Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: 1 2 [3]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: Street racing, czyli z kim Trojaczki wygra艂y (lub przegra艂y)  (Przeczytany 48002 razy)
BOBAS349FK
c1aygo107.net V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 2856



« Odpowiedz #40 : Niedziela, 10 Czerwiec 2012, 10:41 »

....... mam racje Co?? lol lol
Zapisane

citroen c1 1.0
xsara picasso 1.6
mondeo GHIA mk2 2.0
GILERA RUNNER 125cm
107KOMPRESOR
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 2553



« Odpowiedz #41 : Niedziela, 10 Czerwiec 2012, 12:21 »

(...) jak ktos mnie lekcewa偶y bo nie widzi kto prowadzi a ocenia po aucie ....(...)

Nie lekcewa偶y Ciebie tylko auto. Powiem Ci tak to jest dla mnie najwi臋kszy problem ma艂ych samochod贸w. Fajnie to by艂o wida膰 w mojej 107. Jak jecha艂em w dzie艅 to nagminne by艂o: zaje偶d偶anie drogi, blokowanie, wymuszanie, wpychanie si臋, itd.  Jednak najgorsze by艂o i to nagminne przy艣pieszanie jak ich wyprzedza艂em. (mi臋dzy innym dla tego zawsze chcia艂em mie膰 turbo w ma艂ym samochodzie - ja niestety chcia艂em im co艣 udowodni膰 - wcze艣niej je藕dzi艂em 106 i 306. Widzia艂em jaka jest r贸偶nica w traktowaniu samochod贸w na drodze) Jak jecha艂em w nocy, a trzeba tu w tym miejscu zaznaczy膰, 偶e 艣wiat艂a w 107 s膮 bardzo kozackie i nie zdradzaj膮 i偶 to tylko 107, to mi ust臋powali drogi itd. pe艂na kultura. Dopiero jak si臋 zorientowali co ich wyprzedza sytuacja wraca艂a do normy.

Niejako dla pocieszenia powiem, 偶e najtrudniejsza by艂a jazda Imprez膮 GT - kierowcy dzielili si臋 w贸wczas na 2 grupy. Sympatycznych, kt贸rzy po prostu zachowywali si臋 kulturalnie i tych kt贸rzy za wszelk膮 cen臋 chcieli sprawdzi膰 jak szybka jest taka impreza - to by艂o strasznie niebezpieczne poniewa偶 nigdy nie wiedzia艂e艣 na kogo trafisz. Na szcz臋艣cie moja by艂a na tyle 偶wawa, 偶e dawa艂em rade. Zreszt膮 przyzwyczajenie ze 106 do bycia zawsze na odpowiednio niskim biegu powodowa艂a, 偶e nigdy nie by艂em zaskoczony. To przyzwyczajenie wida膰 dobrze po moim spalaniu. Zawsze wi臋cej na trasie ni偶 w mie艣cie.

pozdrawiam
ma艂y

ps W PL niestety pokutuje jedna przera偶aj膮ca my艣l u 99% kierowc贸w. "Ma艂y samoch贸d to padlina i nie mo偶e by膰 szybki. Du偶y to co innego." W my艣l tej zasady zawsze jad膮c Mazd膮 6 czy Legacy (kt贸ry wcale nie jest szybki zreszt膮 w wersji wolnoss膮cej 2.0) sytuacja by艂a taka, 偶e 95% kierowc贸w mi ust臋powalo i by艂o kompletnie spokojnych Mrugni臋cie
Zapisane

P107 SI GT  P206SW 207GTI
GR71
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 345



WWW
« Odpowiedz #42 : Niedziela, 10 Czerwiec 2012, 13:22 »

(...) jak ktos mnie lekcewa偶y bo nie widzi kto prowadzi a ocenia po aucie ....(...)

Nie lekcewa偶y Ciebie tylko auto. Powiem Ci tak to jest dla mnie najwi臋kszy problem ma艂ych samochod贸w. Fajnie to by艂o wida膰 w mojej 107. Jak jecha艂em w dzie艅 to nagminne by艂o: zaje偶d偶anie drogi, blokowanie, wymuszanie, wpychanie si臋, itd.  Jednak najgorsze by艂o i to nagminne przy艣pieszanie jak ich wyprzedza艂em. (mi臋dzy innym dla tego zawsze chcia艂em mie膰 turbo w ma艂ym samochodzie - ja niestety chcia艂em im co艣 udowodni膰 - wcze艣niej je藕dzi艂em 106 i 306. Widzia艂em jaka jest r贸偶nica w traktowaniu samochod贸w na drodze) Jak jecha艂em w nocy, a trzeba tu w tym miejscu zaznaczy膰, 偶e 艣wiat艂a w 107 s膮 bardzo kozackie i nie zdradzaj膮 i偶 to tylko 107, to mi ust臋powali drogi itd. pe艂na kultura. Dopiero jak si臋 zorientowali co ich wyprzedza sytuacja wraca艂a do normy.




 艁ohoho st膮d u mnie pasy. Imituj臋 gro藕n膮 os臋.... a w rzeczywisto艣ci to tylko mucha ...z paskami osy. Kozak
Zapisane

Peugeot 107
Nissan Qashqai 2015 1.6 DIG-T 163kM
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #43 : Niedziela, 10 Czerwiec 2012, 15:53 »

dlatego trzeba ludziom pokaza膰 co ma艂e mo偶e  lol
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
Bubu
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 31



« Odpowiedz #44 : Niedziela, 10 Czerwiec 2012, 17:35 »

ps W PL niestety pokutuje jedna przera偶aj膮ca my艣l u 99% kierowc贸w. "Ma艂y samoch贸d to padlina i nie mo偶e by膰 szybki. Du偶y to co innego." W my艣l tej zasady zawsze jad膮c Mazd膮 6 czy Legacy (kt贸ry wcale nie jest szybki zreszt膮 w wersji wolnoss膮cej 2.0) sytuacja by艂a taka, 偶e 95% kierowc贸w mi ust臋powalo i by艂o kompletnie spokojnych Mrugni臋cie

Niestety tutaj przyznaje ca艂kowit膮 racj臋, ale musz臋 te偶 doda膰 偶e jest to chyba najfajniejsza rzecz zobaczy膰 min臋 kierowcy "DU呕EGO" samochodu jak go odstawia spod 艣wiate艂(przynajmniej do czasu  lol) trojaczek. Ot taki kompleks "wielko艣ci" na polskich drogach, w innych krajach rzadziej si臋 co艣 takiego spotyka.
Zapisane

kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #45 : Poniedzia艂ek, 11 Czerwiec 2012, 07:53 »

 艁ohoho bezcenne U艣miech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
BOBAS349FK
c1aygo107.net V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 2856



« Odpowiedz #46 : Poniedzia艂ek, 11 Czerwiec 2012, 10:11 »

 Disco zjawiskowe  lol lol
Zapisane

citroen c1 1.0
xsara picasso 1.6
mondeo GHIA mk2 2.0
GILERA RUNNER 125cm
janq
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 459



« Odpowiedz #47 : Poniedzia艂ek, 11 Czerwiec 2012, 12:59 »

niebywa艂e  lol
Zapisane

Jacek
Go艣膰
« Odpowiedz #48 : Poniedzia艂ek, 11 Czerwiec 2012, 14:00 »

(...) jak ktos mnie lekcewa偶y bo nie widzi kto prowadzi a ocenia po aucie ....(...)

Nie lekcewa偶y Ciebie tylko auto. Powiem Ci tak to jest dla mnie najwi臋kszy problem ma艂ych samochod贸w. Fajnie to by艂o wida膰 w mojej 107. Jak jecha艂em w dzie艅 to nagminne by艂o: zaje偶d偶anie drogi, blokowanie, wymuszanie, wpychanie si臋, itd.  Jednak najgorsze by艂o i to nagminne przy艣pieszanie jak ich wyprzedza艂em. (mi臋dzy innym dla tego zawsze chcia艂em mie膰 turbo w ma艂ym samochodzie - ja niestety chcia艂em im co艣 udowodni膰 - wcze艣niej je藕dzi艂em 106 i 306. Widzia艂em jaka jest r贸偶nica w traktowaniu samochod贸w na drodze) Jak jecha艂em w nocy, a trzeba tu w tym miejscu zaznaczy膰, 偶e 艣wiat艂a w 107 s膮 bardzo kozackie i nie zdradzaj膮 i偶 to tylko 107, to mi ust臋powali drogi itd. pe艂na kultura. Dopiero jak si臋 zorientowali co ich wyprzedza sytuacja wraca艂a do normy.

Niejako dla pocieszenia powiem, 偶e najtrudniejsza by艂a jazda Imprez膮 GT - kierowcy dzielili si臋 w贸wczas na 2 grupy. Sympatycznych, kt贸rzy po prostu zachowywali si臋 kulturalnie i tych kt贸rzy za wszelk膮 cen臋 chcieli sprawdzi膰 jak szybka jest taka impreza - to by艂o strasznie niebezpieczne poniewa偶 nigdy nie wiedzia艂e艣 na kogo trafisz. Na szcz臋艣cie moja by艂a na tyle 偶wawa, 偶e dawa艂em rade. Zreszt膮 przyzwyczajenie ze 106 do bycia zawsze na odpowiednio niskim biegu powodowa艂a, 偶e nigdy nie by艂em zaskoczony. To przyzwyczajenie wida膰 dobrze po moim spalaniu. Zawsze wi臋cej na trasie ni偶 w mie艣cie.

pozdrawiam
ma艂y

ps W PL niestety pokutuje jedna przera偶aj膮ca my艣l u 99% kierowc贸w. "Ma艂y samoch贸d to padlina i nie mo偶e by膰 szybki. Du偶y to co innego." W my艣l tej zasady zawsze jad膮c Mazd膮 6 czy Legacy (kt贸ry wcale nie jest szybki zreszt膮 w wersji wolnoss膮cej 2.0) sytuacja by艂a taka, 偶e 95% kierowc贸w mi ust臋powalo i by艂o kompletnie spokojnych Mrugni臋cie

Wa偶ne jest to, 偶e kiedy je藕dzimy trojaczkami to nie mamy z tym problem贸w, kompleks贸w, itd. Je偶d偶enie czym艣 takim po mie艣cie pokazuje, 偶e jeste艣my Europejczykami bez zahamowa艅. Po to te auta zosta艂y min. stworzone i miasto je kocha. Sp贸jrzmy na ceny Aygo w UK. Trzymaj膮 cen臋, bo poci膮gaj膮 za sob膮 niewielkie op艂aty. Poza tym jazda trojaczkiem ma do艣膰 wysoki wsp贸艂czynnik "fun to drive". Nie s膮dzicie?
PS. Pozdrawiamy miszcz贸w kierownicy w Touaregach, Tiguanach, Kugach,  Disco i innych autobusach spod znaku Audi i BMW.  lol
PSS. W Wielkiej Brytanii jest ciekawy idiom oznaczaj膮cy samochody du偶e, pick-upy, SUVY, kt贸re s艂u偶膮 wypindrzonym damom do dowo偶enia dzieci do szko艂y ->>> Chelsea Tractor, hehehhehe lol lol lol. Jakie proponujecie t艂umaczenie: Czo艂g Kabacki ;-)
Zapisane
dthdth
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 1777



« Odpowiedz #49 : Poniedzia艂ek, 11 Czerwiec 2012, 14:28 »

W NL jest to chyba najbardziej popularne autko. Powaznie Raz ze jest zwinne, dwa ze malo pali, trzy ze nie placic sie podatku drogowego i do tego sa bardzo ladne (choc to oczywiscie kwetsia gustu). Jest ich tutaj jak mrowek. Na oko strzelam 50% zepoty, 35% cytryny a reszta tojoty. Ja osobiscie uwazam ze to wyjatkowo udane autko, choc ostatnio szrpnelo mnie odrobine za kieszen, no ale mam nadzieje ze nastepne kilka lat bedzie "bezwydatkowe"  U艣miech
Zapisane

Peugeot 107 1.0-12V-2Tronic  , Byl - Fiat Bravo 1.9 MJTD 165hp/350Nm , Sym Fiddle II 50cc  ,
Byl - Kreidler Galactica 2.0 Electric   , Triumph Tiger 800 Crystal White   , Toyota Auris II Hybrid
Jacek
Go艣膰
« Odpowiedz #50 : Wtorek, 12 Czerwiec 2012, 13:13 »

Hej,
Wczoraj by艂a ustawka z kole偶ank膮, kt贸rej to m膮偶 twierdzi (w przyp艂ywie geniuszu), 偶e Aygo to nie samoch贸d (sic!). W ko艅cu postanowili艣my stan膮膰 na kresce. Ona Yarisem 2008, 1.3 (86 koni). Przed wy艣cigiem pyta艂a mnie, czy rzeczywi艣cie chc臋 si臋 艣ciga膰. Baa, no pewnie. Mia艂em troch臋 dyga, bo z jej opowie艣ci to ten Yaris fruwa.
1. O - 80, 0-100, 0-130 nie mia艂a szans. Na jedynce nie pi艂owa艂em, bo mi sie nie chcia艂o, na 2-ce by艂o bye-bye. Nie mia艂a szans. Doszed艂em do 170 na 4-5 d艂ugo艣ci samochodu i nuda.
2. Potem by艂 rolowany od 60km/h w g贸r臋. I to samo. Odje偶d偶a艂em jej jak chcia艂em.

Potem mi wyzna艂a, 偶e nie spodziewa艂a sie, 偶e Aygo tak je藕dzi ;-)
Zapisane
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #51 : Wtorek, 12 Czerwiec 2012, 14:43 »

zuch ch艂opak  lol
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
Dochu
Posiadacz
**
Wiadomo艣ci: 283



« Odpowiedz #52 : Wtorek, 12 Czerwiec 2012, 15:13 »

pogratulowa膰 pojedynku! U艣miech
Zapisane
BOBAS349FK
c1aygo107.net V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 2856



« Odpowiedz #53 : Wtorek, 12 Czerwiec 2012, 15:20 »

brawo  Yo Yo Yo Yo Yo Yo
Zapisane

citroen c1 1.0
xsara picasso 1.6
mondeo GHIA mk2 2.0
GILERA RUNNER 125cm
Jacek
Go艣膰
« Odpowiedz #54 : Wtorek, 12 Czerwiec 2012, 16:25 »

zuch ch艂opak  lol

Nie zbijaj si臋 ... ;-)
Zapisane
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #55 : 艢roda, 13 Czerwiec 2012, 08:30 »

no co ty U艣miech
to duma i gratulacje U艣miech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
Strony: 1 2 [3]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: