Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: Kupi艂em sobie 107 - pare pyta艅 i obserwacji  (Przeczytany 4092 razy)
wojtek11
Newbie
*
Wiadomo艣ci: 1


« : Pi膮tek, 10 Lipiec 2020, 20:27 »

Witam wszystkich forumowicz贸w  U艣miech

Zauwa偶y艂em, 偶e jeszcze ca艂kiem niedawno kto艣 udziela艂 si臋 na tym forum, wi臋c postanowi艂em za艂o偶y膰 w艂asny w膮tek na temat mojej 107  Kozak

Za 7000 z艂 kupi艂em czarne 107 - bezwypadkowe, rocznik 2007, przebieg 127000km, benzyniak, z wieloma mankamentami karoserii (wgniecenie na drzwiach kierowcy, obtarcia z praktycznie ka偶dej strony) i zepsutym radiem. Zdecydowa艂em si臋 na ten egzemplarz, bo wydaje mi si臋 偶e obecno艣膰 klimatyzacji jest du偶o wa偶niejsza ni偶 wygl膮d zewn臋trzny  艁ohoho W艂a艣ciciel by艂 jeden (biuro nieruchomo艣ci), wymieniono mu w czasie eksploatacji jedynie akumulator, do艣c niedawno.

Autko elegancko dzia艂a艂o... dop贸ki go nie kupi艂em  swoon Dwie godziny po zakupie przesta艂a dzia艂a膰 klima (ewentualnie mo偶liwe 偶e dzia艂a, ale mniej intensywnie), a w momencie kiedy zatankowa艂em bak do pe艂na za艣wieci艂a si臋 kontrolka engine check. Tak jak podejrzewam, 偶e klima to po prostu brak czynnika ch艂odz膮cego, tak silnik to troch臋 dla mnie zagadka. Ale widzia艂em, 偶e tutaj na forum wskazuje si臋 na problemy z katalizatorem, pewnie tym tropem p贸jd臋.

Czy uwa偶acie, 偶e trafi艂em na grata i przep艂aci艂em? Czy mo偶e ola膰 ten b艂膮d i je藕dzi膰, obserwowa膰艁ohoho
Zapisane
Strony: [1]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: