Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: Fabryczne radio- zawiesi艂o si臋 na amen  (Przeczytany 8560 razy)
Renee89
Newbie
*
Wiadomo艣ci: 3


« : Czwartek, 09 Luty 2017, 08:35 »

Witajcie! od p贸艂 roku jestem szcz臋艣liw膮 posiadaczk膮 jednego z trojaczk贸w i do艣膰 sporo zd膮偶y艂am ju偶 przy tym male艅stwie przej艣膰, jak si臋 p贸藕niej okaza艂o sprzeda艂 mi go mechanik patykiem pisany ale pomijam ten fakt bo silnik jest i dzia艂a bez zarzut贸w, mam jednak偶e pewien problem i prosz臋 o pomoc! Jak w temacie, zmieni艂am wczoraj p艂yt臋 w radiu, wszystko dzia艂a艂o bez zarzut贸w,w trakcie jazdy w艂膮czy艂am radio i to by艂 m贸j ostatni ruch, chc膮c po jakim艣 czasie zn贸w w艂膮czy膰 CD, kt贸re si臋 uruchomi艂o na panelu nadal wy艣wietla艂o si臋 radio, totalny zwis, a po jakim艣 czasie wszystko znik艂o, zatrzyma艂am si臋 wy艂膮czy艂am samoch贸d i po chwili uruchomi艂am ponownie i nic to nie da艂o, zrobi艂am tak kilka razy nawet, w ko艅cu da艂am za wygran膮 gdy dojecha艂am do domu, stwierdzi艂am 偶e mo偶e do rana mu przejdzie, jednak si臋 myli艂am bo nadal nic nie wy艣wietla na panelu, jak uruchamiam radio to w艂膮cza si臋 ostatnia uruchomiona stacja, pog艂a艣nianie i zmiana stacji nie dzia艂a og贸艂nie nic nie dzia艂a poza w艂膮czaniem/wy艂膮czaniem i zmian膮 na CD lub radio. Nie wiem kompletnie co mo偶e by膰 przyczyn膮, dodam 偶e na dworze jest ok -7 stopni je艣li to mo偶e mie膰 jakie艣 znaczenie. hmm??
Zapisane
gaga195
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 744



« Odpowiedz #1 : Czwartek, 09 Luty 2017, 10:52 »

gaszenie i odpalanie nic Ci nie da, bo radio ma sta艂y + ( podtrzymanie ) z akumulatora. Je艣li chcesz zrobi膰 jak wyrafinowany informatyk ( tzn uruchomi膰 ponownie ) 艁ohoho To odepnij akumulator na 10-15min, wtedy wszystko si臋 zresetuje Mrugni臋cie
Zapisane

Renee89
Newbie
*
Wiadomo艣ci: 3


« Odpowiedz #2 : Wtorek, 21 Luty 2017, 13:48 »

Zrobi艂am jak poleci艂e艣, wszystko si臋 zresetowa艂o ale nie pomog艂o, wyciszy艂o radio  i og贸lnie lipa Smutny
Zapisane
Strony: [1]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: