Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: 1 [2] 3   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: kto kupuje trojaczki ??  (Przeczytany 89464 razy)
miszah
Użytkownik
*
Wiadomości: 8



« Odpowiedz #20 : Poniedziałek, 04 Styczeń 2010, 15:58 »

 Dzieńdobry  decyzja zapadla- kupuje aygo (..no tak na 96,5%  girl_sigh) ale jedno pytanie- czy łatwo to coś da sie kupic jako używane/ sprowadzane? bo niby najłatwiej isc do salonu ale chciałoby sie miec w tym wózeczku pare gadzetów (potrzebnych!! spruce_up), a oszczedność kilku kZŁ wciąż jeszcze  robi na mnie wrażenie... pozdrawiam noworocznie forumowiczów !
Zapisane
ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomości: 5856


był sobie kiedyś 107RC...


WWW
« Odpowiedz #21 : Wtorek, 05 Styczeń 2010, 19:35 »

witamy i zapraszamy do tematu przywitań.

a TO COŚ czyli nasze zajefajne trojaczki da się dorwać fajne sprowadzane ale niestety będzie się to wiązało z dużymi kosztami sprawdzania wielu prawdopodobnych egzemplarzy!

bo jeśli używany to musisz bardzo dokładnie sprawdzić wszystkie newralgiczne punkty, które już są opisane na forum!


ale swoją drogą to bardzo miło że pojawia się na forum kolejna fanka/fan trojaczków!
Zapisane

Pzdr from ŁDZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (służbowóz)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(Żonowozideł)

Były:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
kromcio
Użytkownik
*
Wiadomości: 24


« Odpowiedz #22 : Wtorek, 12 Styczeń 2010, 22:11 »

Mnie na kupno 107 namawia żona ja bym w końcu wolał coś większego.Skłamałbym mówiąc że mi się te auto nie podoba a z drugiej strony po imprezie żona chętnie wróci do domu" maluchem" a przy większym wozie zostało by  tylko  taxi
 OK
Zapisane
cookie
Maniak
***
Wiadomości: 976

Sprzedam wózek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #23 : Środa, 13 Styczeń 2010, 09:05 »

witamy i zapraszamy do tematu przywitań.

a TO COŚ czyli nasze zajefajne trojaczki da się dorwać fajne sprowadzane ale niestety będzie się to wiązało z dużymi kosztami sprawdzania wielu prawdopodobnych egzemplarzy!

bo jeśli używany to musisz bardzo dokładnie sprawdzić wszystkie newralgiczne punkty, które już są opisane na forum!


ale swoją drogą to bardzo miło że pojawia się na forum kolejna fanka/fan trojaczków!
Tu sie z kolega nie zgodze lekko bo akurat w trojaczkach to specjalnie nie ma newralgicznych punktów.

Ważne jest coby przebieg nie był jakis kosmiczny i nie był walony. Nic wspecjalnie sie w tych samochodach nie psuje bo i dodatkowych wodotrysków jest tam niewiele. POdstawa to bezwypadkowośc i komplet sprawnych jasków. Silnik nie do zarypania, zawias prosty jak budowa cepa.
Zapisane
ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomości: 5856


był sobie kiedyś 107RC...


WWW
« Odpowiedz #24 : Środa, 13 Styczeń 2010, 09:52 »

ano prawda i dlatego trojaczki są tak popularne na rynku wtórnym:-) a i ceny na tym rynku nie są niskie:-)
Zapisane

Pzdr from ŁDZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (służbowóz)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(Żonowozideł)

Były:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
kromcio
Użytkownik
*
Wiadomości: 24


« Odpowiedz #25 : Środa, 13 Styczeń 2010, 15:30 »

Jak będzie tak daleko to na pewno z korzystam z forum bo gdzie znajdę tylu fachowców jak nie tutaj.Na dzień dzisiejszy dobrze by było jak by moja 107ka była czerwona w automacie ,bo to musi być fajne uczucie jechać takim małym "gokartem"po mieście  :-)
Zapisane
dthdth
V.I.P
*
Wiadomości: 1777



« Odpowiedz #26 : Środa, 13 Styczeń 2010, 15:49 »

Jesli chcesz pogokardzic po drodze to 107ka z automatem sie nie zda. Jesli mozna mowic o szalenstwach tym autem to nie w automacie. Automat jest rewelacyjny ale do spokojnej, badz normalne jazdy, ale z gokardzeniem nie ma nic wspolnego.
Zapisane

Peugeot 107 1.0-12V-2Tronic  , Byl - Fiat Bravo 1.9 MJTD 165hp/350Nm , Sym Fiddle II 50cc  ,
Byl - Kreidler Galactica 2.0 Electric   , Triumph Tiger 800 Crystal White   , Toyota Auris II Hybrid
pszczolka
Klubowicz
*
Wiadomości: 81



« Odpowiedz #27 : Środa, 13 Styczeń 2010, 15:56 »

Gdzieś czytałam że trojaczki z automatem maja za krótkie sprzęgło - wymieniali podobno w ramach wady fabrycznej
Zapisane

pszczolka
pietras
Klubowicz
*
Wiadomości: 903


Radom / Warszawa


« Odpowiedz #28 : Środa, 13 Styczeń 2010, 15:59 »

dokładnie nasze auta w manualu same w sobie są gokartami UśmiechŁohoho
Zapisane

Uśmiech
kromcio
Użytkownik
*
Wiadomości: 24


« Odpowiedz #29 : Środa, 13 Styczeń 2010, 17:45 »

Szkoda bo automat jest fajny miałem okazie parę razy  jechać  ML ale to trochę ina bajka a powiedzcie mi czy ma ktoś porównanie z tico oczywiście chodzi mi o ruszanie na zielonym  a nie o komfort jazdy ,bo wbrew pozorom tico jest leki i fajnie się zbiera [stary ale jary] :-)     
Zapisane
pietras
Klubowicz
*
Wiadomości: 903


Radom / Warszawa


« Odpowiedz #30 : Środa, 13 Styczeń 2010, 18:00 »

powiem Ci w ten sposób tylko Auta z pokaźną pojemnością silnika czytaj 1.8 i wyżej są dla Ciebie zagrożeniem na swiatłach Łohoho auto kiedy jedziesz sam lub w 2 osoby zbiera się bardzo fajnie na 1 dochodzi śmiało do 40 km/h a na 2 biegu prawie do stówki Uśmiech w końcu pod maską jak by nie patrzył - japończyk Mrugnięcie
Zapisane

Uśmiech
kromcio
Użytkownik
*
Wiadomości: 24


« Odpowiedz #31 : Środa, 13 Styczeń 2010, 18:17 »

To ładnie coraz bardziej się napalam na tą RAKIETĘ Disco
Zapisane
księgowy
Gość
« Odpowiedz #32 : Środa, 13 Styczeń 2010, 22:48 »

powiem Ci w ten sposób tylko Auta z pokaźną pojemnością silnika czytaj 1.8 i wyżej są dla Ciebie zagrożeniem na swiatłach Łohoho auto kiedy jedziesz sam lub w 2 osoby zbiera się bardzo fajnie na 1 dochodzi śmiało do 40 km/h a na 2 biegu prawie do stówki Uśmiech w końcu pod maską jak by nie patrzył - japończyk Mrugnięcie
czyli niemce, francuzy czy też inne włochy tak nie dają rady? odważna teoria.
Zapisane
ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomości: 5856


był sobie kiedyś 107RC...


WWW
« Odpowiedz #33 : Środa, 13 Styczeń 2010, 23:18 »

nieporównywalne... uwierz na słowo...

to jakbyś sie przesiadł z poloneza do golfa  IV Łohoho


PS
golf w tym wydaniu jest utożsamieniem niezawodnego  auta dla ludu, nic innego nie przyszło mi na myśl
Zapisane

Pzdr from ŁDZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (służbowóz)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(Żonowozideł)

Były:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
kromcio
Użytkownik
*
Wiadomości: 24


« Odpowiedz #34 : Środa, 13 Styczeń 2010, 23:28 »

Wszystko super  OK tylko męczy mnie ten automat naprawdę tak wolno się zbiera  Smutny
Zapisane
cookie
Maniak
***
Wiadomości: 976

Sprzedam wózek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #35 : Czwartek, 14 Styczeń 2010, 09:05 »

Wszystko super  OK tylko męczy mnie ten automat naprawdę tak wolno się zbiera  Smutny
chyba tylko dsg może konkurowac z manualem ale i tak w trojaczkach to niejest klasyczny automat, którego wadą jest wyzsze spalanie a zrobotyzowany manual, w którym siłowniki operuja klasycznym sprzegłem i zmiana biegów. NIe miałem okazji tym jezdzic w automacie ale w manualu zbiera sie to małe gówienko całkiem sprawnie. blizko 70km w 850kg budzie robi swoje choc imho te przełozenia mogły by byc krótsze.
Zapisane
kromcio
Użytkownik
*
Wiadomości: 24


« Odpowiedz #36 : Czwartek, 14 Styczeń 2010, 13:49 »

muszę załatwić sobie jazdę próbną najlepiej z automatyczną i manualną skrzynią   Niezdecydowany
Zapisane
dthdth
V.I.P
*
Wiadomości: 1777



« Odpowiedz #37 : Czwartek, 14 Styczeń 2010, 14:46 »

muszę załatwić sobie jazdę próbną najlepiej z automatyczną i manualną skrzynią   Niezdecydowany

Bez dwoch pytan tak zrob. To jedyny sposob na to zeby byc potem zadowolonym.
Ja tak zrobilem i po ponad 1.5 godzinnej jezdzie stwierdzilem ze to bedzie ideale rozwiazanie do miasta dla mojej zony i dla mnie od czasu do czasu. Faktem jest ze biegi sa zmienian dluzej niz to zrobisz reka, ale jesli spojrzysz na dane techniczne dla obu skrzyn przy tym silniku to roznica do 100/h wynosi zaledwie 0.3 sek. Czy to az tak duzo?
Zapisane

Peugeot 107 1.0-12V-2Tronic  , Byl - Fiat Bravo 1.9 MJTD 165hp/350Nm , Sym Fiddle II 50cc  ,
Byl - Kreidler Galactica 2.0 Electric   , Triumph Tiger 800 Crystal White   , Toyota Auris II Hybrid
pietras
Klubowicz
*
Wiadomości: 903


Radom / Warszawa


« Odpowiedz #38 : Czwartek, 14 Styczeń 2010, 15:29 »

powiem Ci w ten sposób tylko Auta z pokaźną pojemnością silnika czytaj 1.8 i wyżej są dla Ciebie zagrożeniem na swiatłach Łohoho auto kiedy jedziesz sam lub w 2 osoby zbiera się bardzo fajnie na 1 dochodzi śmiało do 40 km/h a na 2 biegu prawie do stówki Uśmiech w końcu pod maską jak by nie patrzył - japończyk Mrugnięcie
czyli niemce, francuzy czy też inne włochy tak nie dają rady? odważna teoria.

mam na myśli auta o bardzo zbliżonej pojemności.. może nie zgodzisz się ze mną ale jeździłem troszke i golfem 3 kumpla 1.8 w benzynce i hondą civic siostry z silnikiem 1.6 również benzyna.. nie ma porównania przesiadasz się z golfa i w civicu wciska Cię w fotel Uśmiech..
« Ostatnia zmiana: Czwartek, 14 Styczeń 2010, 15:31 wysłane przez pietras » Zapisane

Uśmiech
kromcio
Użytkownik
*
Wiadomości: 24


« Odpowiedz #39 : Czwartek, 14 Styczeń 2010, 19:18 »

no nie trzy sekundy nie dużo a ty odczuwałeś tą różnice w "praniu" ?  hmm?? powiem ci tak do półki nie przejechałem się samochodem z automatyczną skrzynią to myślałem że to samochód dla kobiet i tępaków którzy nie umieją jeździć ale sie myliłem i to bardzo   Dzieńdobry 
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
Drukuj
Skocz do: