a w 10 roku na styku progów i przednich błotników. 

To toyota więc o ocynku mozesz zapomnieć. Zdażaja sie purchle na masce- u mnie pojawiły sie juz po pierwszej zimie i były zrobione na gwarancji. Od tego czasu jest spokój. Jesli samochód nie był szpachlowany i naprawy lakiernicze były robione w aso to raczej nie ma sie czym martwic przez 5-6 lat od nowości. Mój 3 latek poza opisana maska nie ma żadnych oznak korozji.
Co do spalania to mam podobny styl uzytkowania jak obcy i spalanie w okolicy 6,8-7 l ale na dłuzszych odcinkach w mieście spada do okolic 6l/100. Lepszych wyników mozna by sie w mieście spodziewac tylko w dieslu ale to chyba się na miasto nie opłaca z innych powodów niz spalanie. Zresztą zawsze możesz zagazować benzynkę i bedzie taniej niz w dieselu. O yarku z tym silnikiem zapomniej - bedzie palił tyle co fabia, a do tego będzie mułem bez ikry. Zawias poza silnikiem to najmocniejsza strona tego samochodu. Na tym forum chyba nikt tu nic w nim nie grzebał przed 100tys km.
Zapisane
kaliope
SUPER MODERATOR
*
Wiadomości: 1396


Peugeot 107, 1.0 trendy & Zafira 1.9 cdti


« Odpowiedz #182 : Czwartek, 17 Marzec 2011, 23:48 »



To toyota więc o ocynku mozesz zapomnieć.

To jestem w szoku...toyota nie stosuje ocynku? Widziałem jeszcze gdzieś fotkę u was na forum z rdzą w komorze silnika...chyba na podłużnicach..to jakiś odosobniony przypadek?
Zapisane

cookie
Maniak
***
Wiadomości: 976

Sprzedam wózek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #183 : Piątek, 18 Marzec 2011, 08:41 »



To toyota więc o ocynku mozesz zapomnieć.

To jestem w szoku...toyota nie stosuje ocynku? Widziałem jeszcze gdzieś fotkę u was na forum z rdzą w komorze silnika...chyba na podłużnicach..to jakiś odosobniony przypadek?
Toyota chyba nigdy nie stosowała ocynku- przynajmniej w swoich europejskich fabrykach. Poza maską i i jakimis wykwitami w podwoziu u kompresora nikt sie nie chwlił problemami z korozją. Jest tu parę osób ze starszymi samochodami i wiekszym od mojego przebiegiem- niech sie oni wypowidzą. Imho jesli samochód nie był bity albo eksploatowany w błocie i głebokich zaspach to nie ma sie specjalnie czym przejmować. Zresztą jest gwarancja na perforacje bodajże 12 lat.
Zapisane
kaliope
SUPER MODERATOR
*
Wiadomości: 1396


Peugeot 107, 1.0 trendy & Zafira 1.9 cdti


« Odpowiedz #184 : Sobota, 19 Marzec 2011, 14:43 »

1. Przednie szyby elektryczne zjeżdżają dwustopniowo?, tzn do połowy przycisku tyle ile chce a jak przycisnę do końca do zjeżdża cała?

2. Czy te uchylne z tyłu się sprawdzają? Dają cokolwiek? Czy pasażerowie z tyłu proszą o otwarcie trochę przednich szyb?  Da się je uchylić w deszczu?
Zapisane

odl
Klubowicz
*
Wiadomości: 489



« Odpowiedz #185 : Sobota, 19 Marzec 2011, 15:00 »

1. Przednie szyby elektryczne zjeżdżają dwustopniowo?, tzn do połowy przycisku tyle ile chce a jak przycisnę do końca do zjeżdża cała?

nie zjezdzaja dwustopniowo - jak dlugo trzymasz przycisk, tyle sie otworzy/zamknie... dwustopniowo to moga sie zamykac, jak sie zatna w polowie drogi ;-)) (ale od kiedy zglosilem w ASO i costam poczyscili i nasmarowali, to juz sie nie zacina). ponadto kierowca nie moze kontrolowac szyby pasazera (chyba, ze sie wychyli do jego przycisku).
Zapisane
obcy44
Citybug Maker
*
Wiadomości: 693


zajefajny wózek śmigający po W-wie


« Odpowiedz #186 : Sobota, 19 Marzec 2011, 18:01 »

1. Przednie szyby elektryczne zjeżdżają dwustopniowo?, tzn do połowy przycisku tyle ile chce a jak przycisnę do końca do zjeżdża cała?

2. Czy te uchylne z tyłu się sprawdzają? Dają cokolwiek? Czy pasażerowie z tyłu proszą o otwarcie trochę przednich szyb?  Da się je uchylić w deszczu?

Szybki na  długość przycisku , a tylne szyby? no pewnie że się sprawdzają , zawsze to trochę więcej powietrza wpadnie do środka i da się uchylić podczas deszczu , ale żebyś nie zapomniał zamknąc , bo potem moższ mieć akwarium w środku   Uśmiech.
Zapisane

Citroen C1 1,0 B 2009r 
Honda CRV 2,2 I-CTDI 175 KM
Kymco New Dink 50
odl
Klubowicz
*
Wiadomości: 489



« Odpowiedz #187 : Sobota, 19 Marzec 2011, 20:36 »

a.. i uchylne z tylu sa tylko w wersji 5d.. na wypadek jakbys nie wiedzial ;-)
Zapisane
Maro
Użytkownik
*
Wiadomości: 54



« Odpowiedz #188 : Środa, 20 Lipiec 2011, 22:57 »


Razem z żonką kilkanaście dni szukaliśmy używki na różnych portalach ogłoszeniowych .
Wykonałem wiele telefonów, zrobiliśmy sporo kilometrów oglądając różne "bezwypadkowe" szroty.
Szukając samochodu mieliśmy skromne wymagania, krajowy, bezwypadkowy z klimatyzacją .
Niestety wymagania okazały się zbyt wygórowane i nic nie znaleźliśmy .
Straciliśmy tylko mnóstwo czasu i kasy Smutny

Opiszę tylko dwie ostatnio oglądane sztuki, które przelały szalę goryczy :

C1  / 2008 r / 19000 km
ABS, el. szyby, klimatyzacja, centralny zamek, poduszka powietrzna, radio / CD,
wspomaganie kierownicy, immobiliser, welurowa tapicerka,
pierwszy właściciel, serwisowany w ASO, bezwypadkowy, garażowany

Po rozmowie telefonicznej i upewnieniu się czy autko na pewno spełnia nasze wymagania
wyjeżdżamy na oględziny (240 km w jedną stronę)
Na miejscu okazuje się że C1 jest obtłuczony dosłownie ze wszystkich stron !
Klima ledwo działa i śmierdzi stęchlizną, tapicerka brudna, lampka sufitowa pełna rdzawej wody,
w środku auta śmierdzi psem, wszędzie ślady sierści i śliny.

---

C1  / 2010 r / 2700 km
ABS, el. szyby, klimatyzacja, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna,
radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, przyciemniane szyby
pierwszy właściciel, serwisowany w ASO, garażowany

Podejrzane wydało mi się że w ogłoszeniu nie napisano "bezwypadkowy"
Dzwonię i pytam o szczegóły.
Właściciel powiedział że była jakaś tam mała przygoda, ale on nie wie (czy może nie pamięta) co dokładnie się przydarzyło.
Zapytałem jeszcze raz czy jest właścicielem czy pośrednikiem,
bo jako właściciel to chyba powinien pamiętać co w samochodzie było uszkodzone zwłaszcza że to prawie nowy samochód.
Wtedy dostałem informację że lekko uszkodzony był TYŁ samochodu.
Poprosiłem o przesłanie zdjęcia uszkodzenia i otrzymałem fotkę z uszkodzonym PRZEDNIM błotnikiem !
Odpuściłem dalsze rozmowy .

Stwierdziliśmy że nie stać nas na dalsze poszukiwanie "bezwypadkowej" używki.

Może przydałby się na Forum oddzielny temat z opisem niektórych okazyjnych ofert ?!

Zapisane

Pozdrawiam
Marek
kristofch
V.I.P
*
Wiadomości: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche małe porsche...


« Odpowiedz #189 : Czwartek, 21 Lipiec 2011, 07:42 »

zgłoś się do użytkownika obcy44 - on coś poradzi Uśmiech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomości: 5856


był sobie kiedyś 107RC...


WWW
« Odpowiedz #190 : Czwartek, 21 Lipiec 2011, 10:46 »

Stwierdziliśmy że nie stać nas na dalsze poszukiwanie "bezwypadkowej" używki.

Może przydałby się na Forum oddzielny temat z opisem niektórych okazyjnych ofert ?!

Załóż taki temat, wstaw swoje obejrzane oferty z komentarzem i któryś z modów go przyklei


A u Obcego pewnie coś znajdziesz... Przynajmniej będziesz uczciwie znał historię samochodu!
Zapisane

Pzdr from ŁDZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (służbowóz)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(Żonowozideł)

Były:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
Maro
Użytkownik
*
Wiadomości: 54



« Odpowiedz #191 : Czwartek, 21 Lipiec 2011, 15:04 »

Dzięki za polecenie Obcego44,
autko mamy już upatrzone - jutro odbieramy Uśmiech

Zapisane

Pozdrawiam
Marek
kristofch
V.I.P
*
Wiadomości: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche małe porsche...


« Odpowiedz #192 : Czwartek, 21 Lipiec 2011, 15:08 »

od obcego44 ?
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
Maro
Użytkownik
*
Wiadomości: 54



« Odpowiedz #193 : Czwartek, 21 Lipiec 2011, 15:27 »

od obcego44 ?

Nie, nie
zdecydowaliśmy się na nówkę z salonu.

Zapisane

Pozdrawiam
Marek
kristofch
V.I.P
*
Wiadomości: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche małe porsche...


« Odpowiedz #194 : Czwartek, 21 Lipiec 2011, 16:29 »

 lol miałem dokładnie tak samo rok temu  lol nówka mega cieszy Uśmiech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
Maro
Użytkownik
*
Wiadomości: 54



« Odpowiedz #195 : Czwartek, 21 Lipiec 2011, 16:52 »

Kristofch
He he...  właśnie czytałem o Twoich zeszłorocznych perypetiach związanych z zakupem Uśmiech
Jak widać na naszym przykładzie ciężko znaleźć zadbaną używkę .
No, za kilka godzin odbieramy naszą C1 Vitamin Uśmiech

Zapisane

Pozdrawiam
Marek
ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomości: 5856


był sobie kiedyś 107RC...


WWW
« Odpowiedz #196 : Czwartek, 21 Lipiec 2011, 21:28 »

czekamy na fotki Uśmiech
Zapisane

Pzdr from ŁDZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (służbowóz)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(Żonowozideł)

Były:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
kristofch
V.I.P
*
Wiadomości: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche małe porsche...


« Odpowiedz #197 : Piątek, 22 Lipiec 2011, 07:44 »

Kristofch
He he...  właśnie czytałem o Twoich zeszłorocznych perypetiach związanych z zakupem Uśmiech
Jak widać na naszym przykładzie ciężko znaleźć zadbaną używkę .
No, za kilka godzin odbieramy naszą C1 Vitamin Uśmiech



dokładnie Uśmiech
...a Vitamin to następca WHITE będziesz miał czarne dodatki
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
Maro
Użytkownik
*
Wiadomości: 54



« Odpowiedz #198 : Piątek, 22 Lipiec 2011, 21:28 »

Zgadza się, wszystkie dodatki są czarne .
Cały dzień padało i zrobiłem tylko jedną fotkę :



Zapisane

Pozdrawiam
Marek
kristofch
V.I.P
*
Wiadomości: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche małe porsche...


« Odpowiedz #199 : Piątek, 22 Lipiec 2011, 21:44 »

no super Uśmiech zapraszamy do utworzenia wątku o swoim autku Uśmiech
...pamiętam jak mój też miał przejechane 6km Uśmiech teraz ma 16 000 Uśmiech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26   Do góry
Drukuj
Skocz do: