Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: Szyba/klapa baga偶nika  (Przeczytany 5709 razy)
yogurt_yagodowy
Newbie
*
Wiadomo艣ci: 2


« : Pi膮tek, 26 Maj 2017, 11:44 »

Witam wszystkich!
Jestem nowy na forum, a tak偶e od niedawna jestem w艂a艣cicielem Citroena C1 z 2008 roku.

Za艂o偶y艂em ten w膮tek poniewa偶 mam problem z tyln膮 szyb膮. Wiem, 偶e podobny temat by艂 tutaj na forum ale wed艂ug mnie m贸j problem jest troch臋 inny..

Ot贸偶 podczas jazdy tylna szyba uderza o co艣 i s艂ycha膰 denerwuj膮ce d藕wi臋ki. Sprawdzi艂em chyba wszystko co mo偶liwe, pr贸bowa艂em nakleja膰 jakie艣 mi臋kkie elementy na szyb臋 i tak偶e na gumowe odboje. Nic nie pomaga.

Zastanawiam si臋 czy tylna szyba ma mie膰 uszczelk臋 czy uszczelka jest tylko na karoserii?

Druga sprawa szyba w moim samochodzie jest jakby obni偶ona z jednej strony. Tzn. z lewej gdzie jest teleskop jest ustawiona wy偶ej, a z prawej ni偶ej o kilka mm. Pr贸bowa艂em podnie艣膰 szyb臋 z prawej strony ale bez skutku. Po dokr臋ceniu szyba przesuwa si臋 w d贸艂. Wygl膮da to tak jakby ten 'bolec' na kt贸ry wchodzi zawias szyby by艂 jaki艣 uszkodzony albo co艣 by艂o z nim nie tak bo mog臋 go normalnie wygina膰 r臋k膮 natomiast tego po lewej stronie nic nie rusza. Dodatkowo zawias szyby po prawej stronie wygl膮da tak jakby si臋 nie domyka艂 co jest spowodowane pewnie tym, 偶e szyba jest obni偶ona..

Nie mam ju偶 pomys艂贸w jak to naprawi膰/wyregulowa膰.

Czy kto艣 z Was mia艂 mo偶e podobny problem lub s艂ysza艂 o czym艣 takim?

Dzi臋kuj臋 wszystkim za odpowiedzi.

Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Pi膮tek, 26 Maj 2017, 11:52 wys艂ane przez yogurt_yagodowy » Zapisane
BOBAS349FK
c1aygo107.net V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 2856



« Odpowiedz #1 : Pi膮tek, 26 Maj 2017, 20:22 »

daj fotki
Zapisane

citroen c1 1.0
xsara picasso 1.6
mondeo GHIA mk2 2.0
GILERA RUNNER 125cm
yogurt_yagodowy
Newbie
*
Wiadomo艣ci: 2


« Odpowiedz #2 : Poniedzia艂ek, 29 Maj 2017, 13:58 »

Tutaj fotki szyby + prawego zawiasa

https://zapodaj.net/62ad3526cc666.jpg.html

https://zapodaj.net/b3b1453f57678.jpg.html
Zapisane
Strony: [1]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: