Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: 1 2 [3] 4   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: 呕ar贸wki - dyskusja, wymiana, problemy  (Przeczytany 109960 razy)
BOBAS349FK
c1aygo107.net V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 2856



« Odpowiedz #40 : 艢roda, 31 Pa藕dziernik 2012, 00:50 »

ja odpuka膰 Disco tez od kupna 4 lata i te same zarowki  OK
Zapisane

citroen c1 1.0
xsara picasso 1.6
mondeo GHIA mk2 2.0
GILERA RUNNER 125cm
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #41 : 艢roda, 31 Pa藕dziernik 2012, 07:59 »

i pad艂a mi 偶ar贸weczka od strony aku. Ciasno rzeczywi艣cie jak cholera, ale z moim do艣wiadczeniem w 艣ci膮ganiu zderzaka.......robie艂em ju偶 to  chyba z 10 razy, 艣ci膮gn膮艂em zderzak z lewego 艣lizgu w jakie艣 dwie minuty, odkr臋ci艂em lamp臋 w kolejna minut臋, za艂o偶y艂em 偶ar贸weczk臋 w kolejna minute....i tak w par臋 minut 偶ar贸weczka wsadzona. Polecam tym co maj膮 do艣wiadczenie w 艣ci膮ganiu zderzaka. Wszystko posz艂a 艂adnie i bez nerw贸w......i bez latareczki......i lustereczka... U艣miech
...ja wymieniam bez zdejmowania zderzaka...mo偶e mam sprawniejsze paluszki  U艣miech J臋zyk
« Ostatnia zmiana: 艢roda, 31 Pa藕dziernik 2012, 13:55 wys艂ane przez kristofch » Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
aygo_driver
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 797



« Odpowiedz #42 : 艢roda, 31 Pa藕dziernik 2012, 13:21 »

Ja te偶 nie wiem sk膮d to narzekanie, mo偶e nie jest super wygodnie, ale bez przesady, ca艂kiem szybko idzie J臋zyk
Zapisane

kaliope
SUPER MODERATOR
*
Wiadomo艣ci: 1396


Peugeot 107, 1.0 trendy & Zafira 1.9 cdti


« Odpowiedz #43 : 艢roda, 31 Pa藕dziernik 2012, 15:15 »

wiem, 偶e si臋 da...ale ja to zrobi艂em na 99.9%   Disco szybciej i totalnie na luzie. 

ps, zderzaka nie 艣ci膮ga艂em, tylko odchyli艂em na 艣lizgu, 偶eby sie dosta膰 do trzeciej 艣rubki.....
Zapisane

gaga195
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 744



« Odpowiedz #44 : Czwartek, 01 Listopad 2012, 22:03 »

Macie jakie艣 dziwne problemy, albo ja mam inne 107.
Bo bez problemu jestem w stanie zmieni膰  mijania/drogowe bez 偶adnych lusterek, latareczek itp...
Zapisane

marysia
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 1385



WWW
« Odpowiedz #45 : Niedziela, 11 Listopad 2012, 19:17 »

Powiem wam, 偶e u mnie jest jako艣 tak to pouk艂adane w c1, ze dwie 偶ar贸wki wymieniam max w 10 minut. Do tego te druciki trzymaj膮ce 偶ar贸wk臋 elegancko si臋 odpinaj膮.
W pierwszym ropuchu: Pug 107, przy aku by艂 lekki problem ale mam ma艂e 艂apki i zawsze dawa艂o rad臋 bez 艣ci膮gania zderzaka i lamp. U艣miech
...................
No w艂a艣nie gaga195 ja mam to samo 艁ohoho
Zapisane

aygo_driver
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 797



« Odpowiedz #46 : Czwartek, 24 Stycze艅 2013, 18:50 »

Takie co艣 pojawi艂o si臋 na rynku... Ring Xenon Ultima
Cen膮 zabija, ciekawe czy efekt rzeczywi艣cie taki dobry Co?
Zapisane

kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #47 : Czwartek, 24 Stycze艅 2013, 20:45 »

cena cen膮... ciekawe jak z 偶ywotno艣ci膮??? je艣li chcesz zobaczy膰 co to znaczy 120% wi臋cej 艣wiat艂a to kup Tungsram - podobno daj膮 nie藕le czadu, a cena atrakcyjna,
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
gaga195
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 744



« Odpowiedz #48 : Czwartek, 24 Stycze艅 2013, 20:50 »

Nie wiem czy to taki cud, ale kiedy艣 w gad偶ecie na tvn turbo sprawdzali co艣 takiego tylko 偶e firmy OSRAM 艁ohoho i efekt zadowalaj膮cy, sprawdzali p贸藕niej na jakiej艣 maszynce czy nie o艣lepiaj膮 i o dziwo nie Mrugni臋cie
Zapisane

aygo_driver
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 797



« Odpowiedz #49 : Czwartek, 24 Stycze艅 2013, 21:33 »

Ale Osram i Philips robi膮 chyba tylko do 80/90%, sam takie mam i 艣wiec膮 rzeczywi艣cie lepiej, pytanie jak te tutaj si臋 zachowuj膮.

Osobi艣cie uwa偶am, 偶e po艣wi臋cenie 偶ywotno艣ci na konto ilo艣ci 艣wiat艂a jest ok, te Extreme'y Philipsa ca艂kiem nie藕le si臋 trzymaj膮 mimo wszystko OK
Zapisane

janq
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 459



« Odpowiedz #50 : Pi膮tek, 25 Stycze艅 2013, 09:57 »

Ja bym si臋 skusi艂 na takie 偶ar贸wki, ale moje philipsiaki daj膮 jeszcze rade.
Zapisane

ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomo艣ci: 5856


by艂 sobie kiedy艣 107RC...


WWW
« Odpowiedz #51 : Pi膮tek, 25 Stycze艅 2013, 11:03 »

a ja nie mam zamiaru zmienia膰 na jakie艣 wynalazki.

od kiedy przy monta偶u angel'i w艂o偶y艂em BlueVision H1, tak do tej pory pi臋knie 艣wiec膮!
Zapisane

Pzdr from 艁DZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (s艂u偶bow贸z)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(呕onowozide艂)

By艂y:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
saddam992
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 6


« Odpowiedz #52 : Poniedzia艂ek, 29 Kwiecie艅 2013, 00:36 »

ja si臋 r贸wno namordowa艂em przy pierwszej wymianie 偶ar贸wek w Aygo. troch臋 mam za du偶e r臋ce do takiej zabawy ale skoro le偶a艂 komplet Philips贸w BlueVision to trzeba by艂o wymieni膰. Przy wieczornej je藕dzie zdecydowanie wida膰 r贸偶nice
Zapisane
johny83
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 38



« Odpowiedz #53 : Pi膮tek, 20 Grudzie艅 2013, 09:49 »

S艂uchajcie, mam pytanie - czy przy wymianie 偶ar贸wek 艣wiate艂 mijania nie macie problem贸w ze zdj臋ciem z nich kostek zasilaj膮cych? U mnie siedz膮 jak przyspawane.

Co do samych 偶ar贸wek - ja je偶d偶臋 na Boschach Longlife 60+ - 艣wietne s膮 do jazdy noc膮 i w deszczu wida膰 r贸偶nic臋. Wytrzymuj膮 ok. 13 miesi臋cy.
Zapisane
gaga195
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 744



« Odpowiedz #54 : Pi膮tek, 20 Grudzie艅 2013, 13:07 »

mo偶e przy艣niedzia艂y kostki do styk贸w 偶ar贸wki, popsikaj je jakim艣 specyfikiem powinno da膰 rad臋.
Zapisane

kaliope
SUPER MODERATOR
*
Wiadomo艣ci: 1396


Peugeot 107, 1.0 trendy & Zafira 1.9 cdti


« Odpowiedz #55 : Pi膮tek, 20 Grudzie艅 2013, 20:22 »

Bosch Longlife 60+  (..... ) Wytrzymuj膮 ok. 13 miesi臋cy.

c贸偶...dziwi臋 si臋, 偶e tracisz czas i pieni膮dze na takie wynalazki. Maj膮c dwa auta nieustannie bym zmienia艂 偶ar贸wki, a w obydwu autach nie nale偶y to do przyjemno艣ci. Ja je偶d偶臋 na zwyk艂ych 偶ar贸wkach i nie widz臋 w tym 偶adnym problem贸w. W lewej lampie zmienia艂em 偶ar贸wk臋 w tym roku, czyli po 6 latach !!!!!!! w a prawej lampie wci膮偶 orygina艂. I nikt mnie nie na m贸wi na 偶adne cuda daj膮ce ile艣 tam % wi臋cej 艣wiat艂a przez max jeden rok.  
Zapisane

kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #56 : Sobota, 21 Grudzie艅 2013, 12:32 »

hmm kaliope mia艂em dok艂adnie te same podej艣cie co Ty... p贸ki nie spr贸bowa艂em tych "lepszych" 偶ar贸wek.
Dla mnie wymiana co roku to nie problem...a uwierz r贸偶nica jest kolosalna!!!! powaga ....obecnie je偶d偶臋 na tungsramach ultra mega light +120% kt贸re zmieni艂em z osram night breaker plus
w motocyklu tez mam tungsrama, o kt贸rym de facto nawet nigdy nie s艂ysza艂em (http://pl.wikipedia.org/wiki/Tungsram)

Szczerze to polecam...raz spr贸bujesz to nigdy do innych nie wr贸cisz U艣miech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
cookie
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 976

Sprzedam w贸zek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #57 : Sobota, 21 Grudzie艅 2013, 14:26 »

hmm kaliope mia艂em dok艂adnie te same podej艣cie co Ty... p贸ki nie spr贸bowa艂em tych "lepszych" 偶ar贸wek.
Dla mnie wymiana co roku to nie problem...a uwierz r贸偶nica jest kolosalna!!!! powaga ....obecnie je偶d偶臋 na tungsramach ultra mega light +120% kt贸re zmieni艂em z osram night breaker plus
w motocyklu tez mam tungsrama, o kt贸rym de facto nawet nigdy nie s艂ysza艂em (http://pl.wikipedia.org/wiki/Tungsram)

Szczerze to polecam...raz spr贸bujesz to nigdy do innych nie wr贸cisz U艣miech

Nieprawda, ja wr贸ci艂臋m do normalnych 偶ar贸wek. Do tych z cinkim 偶arnikiem zach臋ci艂y mnie problemy z odb艂y艣nikami i szczelno艣ci膮 reflektora w innym samochodzie i bawi艂em si臋 w wymian臋 偶ar贸wek co p贸艂 roku a偶 w ko艅cu si臋 wnerwi艂em, kpi艂em nowe reflektory za ponad 600zeta i da艂em sobie spok贸j z +60% i innymi night vision i nihht breaker. W C1 nawet nie pr贸buje bo reflektory s膮 ca艂kiem niez艂e i standardowa narva spisuje sie idealnie. Pioerwszy raz wymienia艂em 偶ar贸wki po oko艂o 5 latach.
Zapisane
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #58 : Sobota, 21 Grudzie艅 2013, 15:01 »

w C1 nie ma 偶adnych problem贸w ze szczelno艣ci膮 czy odb艂y艣nikiem przynajmniej u mnie... a takie 偶ar贸wki stosuje ponad 3 lata i daj膮 du偶o lepsze 艣wiat艂o ni偶 standardowe...a wymiana nawet co roku to nie problem

Wstaw lepsze 偶arowki do C1 a zobaczysz.
« Ostatnia zmiana: Sobota, 21 Grudzie艅 2013, 15:03 wys艂ane przez kristofch » Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
johny83
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 38



« Odpowiedz #59 : Niedziela, 09 Luty 2014, 18:03 »

Dobra, problem niemo偶no艣ci zdj臋cia kostek z 偶ar贸wek zosta艂 rozwi膮zany w warsztacie - za艂o偶yli mi nowe kostki (silikonowe!) + odrobina smaru miedziowego i jest git:) robocizna + 2 kostki + kable + wymiana 偶ar贸wek na nowe (mia艂em ju偶 zakupione na wymian臋, wi臋c nie licz臋) = 50 pln:) wszystko dzia艂a i 艣wieci. Zobaczymy za jakie艣 1-2 lata jak b臋dzie z ewentualna wymian膮 偶ar贸wek:)

og艂oszenie parafialne dla Warszawy i okolic - je艣li potrzebujecie dobrego mechanika, kt贸ry zaopiekuje si臋 naszymi Pugami to polecam Dar Car przy ul. Bruzdowej 12 w Wilanowie - ja si臋 u niego sto艂uj臋 odk膮d mam Puga i zawsze wyje偶d偶a艂em zadowolony. Najpierw robi艂 mi t艂umik (wymiana na nowy, potem sprz臋g艂o (wymiana na nowe), potem hamulce ty艂 (wymiana na nowe, b臋bny zosta艂y) i teraz 艣wiat艂a. Jest git!
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: