Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1] 2 3   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: kto kupuje trojaczki ??  (Przeczytany 89290 razy)
107KOMPRESOR
Klubowicz
*
Wiadomości: 2553



« : Czwartek, 04 Grudzień 2008, 13:39 »

zastanawie mnie jaki jest "schemat" właścicieli C1,Aygo,107 i czemu zdecydowali sie na taki sprzęt ??

mam dobrego ziomka który pracuje w salonie peugota (sprzedaje je) i przez 6 miesięcy od kiedy mamy salon puga i od kiedy on tam pracuje nie sprzedali ani jednej 107  Co? mówił mi, że tylko jeden jedyny raz ktoś sie o ten samochód pytał  Co? i tylko jeden jedyny raz byli nim na jeździe próbnej  Co?

u mnie w mieście jest kilka aygo i C1 oraz moja 107 i z tego co widze większość z nich to samochody firmowe dla przedstawicieli handlowych 3 kategorii dla których nawet yarisa nie starczyło  Łohoho reszte mają jakieś starsze panie (defakto moja 107 była też dla starszej pani). jak to wygląda u Was ?? czemu kupiliście swoje maluszki ??

pozdrawiam
mały 
Zapisane

P107 SI GT  P206SW 207GTI
biela
Administrator
*
Wiadomości: 1502


Auto maniak


« Odpowiedz #1 : Czwartek, 04 Grudzień 2008, 14:13 »

Ja kupiłem bo nie znalazłem sensownej używki, nowy to nowy. Poza tym podobał mi się, cena atrakcyjna i miałem sentyment do 3 cylindrowców (po matizie hehe)
Zapisane

Kia Ceed SW '20 1.0 120KM
agrestrybnik
Klubowicz
*
Wiadomości: 177


« Odpowiedz #2 : Czwartek, 04 Grudzień 2008, 18:50 »

ja kupilem ze wzgledu na to ze moj 106 z 92 roku sie rozlecial, poszedl za 400zloty na czesci,a akurat 8 lipca toyota obnizyla ceny i zakupilem aygo premium benzyna(najtanszy wtedy byl wsrod braciszkow), moze i bagaznik ma mniejszy niz 107 , ale mniej lyka ,jest szybszy, na moim osiedlu(najwieksza dzielnica Rybnika 25000 mieszkancow), sa dwa aygo w kolorze czerwonym i jeden 107
Zapisane
piotrek
Gość
« Odpowiedz #3 : Piątek, 05 Grudzień 2008, 00:25 »

Ja Aygo kupiłem bo chciałem auto oszczędne, małe i niezawodne. Nie starczyło mi pieniędzy na Yaris, a  nie  chciałem się bardziej zadłużać... Do ostatniej chwili wahałem się czy może jednak nie kupić Grande Punto... Ale dałem się zwieść potocznej opinii o solidności i niezawodności Toyoty... A teraz cóż, raczej kupiłbym Fiata, albo dociułał do Yaris... W Białymstoku jeździ kilka Aygo, 107, i C1 - raczej łatwo je spotkać - czyli frajerów jednak nie brak Uśmiech
Zapisane
107KOMPRESOR
Klubowicz
*
Wiadomości: 2553



« Odpowiedz #4 : Piątek, 19 Grudzień 2008, 12:30 »

Ja Aygo kupiłem bo chciałem auto oszczędne, małe i niezawodne. Nie starczyło mi pieniędzy na Yaris, a  nie  chciałem się bardziej zadłużać... Do ostatniej chwili wahałem się czy może jednak nie kupić Grande Punto... Ale dałem się zwieść potocznej opinii o solidności i niezawodności Toyoty... A teraz cóż, raczej kupiłbym Fiata, albo dociułał do Yaris... W Białymstoku jeździ kilka Aygo, 107, i C1 - raczej łatwo je spotkać - czyli frajerów jednak nie brak Uśmiech

ja bym tego tak nie ujoł, po prostu masz ZAJEBISTEGO PECHA  :-\

ja kupilem ze wzgledu na to ze moj 106 z 92 roku sie rozlecial, poszedl za 400zloty na czesci,a akurat 8 lipca toyota obnizyla ceny i zakupilem aygo premium benzyna(najtanszy wtedy byl wsrod braciszkow), moze i bagaznik ma mniejszy niz 107 , ale mniej lyka ,jest szybszy, na moim osiedlu(najwieksza dzielnica Rybnika 25000 mieszkancow), sa dwa aygo w kolorze czerwonym i jeden 107

ja/my też mieliśmy wcześniej 106 tyle że II z 96 i choć do "ale mniej lyka ,jest szybszy" sie zgadzam całkowicie to kwestie bagażnika ujoł bym troszke inaczej: 107 w porównaniu do 106 nie ma go wcale  Łohoho za to ma więcej miejsca w środku szczególnie w 2 klasie  Mrugnięcie

pozdrawiam
mały
Zapisane

P107 SI GT  P206SW 207GTI
cookie
Maniak
***
Wiadomości: 976

Sprzedam wózek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #5 : Niedziela, 11 Styczeń 2009, 23:41 »

Ja kupiłem bo nie znalazłem sensownej używki, nowy to nowy. Poza tym podobał mi się, cena atrakcyjna i miałem sentyment do 3 cylindrowców (po matizie hehe)
Wypada mi się podpisac pod tym , z tym ze ja słabość do 3 cylindrów wyniosłem z wartburga;-).
Priorytety były takie: ma jak najmniej palić i mieć klimatyzację i być niezawodny, 4 drzwi też obowiązkowo zeby nie wyczyniac akrobacji jakby trzeba było zapiąć foteliki dla bobasów z tyłu..
Zapisane
zajkaa
Użytkownik
*
Wiadomości: 36



« Odpowiedz #6 : Wtorek, 13 Styczeń 2009, 11:35 »

Zdecydowanie najbardziej podeszła mi do gustu jednostka napędowa (konkurencja jest daleko w tyle) jak i cały samochód który uważam za bardzo orginalny w porównaniu np. z nowym matizem-chevroletem czy innymi, sami wiecie jak sytuacja się przedstawia-beznadziejnie Uśmiech  Jakoś na początku nie brałem pod uwagę spartańskiego wnętrza, wydawało mi się na bajerze w porównaniu z tico z którego wyskoczyłem zatapiając je w pobliskim kanałku  Kozak Jeśli mógłbym cofnąć czas kupił bym jednak peugeota ma on ładniejsze światła !
Zapisane

Citroen c1 2007 Silver 3rd
107KOMPRESOR
Klubowicz
*
Wiadomości: 2553



« Odpowiedz #7 : Czwartek, 15 Styczeń 2009, 14:20 »

Cytuj
Jeśli mógłbym cofnąć czas kupił bym jednak peugeota ma on ładniejsze światła !

 Duży uśmiech   Duży uśmiech   
Zapisane

P107 SI GT  P206SW 207GTI
kristofch
V.I.P
*
Wiadomości: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche małe porsche...


« Odpowiedz #8 : Czwartek, 15 Styczeń 2009, 21:19 »

...kto kupuje trojaczki...? hmm... dobre pytanie... właśnie ja jestem takim potencjalnym klientem, nieduże autko dla 1-2 osób, oszczędne, dynamiczne i niebanalne.
Właśnie zastanawiam się nad kupnem trojaczka:), na co dzień przemierzam miasto Seicento BRUSH (pomarańczowo - bordowe) i nadszedł czas na godnego następce tego krążownika, czy będzie to AYGO, C1, czy 107 ,może coś zupełnie innego tego nie wiem, ale mam nadzieje ze na tym forum znajde odpowiedz i pomoc:)

... czy w ogóle jest na rynku jakiś konkurent dla trojaczka?? (mam nadzieje ze nikt nie napisze ze fiat Panda;/)
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
zajkaa
Użytkownik
*
Wiadomości: 36



« Odpowiedz #9 : Czwartek, 15 Styczeń 2009, 21:44 »

Myślę że za te pieniądze nie kupisz nic lepszego, radził bym skorzystać z wyprzedaży rocznika i naciskać ile się da, szykuję się lifting trojaczków więc stare modele napewno stanieją (czytałem że w lutym) Albo używany pisałem już o tym w innym poście
Zapisane

Citroen c1 2007 Silver 3rd
cookie
Maniak
***
Wiadomości: 976

Sprzedam wózek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #10 : Czwartek, 15 Styczeń 2009, 22:15 »

Ja szukałem używki - takei 2-3 lata z klimą i koniecznie bezwypadkowe: były po 25-28 tys wiec niewiele taniej niż nówka w salonie. POszukałem wiec w niemczech i francji ale tam one są jeszcze droższe mimo wiekszych przebiegów. W końcu udezyłem do aso Citroena i ztargowałem 2000 z cennika. Rozwazałem jeszcze kupno chewroleta z litrowym silnikiem ale wiecej palił i z klimą wychodził drożej. Poza tym strasznie brzydki. Jak już kupiłem C1 to napatoczyłem się na pikne subaru - w cenniku niewiele droższe niż trojaczki a chyba bardzo podobne jesli chodzi o moc silnika i miejsce w srodku. Poza tym możliwe ze w subaru mozna sie skuteczniej targować.

PO czasię muszę się zreflektować- jak kupiłem swoje C1 to kurs złotówki do euro w którym subaru ma cennik był dużo korzystniejszy. Teraz sprawa nie wyglada tak rózowo ale subarynka  justy jest bardzo żadka na naszych drogach i z wierzchu wygląda całkiem ok. Mam też wrażenie że w środku jest duuużo fajniej, a poza tym jest 5-cioosobowa i może targać przyczepkę;-). Niestety trochę więcej pali.
« Ostatnia zmiana: Piątek, 16 Styczeń 2009, 02:08 wysłane przez cookie » Zapisane
księgowy
Gość
« Odpowiedz #11 : Środa, 25 Marzec 2009, 11:37 »

Szukałem drugiego auta do jazdy tylko po mieście dla 1 osoby (czasem 2), w miare ekonomicznego i z klimą, Używki z reichu dużo taniej nie były, no i wybór z sentymentu i ceny padł na C1, ale citroena w tym to nie ma w ogóle (całe szczęście mam normalną cytrynę jeszcze )
Zapisane
107KOMPRESOR
Klubowicz
*
Wiadomości: 2553



« Odpowiedz #12 : Środa, 25 Marzec 2009, 17:54 »

Cześć Księgowy Uśmiech

-> http://c1aygo107.net/index.php?topic=24.30

widze że jest tu coraz więcej fanów citroena Uśmiech  dochodze też po mału do wniosku, że C1 kupują właśnie miłośnicy tej marki - choć tak jak zauważyłeś nic w nim z cytryny nie ma Duży uśmiech

pozdrawiam
mały

ps Cookie justynka fajna jest Uśmiech i chyba to pierwsza justynka która jest justynką a nie suzuki swiftem, ignisem itd. Duży uśmiech
Zapisane

P107 SI GT  P206SW 207GTI
jacjan
Użytkownik
*
Wiadomości: 27


« Odpowiedz #13 : Sobota, 18 Kwiecień 2009, 12:18 »

Trojaczkami zainteresowałem się już w 2005 r jak tylko się pokazały na rynku.  Ja byłem za C1 żonie bardziej podobał się AYGO. Decyzja o kupnie Aygo zapadła w październiku 2008 roku kiedy te samochody były jeszcze tańsze.  (Dziś przy cenie 40 000 tego auta bym nie kupił cena z kosmosu). Pomogła mi w podjęciu decyzji dodatkowo wiadomość o przysługującym mi 5% rabacie. No i stało się żona ma swój 4 ½ drzwiowy samochód z dużym schowkiem z tyłu a ja czasami go pożyczam by czerpać radość z jazdy Duży uśmiech. To co za nim przemawiało do głównie niskie koszty eksploatacji i względna trwałość jako drugie małe auto miejskie, które ma posłużyć z 10 lat.
Zapisane
ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomości: 5856


był sobie kiedyś 107RC...


WWW
« Odpowiedz #14 : Niedziela, 19 Kwiecień 2009, 11:42 »

bardzo dobry opis trojaczka... Język

przyjemność z jazdy to jest to  Łohoho
Zapisane

Pzdr from ŁDZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (służbowóz)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(Żonowozideł)

Były:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
polobis
Klubowicz
*
Wiadomości: 81



« Odpowiedz #15 : Środa, 25 Listopad 2009, 13:26 »

szukalem malego, niezawodnego, nowego, japonskiego samochodu...  no to co mialem wybrac? pande?  Aygo sie zainteresowalem w momencie gry w pilke w top gear Łohoho

ide do salonu toyoty - ladny, ladny, jaaka ceena... ale jade do peugota... tam zostalem totalnie zignorowany, normalnie czlowiek-szyba... dobra, jade do citroena... pan na wejsciu poczestowal kawka, ciasteczkami, prosil siadac i w ogole cud, miod i orzeszki... daje katalogi i namawia na C3, bo faktycznie cena 2k wieksza od C1 i 2k mniejsza od aygo, wiec sie skuszam na C3. Niestety po obdzwonieniu sieci w Polsce okazuje sie, ze juz nie ma (zimowa wyprzedaz rocznika wstecz) wiec... wiec zostalo C1

do pracy.
do wozenia rodziny jest transporter T4
Zapisane
ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomości: 5856


był sobie kiedyś 107RC...


WWW
« Odpowiedz #16 : Środa, 25 Listopad 2009, 19:27 »

prawidłowo... wszystko w normie Łohoho

bardzo fajnie,  w tym samym guście my teraz będziemy mieli 101konną Yariskę Łohoho jak na dwie osoby lub max 2 plus bobas spokojnie wystarczy Łohoho
Zapisane

Pzdr from ŁDZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (służbowóz)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(Żonowozideł)

Były:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
pszczolka
Klubowicz
*
Wiadomości: 81



« Odpowiedz #17 : Niedziela, 27 Grudzień 2009, 12:38 »

Wiadomo, że kobieta kupuje auto "oczami" toteż oczarowana światłami i "usmiechem" lwiatka zdecydowanie odmówiłam zakupu innego samochodu. Mąż namówił mnie tylko na diesla i wybrał kolor żółty bo jak to określił mam być widoczna. I faktycznie widać mnie z daleka nawet o zmierzchu.
Zapisane

pszczolka
107KOMPRESOR
Klubowicz
*
Wiadomości: 2553



« Odpowiedz #18 : Wtorek, 29 Grudzień 2009, 16:21 »

moja mama chciała żółtego Uśmiech ....ale ja powiedziałem "skoro ja płace to nie może być żółty"  Mrugnięcie


i na szczęście (dla mnie) żółtego nie było "wolnego" a chcieliśmy 107 na już więc nie było mowy o czekaniu.
Zapisane

P107 SI GT  P206SW 207GTI
pszczolka
Klubowicz
*
Wiadomości: 81



« Odpowiedz #19 : Niedziela, 03 Styczeń 2010, 13:20 »

Kolorek żółty jest w porządku, szczególnie w połaczeniu z czarnymi wykończeniami. Dlatego nazwa pszczółka. Chciałam new beetle żółtego w podobnej cenie - oczywiście z drugiej ręki- ale był 16 zaworowy 160 konny i moi domowi mężczyźni sie wystraszyli, że dla mnie za szybki  Język. Może i mieli troche racji. Czasem noge mam "ciężką" Uśmiech
Zapisane

pszczolka
Strony: [1] 2 3   Do góry
Drukuj
Skocz do: