Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: Przecieki wody w trojaczkach - dyskusja, problemy, rozwi膮zania  (Przeczytany 233101 razy)
cookie
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 976

Sprzedam w贸zek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #40 : Poniedzia艂ek, 30 Listopad 2009, 15:10 »

Wczoraj sprzata艂em w samochodzie no i specjalnie zlustrowa艂em feralne ko艂o. U mnie nie wystepuje tam 偶adna oznaka wilgoci cho膰 samoch贸d ostatni raz sta艂 w gara偶u chyba w maju. Tak偶e albo C1 ten problem nie dotyczy albo mam farta.
Zapisane
pepsicol
Go艣膰
« Odpowiedz #41 : Poniedzia艂ek, 30 Listopad 2009, 15:21 »

To sprawd藕 jeszcze "boczki" i wyk艂adzinke czy nie ma oznak wilgoci...wida膰 wp艂yw europejskiej si艂y roboczej (jedne auta ciekn膮 inne nie).U艣miech
Zapisane
piotrAYGO2007
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 284



WWW
« Odpowiedz #42 : Wtorek, 01 Grudzie艅 2009, 01:06 »

Prawd臋 m贸wi膮c w ASO niebyli specjalnie zaskoczeni-jakby problem by艂 ju偶 znany.
Po raz kolejny tanio艣膰 produkcyjna wychodzi dwa razy dro偶ej dla producenta.
w ASO wspominali co艣 o wymianie lamp-jutro dowiem si臋 dok艂adnie co i jak i napisze.
Zapisane

piotrAYGO2007
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 284



WWW
« Odpowiedz #43 : Wtorek, 01 Grudzie艅 2009, 10:22 »

Serwis stwierdzi艂, 偶e ca艂a wina le偶y po stronie tej okr膮g艂ej gumeczki. narazie zalepili a w pi膮tek wymiana na nowe i to jako艣 zabezpiecz膮


* Zdj臋cie000.jpg (79.53 KB, 600x800 - wy艣wietlony 2402 razy.)
Zapisane

kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #44 : Wtorek, 01 Grudzie艅 2009, 11:22 »

...powiem wam szczerze ze te przecieki to horror jaki艣, nawet w seicento tego nie ma co tu w trojaczkach - pod tym wzgl臋dem to pora偶ka konstrukcyjno-montazowa.
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
pepsicol
Go艣膰
« Odpowiedz #45 : Wtorek, 01 Grudzie艅 2009, 14:37 »

Na pewno to nie jest wina tej gumeczki!
Zapisane
107KOMPRESOR
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 2553



« Odpowiedz #46 : Czwartek, 03 Grudzie艅 2009, 18:57 »

Na pewno to nie jest wina tej gumeczki!

kto wie ja mia艂em tak w GT 偶e do baga偶nika ciek艂o nie wiedzia艂em za cholere kt贸r臋dy i podklei艂em w艂a艣nie tak膮 gumeczke silikonem i przesta艂o - powaga, chyba 偶e to zbieg okoliczno艣ci
Zapisane

P107 SI GT  P206SW 207GTI
pepsicol
Go艣膰
« Odpowiedz #47 : Czwartek, 03 Grudzie艅 2009, 22:36 »

Gumka gumce nier贸wna,nie znam innych samochod贸w i ich gumek ale znam swoje auto i u mnie pomog艂o (...)aby nie klonowa膰 wpis贸w mo偶na wy偶ej poczyta膰 i skutkuje a owa gumka mo偶e powiedzmy w 1 % wp艂ywa膰 na wilgo膰 ale na pewno nie jest odpowiedzialna za ca艂o艣膰.Zreszt膮,wymie艅,zaklej,zasilikonuj i daj zna膰,mo偶e si臋 myle ; najwa偶niejsze by usterke naprawi膰 U艣miech
Zapisane
mower107
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 14


« Odpowiedz #48 : Wtorek, 08 Grudzie艅 2009, 12:18 »

U mnie jak lecia艂o tak leci, no mo偶e troch臋 mniej ni偶 na pocz膮tku, ale woda nadal w baga偶niku. Robi臋 trzeci膮 pr贸b臋 uszczelnienia. M贸wi膮 do trzech razy sztuka...
Zapisane
artik
Newbie
*
Wiadomo艣ci: 1


« Odpowiedz #49 : Poniedzia艂ek, 15 Marzec 2010, 09:42 »

Witam !
Mia艂em ten sam problem, i praktycznie zrobi艂em wszystko co zosta艂o tu napisane w艂膮cznie z wymian膮 uszczelki na now膮, pomog艂o ale jeszcze co艣 si臋 la艂o. A偶 tu nagle ol艣nienie............
i okaza艂o si臋 偶e lampa STOP pod wp艂ywem temperatury w lecie (chyba) troszk臋 si臋 wygi臋艂a i tam wlatywa艂a woda. Teraz jest wszystko  OK
Mo偶e komu艣 to pomo偶e !
pozdrawiam !
Zapisane
ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomo艣ci: 5856


by艂 sobie kiedy艣 107RC...


WWW
« Odpowiedz #50 : Poniedzia艂ek, 15 Marzec 2010, 20:27 »

super, dzi臋ki za kolejn膮 sugesti臋 艁ohoho


a u mnie jak nie ciek艂o tak nie cieknie 艁ohoho
Zapisane

Pzdr from 艁DZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (s艂u偶bow贸z)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(呕onowozide艂)

By艂y:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
kony74
Newbie
*
Wiadomo艣ci: 1


« Odpowiedz #51 : Wtorek, 16 Marzec 2010, 18:13 »

Czy przy okazji liftu Toyota upora艂a si臋 z ciekn膮c膮 wod膮? Czy kto艣 mo偶e to potwierdzi膰 lub zaprzeczy膰?
Zapisane
odl
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 489



« Odpowiedz #52 : Wtorek, 16 Marzec 2010, 20:17 »

peugeot sie nie uporal, wiec watpie, zeby w toyocie bylo inaczej.. ;]
Zapisane
piotrAYGO2007
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 284



WWW
« Odpowiedz #53 : Pi膮tek, 26 Marzec 2010, 08:14 »

popada艂 deszcz i oczywi艣cie troszk臋 wody z ty艂u po lewej.
serwis zabra艂 na jeden dzie艅-rozebrali go w 艣rodku.
Jeden siedzia艂 w 艣rodku, drugi polewa艂 i stwierdzili:
nic nie leci-to para wodna si臋 zbiera i sp艂ywa...
czy potrzebny komentarz?

Zapisane

yarpen
Posiadacz
**
Wiadomo艣ci: 372



« Odpowiedz #54 : Poniedzia艂ek, 27 Wrzesie艅 2010, 10:18 »

ja niestety jestem zmuszony podbi膰 temat, bo tym razem ja odkry艂em u siebie wod臋 pod zapasem, jak wyj膮艂em ko艂o, to a偶 si臋 zdziwi艂em, 偶e tyle tego tam jest... teraz przez najbli偶sze kilka dni b臋d臋 sprawdza艂 czy woda tam si臋 z powrotem nie pojawia, je艣li si臋 pojawi to musz臋 zdiagnozowa膰 przyczyn臋.  odkry艂em to nast臋pnego dnia po myciu i wydaje mi si臋, 偶e dosta艂a si臋 ona tam albo od spodu podczas mycia nadkoli tylnych k贸艂, albo podczas mycia klapy baga偶nika :/
Zapisane

yarpen
Posiadacz
**
Wiadomo艣ci: 372



« Odpowiedz #55 : Poniedzia艂ek, 27 Wrzesie艅 2010, 11:52 »

ja wcze艣niej zagl膮da艂em kilka razy, ze dwa razu wyjmuj膮c zapas i wtedy by艂o ok. tym razem jak zajrza艂em to szok Smutny teraz pada troch臋, to b臋d臋 w stanie sprawdzi膰 czy to od g贸ry leci czy od do艂u - zajrz臋 do bagajera przed i po nocy na parkingu pod blokiem
Zapisane

kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #56 : Poniedzia艂ek, 27 Wrzesie艅 2010, 20:31 »

...zainspirowany- zaniepokojony faktem wody w zapasie poszed艂em przed chwilka na d贸艂 do gara偶u wyj膮c ko艂o zapasowe i sprawdzi膰 co si臋 u mnie dzieje - pierwszy raz wyj膮艂em zapas贸wk臋 i SUCHO a cytryna ze wzgl臋du na uk艂adanie nowego polbruku itp. sta艂a ponad 2 tyg. pod go艂ym niebem ( pada艂o par臋 razy) poza tym dzi艣 r贸wnie偶 na deszczu by艂a - odpuka膰 mo偶e b臋dzie sucho U艣miech

...a tak w og贸le to tam s膮 2 takie koreczki - za艣lepki i pewnie jak one s膮 nieszczelne lub wybij膮 sie do g贸ry to wtedy rzeczywi艣cie mo偶e co艣 tam wlatywa膰 od spodu...


OT- a w og贸le jak to tam wszystko wykonane jest  lol lol lol (jak jaka艣 prowizorka  :lo)l a jaka cienka blaszka pod zapasem jak bym stan膮艂 to mi by noga na wylot wpad艂a  lol lol lol , ale co tam 艁ohoho i tak jest super U艣miech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
yarpen
Posiadacz
**
Wiadomo艣ci: 372



« Odpowiedz #57 : Wtorek, 28 Wrzesie艅 2010, 13:00 »

kristofch,  ja te偶 si臋 zdziwi艂em jak zobaczy艂em grubo艣膰 tej blachy pod zapasem i te za艣lepki Mrugni臋cie
dzi艣 po po艂udniu sprawdz臋, do pracy poszed艂em na piechot臋, a pada deszcz, wi臋c b臋d臋 w stanie sprawdzi膰 czy to od g贸ry si臋 dostaje czy od do艂u  przez te za艣lepki

edit:
no i mam ju偶 pewno艣膰 偶e to nie jest do艂em, we wtorek samoch贸d sta艂 ca艂y dzie艅 na parkingu i wieczorem po pracy zanim pojechali艣my na zakupy, sprawdzi艂em baga偶nik. no i niestety, zn贸w jest mokro, z tego co mi si臋 uda艂o wymaca膰 to z lewej strony musi ciekn膮膰, bo prawa jest sucha... musz臋 teraz w weekend jak pogoda pozwoli przejecha膰 uszczelki silikonem, a przy okazji spr贸bowa膰 dokr臋ci膰 lampy Smutny
« Ostatnia zmiana: Czwartek, 30 Wrzesie艅 2010, 10:16 wys艂ane przez yarpen » Zapisane

ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomo艣ci: 5856


by艂 sobie kiedy艣 107RC...


WWW
« Odpowiedz #58 : Czwartek, 30 Wrzesie艅 2010, 16:28 »

a mo偶e pod lampy silikon?? zrobi膰 tak膮 uszczelk臋 dodatkow膮 niech zaschnie i dopiero dokr臋ci膰!
Zapisane

Pzdr from 艁DZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (s艂u偶bow贸z)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(呕onowozide艂)

By艂y:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
yarpen
Posiadacz
**
Wiadomo艣ci: 372



« Odpowiedz #59 : Czwartek, 30 Wrzesie艅 2010, 23:16 »

w sumie dobry pomys艂, jak mo偶esz to pode艣lij linka albo rzu膰 nazw臋  specyfiku kt贸ry by艣 poleci艂, bo ja si臋 kompletnie na tym nie znam...
Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: