Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: 1 [2]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: tylko frajerzy kupuj膮 AYGO  (Przeczytany 37369 razy)
107KOMPRESOR
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 2553



« Odpowiedz #20 : Niedziela, 10 Maj 2009, 21:28 »

staram sie jak moge i zawsze mnie kto艣 zjedzie Smutny ja tylko z matematyki jestem dobry Smutny
Zapisane

P107 SI GT  P206SW 207GTI
piotrek
Go艣膰
« Odpowiedz #21 : 艢roda, 27 Maj 2009, 14:36 »

nowe wie艣ci z frontu:
- podobno Citroen te偶 wkleja gumy...
- moje gumy si臋... odklei艂y... pomimo zapewnie艅 i teoretycznej trzyletniej gwarancji zacz臋艂y odpada膰 po 20 dniach... W poniedzia艂ek b臋d臋 w serwisie....
Zapisane
biela
Administrator
*
Wiadomo艣ci: 1502


Auto maniak


« Odpowiedz #22 : 艢roda, 27 Maj 2009, 15:53 »

ciekawe co zrobi膮, podklej膮 na nowo, a mo偶e powiedz膮 偶e tttm Du偶y u艣miech, wsp贸艂czuje tych problem贸w, ja bym ju偶 chyba dawno go do 偶yda odda艂
Zapisane

Kia Ceed SW '20 1.0 120KM
107KOMPRESOR
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 2553



« Odpowiedz #23 : 艢roda, 27 Maj 2009, 20:32 »

ciekawe co zrobi膮, podklej膮 na nowo, a mo偶e powiedz膮 偶e tttm Du偶y u艣miech, wsp贸艂czuje tych problem贸w, ja bym ju偶 chyba dawno go do 偶yda odda艂


ja te偶
Zapisane

P107 SI GT  P206SW 207GTI
ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomo艣ci: 5856


by艂 sobie kiedy艣 107RC...


WWW
« Odpowiedz #24 : 艢roda, 27 Maj 2009, 20:37 »

osz kurna... no ale si臋 mo偶na by艂o spodziewa膰... partacze....
Zapisane

Pzdr from 艁DZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (s艂u偶bow贸z)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(呕onowozide艂)

By艂y:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
cookie
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 976

Sprzedam w贸zek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #25 : 艢roda, 27 Maj 2009, 20:50 »

nowe wie艣ci z frontu:
- podobno Citroen te偶 wkleja gumy...
- moje gumy si臋... odklei艂y... pomimo zapewnie艅 i teoretycznej trzyletniej gwarancji zacz臋艂y odpada膰 po 20 dniach... W poniedzia艂ek b臋d臋 w serwisie....
Nie pami臋tam ilo drzwiow膮 masz toye ale w 5 drzwiowym citroenie z 2008r problem nie wystepuje-ja przynajmniej nie zauwa偶y艂em mimo 偶e p[rzez ostatnie p贸艂 roku samoch贸d w garazu sta艂 mo偶e w sumie tydzie艅. reszt臋 czasu pod chmurk膮.
Zapisane
piotrAYGO2007
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 284



WWW
« Odpowiedz #26 : 艢roda, 27 Maj 2009, 20:50 »

Ile razy mo偶na naprawia膰 tak膮 sam膮 usterk臋?
chyba 3 i wymiana na nowe auto skoro niemog膮 sobie poradzi膰
Zapisane

Dominikk
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 146


« Odpowiedz #27 : Czwartek, 28 Maj 2009, 19:26 »

nie zag艂臋bia艂em sie nigdy w to ale raczej nie dotyczy to wszystkich usterek (wiec nie sadze zeby przez to wymienili Ci auto na nowe)

Moim zdaniem tez jesli nigdy nic nie mowili o probie regulacji drzwi to od tego trzeba bylo by zaczac czyli od doci膮gni臋cia ich. Pozatym jestes pewien ze to w tamtym miejscu woda leci ? moze dostaje sie miedzy szybe a drzwi i leci na dywanik ale od drzwi ? Czy rzeczywiscie po doklejeniu tych listew woda sie nie wdaje do srodka ?

Odpadac sadze ze beda zawsze bo raczej nie jest to miejsce przewidziane do tego typu wklejania 艁ohoho wiec pare otwarc , i zamkniec drzwi i adios uszczelko U艣miech a wkrecic na blachowkrety nie moga bo zniszcza karoserie  Du偶y u艣miech
Zapisane
piotrek
Go艣膰
« Odpowiedz #28 : Pi膮tek, 29 Maj 2009, 09:57 »

Tego, ze przecieka i gdzie jestem pewien (krople wisz膮 na uszczelce w g贸rne cz臋艣ci drzwi, nast臋pnie spadaj膮 do schowka w dzwiach, klamk臋, blach臋 powy偶ej; dzieje si臋 o podczas mycia i .... deszczu...) Po przyklejeniu "uszczelek" nie przecieka, ale "uszczelki" odpadaj膮... Irytuj膮ce jest to, 偶e ci panowie zawsze wszystko wiedz膮 lepiej i moj膮 swoje "opracowane przez Toyot臋 procedury" z kt贸rymi nie mo偶na dyskutowa膰... jesli sie na nie nie zgodz臋 - koniec gwarancji... Og贸lnie to s艂owo Toyota budzi we mnie coraz wi臋ksz膮 agresj臋...
Zapisane
agrestrybnik
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 177


« Odpowiedz #29 : Sobota, 30 Maj 2009, 09:24 »

i u mnie po 9 miesiacach zauwazylem ze w czasie jazdy na deszczu pomalu kapie do srodka z obydwu drzwierzy, przedtem tego objawu nie bylo, jak bedzie coraz gorzej cza bedzie sie zameldowac do aso
Zapisane
kromcio
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 24


« Odpowiedz #30 : Czwartek, 14 Stycze艅 2010, 23:55 »

To jak jest w ko艅cu z przeciekami   Smutny kupuj膮c auto u偶ywane musz臋 si臋 dalej oto martwi膰 czy jest ju偶 jaki艣 patent? Co? 
Zapisane
cookie
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 976

Sprzedam w贸zek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #31 : Pi膮tek, 15 Stycze艅 2010, 08:56 »

Kupujac uzywane sprawdzasz czy jest suche. jak jest suche po deszczu to znaczy ze k艂opot贸w raczej nie b臋dzie bo ta przypad艂osc dotyczy tylko niekt贸rych egzemplarzy i mam wrazenie 偶e duzo zadziej je艣艂i wog贸le spotyka C1 natomiast dosc czesto jesli nie nagminnie dr臋czy aygo. Moja np jest suchutka mimo gatrazowania od ponad roku pod chmurka. POdobne do艣wiadczenia z tego co pamietam ma Kompresor.
Zapisane
adrianlos
Posiadacz
**
Wiadomo艣ci: 161



WWW
« Odpowiedz #32 : Niedziela, 24 Lipiec 2011, 20:35 »

Te偶 mia艂em ten problem z uszczelkami , ciek艂o z jednej strony, wi臋c profilaktycznie wymienili mi uszczelki we wszystkich drzwiach,
i to wszystko w ramach gwarancji.
Jak widz臋 - "Co kraj, To obyczaj" , bo mieszkam w niemczech  U艣miech
Zapisane

Strony: 1 [2]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: