Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: Problem prawny! Z C1!  (Przeczytany 7194 razy)
Dzbanek
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 10


« : Sobota, 07 Lipiec 2012, 15:38 »

Witam!!! Mam taki problem jestem posiadaczem C1 z 2007 roku jako wsp贸艂wa艣ciciel (kupiony w polskim salonie jako nowe auto). U偶ytkuje ten pojazd sam a mam wielki problem ze drugi wsp贸w艂asciciel ma komornika i po艂o偶y艂 艂ape na 50 % auta i nie mam jak go sprzeda膰. Komornik w urzedzie komunikacji zablokwa艂 rejestracje. Drugi wsp贸艂wa艣ciciel zgadza sie na sprzeda偶. Po chamsku moge sprzeda膰 ale co wtedy? Co zrobi kupuj膮cy jak auta nie bedzie m贸g艂 zarejestrowa膰? Wiem 偶e komornik nie zabierze auta z p贸艂w艂ascicielem bo tego nikt nie kupi na licytacji. Mo偶e na ukraine gdzie艣 pchn膮膰? Ma kto艣 kogo艣 co skupuje auta jakiego艣 ukrainca? Bo na cze艣ci to jeszcze szkoda. 2007 rok wersja flirt bezwypadkowy, 5 dzwi, sreberko, 75 tkm... Wiecej dla zainteresowanych...
Zapisane
BOBAS349FK
c1aygo107.net V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 2856



« Odpowiedz #1 : Niedziela, 08 Lipiec 2012, 22:05 »

splac komornika!!!!!!!!!!! sprzedaj auto i wyjdziesz na swoje !!!!!!!!!!
Zapisane

citroen c1 1.0
xsara picasso 1.6
mondeo GHIA mk2 2.0
GILERA RUNNER 125cm
seraphine
Posiadacz
**
Wiadomo艣ci: 307


« Odpowiedz #2 : Czwartek, 12 Lipiec 2012, 09:53 »

hmmm... nie wiem, czy tutaj nie b臋dzie po艣rednio si臋 k艂ania艂 art. 300KK. w tej chwili wsp贸艂w艂a艣ciciel ma "G" do gadania bo w jego prawa maj膮tkowe wszed艂 komornik.... gdyby ten tw贸j zad艂u偶ony wsp贸lnik pom贸g艂 Ci w sprzeda偶y, to na bank dostanie zarzuty za ukrywanie maj膮tku przed wierzycielami. mo偶na spr贸bowa膰 dokona膰 s膮dowego podzia艂u warto艣ci tego pojazdu (np. dowie艣膰, 偶e twoje by艂o 99%, a dawnego wsp贸艂w艂a艣ciciela/komornika 1%) i potem sp艂aci膰 ten 1% komornikowi - tylko nie wiem, czy na tym etapie to jeszcze mo偶liwe (o takich sprawach w SC s艂ysza艂em - jak si臋 ko艅czy艂y? nie wiem).
...a co do komornika i jego udzia艂贸w, to ja na jego miejscu gdybym chcia艂 by膰 wredny i skuteczny, to spr贸bowa艂bym sprzeda膰 cz臋艣膰 d艂ugu na samochodzie zaprzyja藕nionej wypo偶yczalni samochod贸w/pizzerii, po uprzednim s膮dowym ustaleniu kto i w jakim czasie ma korzysta膰 z pojazdu (o takich spawach w SC ju偶 s艂ysza艂em)... a wtedy - "wydatki ponosicie solidarnie" czyt.: zaje藕dzili by Ci auto i zostawili do remontu (albo znowu s膮d i afera kto ma za to zap艂aci膰).
Zapisane

Br膮zowiutki Duster II klekot 4x4
janq
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 459



« Odpowiedz #3 : Czwartek, 12 Lipiec 2012, 13:48 »

Poszukaj jakiego艣 orzecznictwa s膮dowego, na pewno by艂y ju偶 takie sprawy, powinno to pom贸c w ocenie sytuacji.
Zapisane

Dzbanek
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 10


« Odpowiedz #4 : Poniedzia艂ek, 16 Lipiec 2012, 09:51 »

Dzi臋ki za podpowiedzi!!!
Zapisane
Strony: [1]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: