Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1] 2   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: P0trzebny jakikolwiek VIN od skandynawskiej wersji C1  (Przeczytany 21089 razy)
cookie
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 976

Sprzedam w贸zek Mutsy Urban Rider.


« : Pi膮tek, 03 Luty 2012, 08:32 »

Witam,
Potrzebny mi nr vin od skandynawskiej wersji trojaczka, a konkretnie C1. Musz esprawdzic czy by艂y jakie艣 r贸znice w wyposa偶eniu fabrycznym tych samochod贸w a bez Vin-u ani rusz.
Z g贸ry dziekuje za pomoc i pozdrawiam.
Zapisane
cytrynka
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 83


« Odpowiedz #1 : Niedziela, 05 Luty 2012, 18:45 »

O, to ja moge pom贸c  U艣miech
Mam takiego Disco
VIN - VF7PNCFAC89408949
co艣 jeszcze Cie Interesuje?

Wi臋kszo艣膰 aut sprzedawanych w Szwecji ma podgrzewane fotele, trojaczki nie wszystkie, ale cz臋sto maj膮.
Trafia si臋 te偶 trojaczek z podgrzewanym silnikiem, ale to raczej jako wyposa偶enie dodatkowe.
Jak chcesz, to mog臋 Ci napisa膰 w jakim wyposa偶eniu sprzedawana jest C1 dzi艣.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Niedziela, 05 Luty 2012, 20:22 wys艂ane przez cytrynka » Zapisane
cookie
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 976

Sprzedam w贸zek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #2 : Niedziela, 05 Luty 2012, 20:41 »

O, to ja moge pom贸c  U艣miech
Mam takiego Disco
VIN - VF7PNCFAC89408949
co艣 jeszcze Cie Interesuje?

Wi臋kszo艣膰 aut sprzedawanych w Szwecji ma podgrzewane fotele, trojaczki nie wszystkie, ale cz臋sto maj膮.
Trafia si臋 te偶 trojaczek z podgrzewanym silnikiem, ale to raczej jako wyposa偶enie dodatkowe.
Jak chcesz, to mog臋 Ci napisa膰 w jakim wyposa偶eniu sprzedawana jest C1 dzi艣.

Pozdrawiam
Masz wersj臋 standardow膮, bez podgrzewania silnika? Jesli tak to jak ci si臋 sprawdza ogrzewanie w temperaturach poni偶ej -20C? Po jakim mniej wi臋cej czasie zaczyna dmucha膰 ciep艂ym z nawiew贸w? Jak zatrzymujez si臋 w jakim艣 korku to temperatura nawiawu obni偶a sie mocno?
Zapisane
cytrynka
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 83


« Odpowiedz #3 : Niedziela, 05 Luty 2012, 21:01 »

Niestety podgrzewania silnika nie mam.
Samo ogrzewanie jest bardzo dobre, autko sie nagrzewa szybciutko, ale moja C1 stoi w gara偶u, no i na po艂udniu Szwecji nie by艂o takich mroz贸w jak w Polsce, max rano to -13 chyba. W korkach nie stoj臋, bo ich nie ma.
Ogrzewanie foteli to fajna sprawa, bo zanim autko sie nagrzeje, to w 4literki ju偶 grzeje. Wad膮 jest brak regulacji, ale mo偶na w艂膮cza膰 i wy艂膮cza膰, ale przyda艂yby si臋 2 stopnie ogrzewania.
Pozdrawiam
Zapisane
cookie
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 976

Sprzedam w贸zek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #4 : Niedziela, 05 Luty 2012, 21:08 »

No tak, przy -10C jest spoko i generalnie jak sie jedzie a nie stoi to nie mam problemu ale przy -18-20C jak si臋 stanie to jest problem. W ka偶dym razie dzieki - po za tym ze w opisie jest 偶e wrsja na kraje o zimnym klimacie to jedyna r贸偶nica jaka zauwazy艂em to chyba pogrzewany dolot.
Zapisane
cytrynka
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 83


« Odpowiedz #5 : Niedziela, 05 Luty 2012, 21:18 »

Nie ma sprawy, polecam si臋 na przysz艂o艣膰 U艣miech

PS
Sprzedawane dzisiaj maj膮 regulacj臋 wysoko艣ci fotela kierowcy, a podgrzewane fotele to standard w 5D
Zapisane
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #6 : Niedziela, 05 Luty 2012, 22:12 »

...w mojej C1 ogrzewanie w -30st. dzia艂a nadzwyczaj dobrze i szybko... powaga U艣miech przez ostatni tydzie艅 mia艂em okazje si臋 przekona膰 i jestem mile zaskoczony U艣miech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
obcy44
Citybug Maker
*
Wiadomo艣ci: 693


zajefajny w贸zek 艣migaj膮cy po W-wie


« Odpowiedz #7 : Niedziela, 05 Luty 2012, 23:05 »

A mo偶e kt贸ry艣 z szanownych koleg贸w wrzuci膰 fotk臋 jak wygl膮daj膮 i gdzie s膮 umiejscowine w艂膮czniki do podgrzewania ? - z g贸ry dzieki Dzie艅dobry
Zapisane

Citroen C1 1,0 B 2009r 
Honda CRV 2,2 I-CTDI 175 KM
Kymco New Dink 50
cytrynka
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 83


« Odpowiedz #8 : Niedziela, 05 Luty 2012, 23:47 »

w aygo na trzecim zdj臋ciu
-[]-[]-[blocket]-[]-[]]http://www.bytbil.com/Object/Details/j74izda5?slideshow=True&cmpid=38#xtor=AD-500-[bytbil]-[]-[]-[blocket]-[]-[]
pod zapalniczk膮

w C1 jutro postaram sie zrobi膰 zdj臋cie
Zapisane
cookie
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 976

Sprzedam w贸zek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #9 : Poniedzia艂ek, 06 Luty 2012, 08:49 »

...w mojej C1 ogrzewanie w -30st. dzia艂a nadzwyczaj dobrze i szybko... powaga U艣miech przez ostatni tydzie艅 mia艂em okazje si臋 przekona膰 i jestem mile zaskoczony U艣miech
Jedziesz z gara偶u czy spod chmurki?
Zapisane
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #10 : Poniedzia艂ek, 06 Luty 2012, 09:30 »

r贸偶nie U艣miech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
obcy44
Citybug Maker
*
Wiadomo艣ci: 693


zajefajny w贸zek 艣migaj膮cy po W-wie


« Odpowiedz #11 : Wtorek, 07 Luty 2012, 21:10 »

fajnie , jak mo偶esz to wrzu膰 fotki z cytryny je偶eli s膮 umieszczone w innym miejscu
Zapisane

Citroen C1 1,0 B 2009r 
Honda CRV 2,2 I-CTDI 175 KM
Kymco New Dink 50
cytrynka
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 83


« Odpowiedz #12 : Wtorek, 07 Luty 2012, 22:15 »

s膮 za dr膮偶kiem zmiany bieg贸w, jutro postaram si臋 o fotke
Zapisane
cookie
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 976

Sprzedam w贸zek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #13 : 艢roda, 08 Luty 2012, 09:14 »

r贸偶nie U艣miech
U mnie jest tak 偶e jak wyjad臋 od razu na trase gdzie moge wrzuci膰 4-5 bieg to temperatur臋 艂apie w miare sprawnie po ok. 3 -5km ale w ruchu miejskim gdzie tocze sie na g贸ra 3 biegu i co chwila stoje na 艣wiat艂ach jest lipa straszna. Dmucha mi po 10 km ledwie letnim powietrzem (termostat sprawdzony). Jak juz z艂apie temp i 艣rodek sie nagrzeje to jest spoko ale nagrzanie puszki zmar藕nietej na - 20C trwa w ruchu miejskim wieki.
Zapisane
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #14 : 艢roda, 08 Luty 2012, 09:32 »

hmmm... u mnie zdecydowanie szybko, nawet w mie艣cie... ju偶 po kilku km ciepe艂ko daje U艣miech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
cytrynka
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 83


« Odpowiedz #15 : 艢roda, 08 Luty 2012, 13:50 »

Tak to wygl膮da u mnie w C1



W 107 jest chyba tak samo
Zapisane
BOBAS349FK
c1aygo107.net V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 2856



« Odpowiedz #16 : 艢roda, 08 Luty 2012, 17:56 »

jest tylko grzanie bez regulacji Co? bo jak tak to ja tez sobie zrobie tylko mate grzewcza skombinuje od mondeo lub nowego focusa heh ....... jutro poszukam u siebie na serwisie !!!! Disco
Zapisane

citroen c1 1.0
xsara picasso 1.6
mondeo GHIA mk2 2.0
GILERA RUNNER 125cm
cytrynka
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 83


« Odpowiedz #17 : 艢roda, 08 Luty 2012, 19:29 »

jest tylko grzanie bez regulacji Co? bo jak tak to ja tez sobie zrobie tylko mate grzewcza skombinuje od mondeo lub nowego focusa heh ....... jutro poszukam u siebie na serwisie !!!! Disco

regulacji nie ma, i troche jej brakuje, ale samo ogrzewanie sie sprawdza U艣miech
Zapisane
obcy44
Citybug Maker
*
Wiadomo艣ci: 693


zajefajny w贸zek 艣migaj膮cy po W-wie


« Odpowiedz #18 : Czwartek, 09 Luty 2012, 00:35 »

chyba sobie zamonuj臋 takie uniwersalne , w planach mam te偶 podgrzewane lusterka , tylko nie wiem co na to alternator....
Zapisane

Citroen C1 1,0 B 2009r 
Honda CRV 2,2 I-CTDI 175 KM
Kymco New Dink 50
cookie
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 976

Sprzedam w贸zek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #19 : Czwartek, 09 Luty 2012, 09:02 »

jest tylko grzanie bez regulacji Co? bo jak tak to ja tez sobie zrobie tylko mate grzewcza skombinuje od mondeo lub nowego focusa heh ....... jutro poszukam u siebie na serwisie !!!! Disco

regulacji nie ma, i troche jej brakuje, ale samo ogrzewanie sie sprawdza U艣miech
Regulacje mozna zchyba zrobi膰. Jesli we藕mie sie 2 identyczne maty na jedno siedzenie to mo偶na raz 艂膮czyc je r贸wnolegle a na po艂owe mocy szeregowo. Tak mi sie przynajmniej wydaje ale niech sie wypowie elektryk jaki艣. Co do wydajno艣ci alta to bym sie nie martwi艂. Jedna mata bierze oko艂o 60W, lusterka pewnie ko艂o 30W, a alternator w wersji z klim膮 ma wydajno艣膰 80A co przy 12V daje moc oko艂o 1 kW. W dieslu mam alta o mocy 90A i daje rad臋 mimio 偶e ma sopro wi臋cej odbiornik贸w niz C1 (艣wiece 偶arowe, wydajnijesza wentylacja, 2 wiatraki na ch艂odnicy, podgrzewane lusterka i du偶a tylna szyba, dupogrzeje itp.)

Zapisane
Strony: [1] 2   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: