Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: Ile ojeju mie艣ci si臋 w skrzyni  (Przeczytany 7507 razy)
dogberry
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 70



« : Niedziela, 29 Listopad 2009, 17:50 »

Witam

Jak naprawi臋 sprz臋g艂o to chce wymieni膰 olej w skrzyni bo troch臋 po z臋bach pojecha艂em czasami  艁ohoho Ile si臋 tego oleju tam mie艣ci i czy to b臋dzie dobre http://www.motoeg.elblag.pl/sklepmotoeg/product_info.php?cPath=93_102_119&products_id=495 ?

Pozdrawiam
Zapisane

pepsicol
Go艣膰
« Odpowiedz #1 : Niedziela, 29 Listopad 2009, 20:09 »

1,7 litra lepko艣膰-SAE 75W
TOYOTA Genuine Manual Transmission Gear Oil LV API GL-4
Wymiana zalecana TYLKO gdy samoch贸d jest eksploatowany(...)w jeden ze sposob贸w okre艣lonych jako szczeg贸lne warunki eksploatacji.
U艣miech
Nie masz instrukcji?
Zapisane
107KOMPRESOR
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 2553



« Odpowiedz #2 : Niedziela, 29 Listopad 2009, 22:19 »

ja wla艂em ten olej przy 60kkm teraz mam 105 i wszystko jest ok. tyle moge powiedzie膰.
Zapisane

P107 SI GT  P206SW 207GTI
dogberry
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 70



« Odpowiedz #3 : Niedziela, 29 Listopad 2009, 23:43 »

Pewnie gdzie艣 instrukcja jest. Ale jak ju偶 kiedy艣 pisa艂em ASO chcia艂o mi wymieni膰 przy 60.000km p艂yn ch艂odniczy, hamulcowy i w艂a艣nie w skrzyni  lol W sumie to i tak bym nie zrobi艂 wtedy wymiany w ASO bo nie mia艂em ju偶 gwarancji przez "gazownie"
Zapisane

pepsicol
Go艣膰
« Odpowiedz #4 : Poniedzia艂ek, 30 Listopad 2009, 00:07 »

To proponuje jednak znale藕膰 instrukcje,tam sporo ciekawych rzeczy ukryli U艣miech A tak powa偶nie uchroni cie to przed niewiedz膮,bo wiesz kiedy i co i na co wymieni膰.Ja np zada艂em pytanie kiedy mam wymiane paska rozrz膮du (1,4HDi) to w ASO RZG脫W powiedzieli mi,偶e po 110 tys km,w ASO w Zdu艅skiej Woli dy偶urny mechanik stwierdzi艂,偶e MAM 艁A艃CUCH ROZRZ膭DU (!!!) A TOYOTA POLSKA w odpowiedzi mailowej poinformowa艂a mnie,偶e przewidywana wymiana powinna odby膰 sie po przejechaniu 180 tys km.Generalnie wi臋kszo艣膰 tych mechanik贸w odbywa艂a nauki za czas贸w 偶uk贸w , nys i co m艂odsi na polonezach ...ale to ju偶 inny temat.
U艣miech
Zapisane
Strony: [1]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: