Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: Przegl膮d klimatyzacji i odgrzybianie - polecane miejsce w stolicy (nie ASO)  (Przeczytany 11088 razy)
mower107
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 14


« : Wtorek, 01 Wrzesie艅 2009, 20:16 »

Drodzy,
Kto艣 w stolicy ma godny polecenia warsztat gdzie uzupe艂ni膮 mi czynnik w sch艂adzaczu i jednocze艣nie go odgrzybi膮 nie bior膮c za to 500 pln? Nie polecajcie ASO - to ostateczno艣膰.
Zapisane
biela
Administrator
*
Wiadomo艣ci: 1502


Auto maniak


« Odpowiedz #1 : Sobota, 12 Wrzesie艅 2009, 22:58 »

A co masz jakie艣 wycieki czy 艣mierdzi Ci klima?? Jak wszystko dzia艂a, to tylko bym da艂 gdzie艣 na przegl膮d bez 偶adnych uzupe艂nie艅. Firm nie polece, ale og贸lnie to wybieraj tak膮 gdzie si臋 tylko w klimie specjalizuj膮, bo sporo jest partaczy kt贸rzy kupili maszynk臋 do nape艂niania i si臋 g艂o艣no reklamuj膮 偶e serwis klimy zrobi膮 a ma艂o co umiej膮.
Zapisane

Kia Ceed SW '20 1.0 120KM
mower107
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 14


« Odpowiedz #2 : Niedziela, 13 Wrzesie艅 2009, 12:07 »

Dzia艂a, wycieku gazu to go艂ym okiem nie zobacz臋 poza subiektywnym odczuciem, 偶e s艂abiej ch艂odzi. Nie chc臋 czeka膰 a偶 przestanie dzia艂a膰 (zatrze si臋 kompresor) bo przecie偶 ch艂odziwo jest zmieszane z czynnikiem smaruj膮cym. Ju偶 3 lata jak nie by艂o nic przy tym robione. Wyznaj臋 zasad臋 profilaktyki.
Zapisane
centy75
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 5


« Odpowiedz #3 : Niedziela, 27 Wrzesie艅 2009, 22:47 »

czy to prawda 偶e trojaczek z klim膮 to strasznie traci na mocy i pod g贸r臋 ledwo zipie, tak s艂ysza艂em z relacji a klimy nie mam.Pozdrowienia
Zapisane
odl
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 489



« Odpowiedz #4 : Poniedzia艂ek, 28 Wrzesie艅 2009, 13:08 »

czy to prawda 偶e trojaczek z klim膮 to strasznie traci na mocy i pod g贸r臋 ledwo zipie
z wlaczona klima ;-) pod gore zawsze mozesz sobie wylaczyc ;P ale az tak strasznie, zeby ledwo zipiec,  to nie traci.. tylko troche bardziej trzeba gaz wciskac ;P
Zapisane
ganbit
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 10



« Odpowiedz #5 : 艢roda, 28 Maj 2014, 17:45 »

Drodzy,
Kto艣 w stolicy ma godny polecenia warsztat gdzie uzupe艂ni膮 mi czynnik w sch艂adzaczu i jednocze艣nie go odgrzybi膮 nie bior膮c za to 500 pln? Nie polecajcie ASO - to ostateczno艣膰.

Za 200 z艂 (w promocji za 100z艂) zrobi膮 ca艂y przegl膮d 艂膮cznie z odgrzybianiem w Warszawie przy ul. 艢w.Wincentego 92 - firma PerfectClima Promocj臋 za p艂owi臋 ceny mieli w marcu na pewno, bo wtedy by艂em, jak jest teraz nie wiem...
Zapisane
Strony: [1]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: