Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: 1 [2]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: Aygo 2012 Lift 5D Navi - problem  (Przeczytany 17183 razy)
BOBAS349FK
c1aygo107.net V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 2856



« Odpowiedz #20 : Wtorek, 31 Lipiec 2018, 22:49 »

powiem tak jak juz kupione to tylko oprowadzi膰 do odp stanu i cieszy膰 sie jazda !!  艁ohoho
Zapisane

citroen c1 1.0
xsara picasso 1.6
mondeo GHIA mk2 2.0
GILERA RUNNER 125cm
ksiegarz5
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 16


« Odpowiedz #21 : 艢roda, 01 Sierpie艅 2018, 18:39 »

BOBAS349FK -> I tak w艂a艣nie robi臋, cho膰 ci臋偶ko jest troch臋 si臋 przyzwyczai膰 po przesiadce z Micry. ;p Niby oba "japo艅ce", sporo cech "wsp贸lnych", ale ...
Zapisane
ksiegarz5
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 16


« Odpowiedz #22 : Wtorek, 02 Czerwiec 2020, 22:22 »

Witam po d艂u偶szej przerwie!
Uda艂o mi si臋 wyeliminowa膰 problem z ABS-m, zmieni膰 zderzak na ca艂y, w kolorze, cho膰 u偶ywany oraz nowy mieszek, niestety, z star膮, uszkodzon膮 ramk膮 ...
W mi臋dzyczasie mia艂em problem z silnikiem (wypad艂a/wylecia艂a 艣ruba), ale mechanik tym si臋 zaj膮艂. Chcia艂em zmieni膰 nadkola z przodu oraz da膰 nowe, na ty艂, ale mam problem z za艂o偶eniem. Konkretnie ... nie mam do czego ich zamocowa膰. ;p Tak samo jest z chlapaczami. :/
Martwi mnie te偶 problem z brakiem uchwytu do tylnej kanapy, A w zasadzie dw贸ch, bo ten co jest to szkoda gada膰. Smutny
Nie wiem te偶 co zrobi膰 z g艂o艣nikami na drzwiach. Pomierzy艂em je, ojciec jeszcze si臋 upewni艂. Zam贸wi艂em nowe, zdj膮艂em boczki, wywali艂em stare g艂o艣niki i ... okazuje si臋, 偶e nowe nie pasuj膮. ;( Zwr贸ci膰 ich ju偶 nie mog臋, bo opakowanie otwarte, a kable do g艂o艣nik贸w przyci臋te, zalutowane i zabezpieczone koszulk膮 termokurczliw膮. My艣la艂em nad jak膮艣 ramk膮 dodatkow膮 czy adapterem, ale nie wiem czy to si臋 sprawdzi. M贸j ojciec wymy艣li艂,  偶e da cienk膮 sklejk臋 ... Spasowa艂em.
Dumam te偶 nad zmian膮 fabrycznego radia. Czyta p艂yty, ale nagrane na CD piosenki odtwarza r贸偶nie. Zbioru audio nie widzi, mp3 ju偶 tak, ale w takim wypadku udaje mi si臋 wypali膰 tylko kilka piosenek, co przestaje mie膰 sens, bo potrafi je uruchamia膰 w r贸偶nym tempie. Tzn., cz臋艣膰 "leci" normalnie, a cz臋艣膰 jest a偶 za bardzo przyspieszona. :/
Moje Aygo to model z nawigacj膮, ale samego urz膮dzenia nie mam. Poprzedni w艂a艣ciciel stwierdzi艂, 偶e si臋 spali艂o, wi臋c wywali艂. Nowego nie widzia艂em za cz臋sto, a te z "dw贸jek" nie b臋d膮 pasowa膰 ... W zwi膮zku z tym my艣l臋 nad pozbyciem si臋 艣rodkowego panelu, zast膮pienia jej takim z zwyk艂ego "trojaczka", a przy okazji wstawi艂bym nowe radio, z odpowiedni膮 ramk膮.
Ma to sens? Co my艣licie? 
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: