Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: auto bez wspomagania  (Przeczytany 5579 razy)
krzys311073
Newbie
*
Wiadomo艣ci: 4


« : Pi膮tek, 17 Marzec 2017, 12:25 »

witam wszystkich serdecznie

mam pytanie do u偶ytkownik贸w 107 bez wspomagania czy w waszych autach ci臋偶ko chodzi kierownica, bo w aucie mojej 偶ony trzeba u偶y膰 znacznej si艂y 偶eby ko艂a chcia艂y skr臋ci膰, zauwa偶y艂em te偶, 偶e jak stoj臋 obok auya( nie ma nikoga w 艣rodku) to kierownica chodzi jakby troch臋 l偶ej, czy ten typ tak ma czy trzeba szuka膰 przyczyny takiej sytuacji? Powiem szczerze, 偶e jestem troch臋 zaskoczony, 偶e w tak ma艂ym aucie tak ci臋偶ko mo偶e si臋 kr臋ci膰 kierownic膮.


I jeszcze jedno czy orientuje si臋 kto艣 czy maglownica w autach ze wspomaganiem a w autacj bez wspomagania jest taka sama, chodzi mi o prze艂o偶enia przek艂adni z臋batej i czy ona posiada j膮k膮艣 regulacj臋.

pozdrawiam
Zapisane
marko1
Go艣膰
« Odpowiedz #1 : Pi膮tek, 17 Marzec 2017, 13:45 »

Witam,
to tak jak w maluchu zwrotnice zapieczone a kierownic膮 ciszko by艂o kr臋ci膰. W twoim przypadku samochodzik nie obci膮偶ony to kierownic膮 zawsze l偶ej si臋 kr臋ci .Je偶eli nie masz wspomagania to musz膮 by膰 jakie艣 miejsca kt贸re trzeba posmarowa膰. Jak to m贸wi膮 smarujesz kr臋cisz nie smarujesz nie kr臋cisz.
Zapisane
krzys311073
Newbie
*
Wiadomo艣ci: 4


« Odpowiedz #2 : Pi膮tek, 17 Marzec 2017, 19:31 »

Czyli rozumiem, 偶e nie jest to normalne w tych autkach i trzeba szuka膰 mechanicznych przyczyn ci臋偶ko pracuj膮cej kierownicy?
Zapisane
Strony: [1]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: