Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: 1 ... 8 9 [10]   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: Przecieki wody w trojaczkach - dyskusja, problemy, rozwiązania  (Przeczytany 231798 razy)
kaliope
SUPER MODERATOR
*
Wiadomości: 1396


Peugeot 107, 1.0 trendy & Zafira 1.9 cdti


« Odpowiedz #180 : Niedziela, 17 Wrzesień 2017, 20:59 »

Czyli uszczelka drzwi pasażera do wymiany. Zobaczy czy dobrze leży, można ją osadzić na kleju do uszczelek, ponoć sobie takie
Zapisane

wlazly10
Newbie
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #181 : Niedziela, 17 Wrzesień 2017, 22:44 »

Orientujesz się gdzie poza ASO można kupić i jaka cena ? bo na allegro same używki
Zapisane
biker
Newbie
*
Wiadomości: 2



« Odpowiedz #182 : Wtorek, 30 Styczeń 2018, 21:30 »

Mam w aygo również problem z wodą w bagażniku i odkryłem dwa miejsca z których przedostaje się woda. Pierwsze to trzecie światło stop, lało się tak, że aż podsufitka była mokra, a drugie to łączenie blach w bagażniku. Miałem to samo w avensisie, też dostawała się woda do bagażnika przez łączenie blach i po zasilikonowaniu problem zniknął.


* 111.jpg (670.7 KB, 1800x2400 - wyświetlony 1904 razy.)

* 2222.jpg (783.29 KB, 1800x2400 - wyświetlony 1808 razy.)
Zapisane
wojtekm
Użytkownik
*
Wiadomości: 7


« Odpowiedz #183 : Sobota, 03 Luty 2018, 20:05 »

Zdjęcia popraw bo się nie wyświetlają
Zapisane
przybylg
Newbie
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #184 : Środa, 01 Sierpień 2018, 12:03 »

Witam wszystkich Uśmiech
Jako, że to początek mojej przygody z aygo (1). To mam pytanie, czy ktoś zakładał tą uszczelkę jak na tym filmie na yt?
Podeślecie link, jaką tą uszczelkę kupić aby dobrze przylegała?
Zapisane
wlazly10
Newbie
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #185 : Niedziela, 26 Sierpień 2018, 16:02 »

Do citroena czy Peugeota to chyba i tak tanio uszczelka do drzwi kosztuje , dziś zamawiałem do aygo 400 zł po rabacie 10% .... Zobaczymy czy pomoże już próbowałem rozbebeszyć tą starą , wciskając tam rułke gumową do środka ale jak lało tak leje ...Jedno pytanie czy wie ktoś jak wyregulować drzwi w aygo ? Bo ani na zamku nie idzie ani na zawiasie... Może jakiś knif jest ?
Zapisane
BOBAS349FK
c1aygo107.net V.I.P
*
Wiadomości: 2856



« Odpowiedz #186 : Niedziela, 04 Listopad 2018, 13:30 »

rygiel .... czpien w słupku sie odkreca i luzuje i przestawia i powinni cos zmienic sie
Zapisane

citroen c1 1.0
xsara picasso 1.6
mondeo GHIA mk2 2.0
GILERA RUNNER 125cm
ultimus
Newbie
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #187 : Środa, 04 Grudzień 2019, 11:22 »

Zdjęcie uszczelki. Szerokość, wysokość to około 1 cm. Jedna wystarczy na jedne drzwi.

U mnie też przecieka  Smutny Uszczelnienie lamp nic nie dało. Chcę teraz spróbować zrobić drzwi. Ile metrów uszczelki potrzeba mniej więcej na jedne drzwi? Na allegro uszczelki są na metry.
Zapisane
ajgo
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #188 : Wtorek, 23 Luty 2021, 21:23 »

Czy ktoś może powiedzieć, gdzie szukać odpływów z podszybia w Aygo?
Zapisane
bobek310
Użytkownik
*
Wiadomości: 5



« Odpowiedz #189 : Piątek, 31 Grudzień 2021, 19:30 »

C1-ką na co dzień jeździ żona. Któregoś razu ja musiałem gdzieś jechać ino parowały. Po zajrzeniu do bagażnika zauważyłem ok 10 cm wody - koszmar. Wypuściłem wodę. Wstawiłem cytrynkę do garażu i wykonałem następujące czynności:
- zdemontowałem uszczelkę pod tylną szybą, w domu wyczyściłem ją szczoteczką z mydłem (wypłukałem trochę błota), spłukałem ją, wysuszyłem. Na silikon hydrauliczny wmontowałem ją w tylny rant. Przesmarowałem kremem/silikonem do konserwacji uszczelek i zostawiłem na noc bez zamykania szyby (żeby nabrała sprężystości
- to samo zrobiłem z uszczelką prawych drzwi, bo nieraz jak deszcz zacinał, to woda pojawiała się na wycieraczce pod nogami
- zdemontowałem tylne lampy - usunąłem gąbkowe uszczelki i mniej-więcej w tym miejscu silikonem hydraulicznym wykonałem uszczelkę i przykręciłem lampy
- zdemontowałem tylną trzecią lampę stopu, uszczelniłem przezroczystym silikonem hydraulicznym i zamontowałem

Średnio co rok smaruję wszystkie uszczelki kremem/silikonem do konserwacji uszczelek i zostawiam wszystkie otwory otwarte, aby uszczelki nabrały sprężystości.

Od dwóch lat zapomniałem o temacie przecieku wody do środka
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 [10]   Do góry
Drukuj
Skocz do: