Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: VIN - gdzie jest nr nadwozia?  (Przeczytany 26992 razy)
odl
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 489



« : Sobota, 09 Stycze艅 2010, 20:43 »

w ktorym miejscu moge sprawdzic numer nadwozia (najlepiej jakby ktos pokazal na fotce.. ;-)). byl dzisiaj u mnie rzeczoznawca od AC i chcial zrobic m.in. fotke numeru nadwozia.. naszukal sie go ale nie znalazl.. wiec pojechal bez tej jednej fotki Mrugni臋cie
« Ostatnia zmiana: Poniedzia艂ek, 11 Luty 2013, 18:44 wys艂ane przez kaliope » Zapisane
pepsicol
Go艣膰
« Odpowiedz #1 : Niedziela, 10 Stycze艅 2010, 03:20 »

Numer nadwozia jest wybity pod siedzeniem pasa偶era (z przodu po prawej ),dywanik ma nawet takie okienko U艣miech
Zapisane
agrestrybnik
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 177


« Odpowiedz #2 : Niedziela, 10 Stycze艅 2010, 10:03 »

w instrukcji obslugi pisze jak byk, pod siedzeniem przednim pasazera(celowo rozcienta wykladzina zeby rame bylo widac), na slupku bocznym drzwi i na jakiejs belce w komorze silnika
Zapisane
odl
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 489



« Odpowiedz #3 : Niedziela, 10 Stycze艅 2010, 11:17 »

gosciu dosc intensywnie przeszukiwal miejsce pod fotelem pasazera, zasugerowalem mu tez slupek.. ale sie do numeru nie dostal.. ;-) no nic.. jak bede jechal zatankowac to sie przyjrze

edit:
pod siedzeniem pasazera od przedniej strony mam przyczepiona gasnice (tak mi w salonie zamontowali), wiec jesli wlasnie tam jest VIN, to niestety za bardzo nie mam do niego dostepu :/
« Ostatnia zmiana: Niedziela, 10 Stycze艅 2010, 12:38 wys艂ane przez odl » Zapisane
piotrAYGO2007
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 284



WWW
« Odpowiedz #4 : Niedziela, 10 Stycze艅 2010, 14:22 »

ga艣nice masz od przodu, a nr od g贸ry
Zapisane

Strony: [1]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: