Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: Osłona pod silnik do benzyny  (Przeczytany 66090 razy)
obcy44
Citybug Maker
*
Wiadomości: 693


zajefajny wózek śmigający po W-wie


« Odpowiedz #60 : Niedziela, 14 Październik 2012, 13:38 »

ta osłona nie będzie pasowała do żadnego trojaczka - nie ma osłon silnika do tych modeli to co jest na zdjęciach można założyć ale żadne punkty mocowań nie pasują i pozostaje jedynie przymocować na wkrętach co niezbyt dobrze wygląda i spełnia swoją funkcję
Zapisane

Citroen C1 1,0 B 2009r 
Honda CRV 2,2 I-CTDI 175 KM
Kymco New Dink 50
GR71
Klubowicz
*
Wiadomości: 345



WWW
« Odpowiedz #61 : Poniedziałek, 15 Październik 2012, 18:06 »

ta osłona nie będzie pasowała do żadnego trojaczka - nie ma osłon silnika do tych modeli to co jest na zdjęciach można założyć ale żadne punkty mocowań nie pasują i pozostaje jedynie przymocować na wkrętach co niezbyt dobrze wygląda i spełnia swoją funkcję
Dokladnie. Na 100% pasuje do C3 ba identyczną miałem  Łohoho
Zapisane

Peugeot 107
Nissan Qashqai 2015 1.6 DIG-T 163kM
lukaszz
Użytkownik
*
Wiadomości: 6



WWW
« Odpowiedz #62 : Sobota, 15 Listopad 2014, 14:49 »

Jak większość z Was i ja chciałbym zamontować osłonę pod silnik w samochodzie Peugeot 107.
Przeczytałem, że ktoś nie poleca ponieważ samochód może się za bardzo grzać. Ale teraz myślę, że to nie przeszkadza gdyż będzie coraz zimniej. Najwyżej jak będzie w lecie się przegrzewał to ją ściągnę Mrugnięcie

Zamierzam kupić na allegro, znalazłem kilka -> ofert

Co myślicie o tej z tworzywa HDPE-> link ?
Zapisane

Robertmodelarz
Użytkownik
*
Wiadomości: 58



« Odpowiedz #63 : Piątek, 12 Czerwiec 2015, 18:03 »

Nie ma sensu montowanie takiej osłony- skoro producent jej nie przewidział i nie było żadnej akcji serwisowej ani przypadków które uzasadniają taki gadżet. Kłopot tylko przy wymianie oleju.
Zapisane
BOBAS349FK
c1aygo107.net V.I.P
*
Wiadomości: 2856



« Odpowiedz #64 : Piątek, 12 Czerwiec 2015, 21:22 »

moim zdanie nie ma jej bo było by tam za gorąco pod maska ...... i tak kiedys gadałem z kolesiem co mu sie c1 zapaliła bo plastik jakis od chłodnicy jest za blisko kata i pozar gotowy i miał akcje serwisowa ..... a jeszcze dac oslone pod silnik to juz całkiem sie zagotczy  lol lol lol lol   
Zapisane

citroen c1 1.0
xsara picasso 1.6
mondeo GHIA mk2 2.0
GILERA RUNNER 125cm
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
Drukuj
Skocz do: