Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: Filtr powietrza - dyskusja, wymiana, problemy, diagnoza  (Przeczytany 80408 razy)
Ayin
Newbie
*
Wiadomo艣ci: 4


« Odpowiedz #80 : Niedziela, 28 Luty 2016, 00:05 »

Okaza艂o si臋 偶e kupi艂em auto w kt贸rym po pierwsze pokrywa filtra by艂a nad艂amana a za艂o偶ony filtr by艂 w臋偶szy od tego katalogowego dla Filtrona. I tym za艂o偶onym rozmiarem si臋 zasugerowa艂em a i ca艂a konstrukcja by艂a lekko podgi臋ta w miejscu nad艂amania i nie mie艣ci艂 si臋 nowy filtr. Po Waszym potwierdzeniu 偶e wspomniany przeze mnie filtr si臋 zgadza bardzo si臋 zirytowa艂em, s膮dz膮c 偶e mam jakie艣 dziwne modyfikacje Smutny. Zajrza艂em tam jeszcze raz, i uda艂o mi si臋 za艂o偶y膰 ten nowy, jest o wiele bardziej dopasowany i nie ma szczelin. Poprzedni napawa mnie groz膮, ale ju偶 jest pi臋knie, filtry i olej wymienione. Dzi臋ki za odpowiedzi !
Zapisane
hammerite
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 17



« Odpowiedz #81 : Pi膮tek, 08 Kwiecie艅 2016, 12:56 »

Gdyby ktos kiedys sie zastanawial:
probowalem zalozyc dolot od Sirion (ta rure) ale koncowka nie pasowala, wiec zalozylem rurke do snorkeli 55mm i do kratki/atrapy wiec jest takie mini doladowanie dynamiczne (LPG dziala bez problemow). Dupohamownia mowi ze auto ma moment obrotowy przy nizszych obrotach niz wczesniej, po miescie super, a na trasie lepiej ciagnie przy predkosciach 70-100 niz jak wczesniej 110-140. Uwazam ze ten moment na 5 biegu przeniosl sie z 130 km/h na 90 km/h co mi bardzo odpowiada bo rzadko przekraczam 110 w PL. Ale generalnie odczucia sa jakby zbieral sie lepiej, ale nie robilem pomiarow chocby czasu rozpedzania przed i po modyfikacji wiec moze to tylko psychika U艣miech
Zapisane

Toyota Aygo 1.0 LPG 2008
milus32
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 14


« Odpowiedz #82 : Poniedzia艂ek, 01 Sierpie艅 2016, 00:01 »

mo偶esz opisa膰 jak zamontowa艂e艣 to do atrapy i ile tej rury trzeba kupi膰 oraz gdzie kupi艂e艣
 :-)
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: