Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: 1 [2]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: ranking ASO - polecamy, przestrzegamy  (Przeczytany 43002 razy)
pietras
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 903


Radom / Warszawa


« Odpowiedz #20 : Pi膮tek, 05 Marzec 2010, 20:01 »

zdecydowanie z czystym sumieniem polecam wam seriws - central臋 Warszawa al. Krakowska (Citroen)
naprawde fajne podej艣cie do klienta by艂em tam kilka razy z tzw pierd贸艂kami i za ka偶dym razem profesjonalnie podchodzili do klienta U艣miech

dorzucam jeszcz臋 optymistyczny pogl膮d na 偶ycie i entuzjazm pracownik贸w PEUGEOT MiR PRASEK w Radomiu U艣miech
« Ostatnia zmiana: Poniedzia艂ek, 22 Marzec 2010, 08:32 wys艂ane przez pietras » Zapisane

U艣miech
Black Pearl
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 55



« Odpowiedz #21 : 艢roda, 02 Czerwiec 2010, 22:54 »

ASO Citroen Krakow Wielicka milo przyjemnie i terminowo,jako plus podam ze odpisuja na maile,brak automatu do kawy,po przegladzie nie umyli mi auta (przeglad po 15000) niewiem moze sie obrazili ze nie dalem sie naciagnac na wymiane filtrow. Ale wsumie to ich polecam zreszta w Krk nie ma duzego wyboru bo reszta salonow Citroena to tragedia zlewali mnie podczas zakupu C1 wiec nawet tam nie dzwonie.
Zapisane
艁ada
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 15


« Odpowiedz #22 : Niedziela, 27 Luty 2011, 17:15 »

ASO Citroen Zielona G贸ra te偶 si臋 dobrze sprawuje, szybko dzia艂aj膮, wi臋kszo艣膰 cz臋艣ci zamiennych maj膮 na miejscu (je偶eli nie maj膮 to sprowadzaj膮 je na nast臋pny dzie艅) i zawsze dzwoni膮 do mnie po ok. tygodniu z pytaniem czy wszystko ok U艣miech
Przyk艂adem standardu obs艂ugi klienta mo偶e by膰 to, jak za ich po艣rednictwem 4 razy reklamowa艂am radio JVC (u nich kupione) - ca艂y czas psu艂a si臋 w nim ta sama cz臋艣膰 i serwis JVC nie m贸g艂 sobie poradzi膰 z t膮 usterk膮 jednocze艣nie nie chc膮 mi go wymieni膰 na nowe. W ko艅cu w艂a艣ciciel ASO Citroen wymieni艂 mi radio na w艂asny koszt - nawet je偶eli zrobi艂 to tylko po to, 偶ebym im ju偶 wi臋cej nie zawraca艂a g艂owy, ja jestem zadowolona - nowe radio sprawuje si臋 bardzo dobrze.
Zapisane
seraphine
Posiadacz
**
Wiadomo艣ci: 307


« Odpowiedz #23 : Pi膮tek, 06 Maj 2011, 18:29 »

ASO Citroen - Deszczno ko艂o Gorzowa Wlkp. (nazywa si臋 chyba Rimex?)... dzi艣 chcia艂em dowiedzie膰 si臋 o wymian臋 oleju, bo b臋d臋 chcia艂 to raczej zrobi膰 przed sezonem wakacyjnym i... pan z "serwisu" o艣wiadczy艂 mi, 偶e wlewaj膮 tylko 15W40 i nic wi臋cej... ja mu na to, 偶e instrukcja dopuszcza stosowanie innych (chcia艂em nawet Totala 0W30 albo 5W40), a pan "serwisant" na to, 偶e mi innego nie wleje - koniec, kropka! Dzwoni臋 do Zielonej G贸ry ("Wojciechowski"), a tam pan od razu m贸wi, 偶e lej膮 5W40. Potwierdzi艂 co prawda fakt, 偶e Citroen zaleca u偶ywanie 15W40 i 偶e zalewaj膮 go w fabryce, ale ich do艣wiadczenia z syntetykami w nowych silnikach s膮 bardzo pozytywne... wr臋cz poleca艂 mi tego 5W40!!! No c贸偶... betonu g艂ow膮 nie przebij臋... dla salonu z Deszczna powinno by膰 obciachem, 偶e posiadacz cytryny b臋dzie musia艂 je藕dzi膰 do "miasta Falubazu" serwisowa膰 toczyde艂ko... (je偶eli kto艣 nie wie, to u艣wiadamiam 偶e Gorz贸w Wlkp. i Zielona G贸ra 偶yj膮 jak "pies z kotem" poczynaj膮c od 偶u偶la na sprawach administracyjnych ko艅cz膮c... co艣 w klimacie Torunia i Bydgoszczy  Yo Yo Yo )
Zapisane

Br膮zowiutki Duster II klekot 4x4
ziaro
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 247


Py偶oholik


« Odpowiedz #24 : Sobota, 07 Maj 2011, 09:59 »

ASO Lubos Bytom
Zacz膮艂em si臋 tam pojawia膰 gdy zakupi艂em 206. Fakt, 偶e ju偶 nie na gwarancji ale jako艣 tak z tym ASO wysz艂o.

- mi艂a obs艂uga, dobry kontakt z lud藕mi,
- 90% wycen zgadza艂a si臋 z kosztami napraw
- szybko艣膰 napraw
- cz臋艣ci na miejscu
- zero problem贸w po wyje藕dzie z warsztatu
- poczekalnie, kawka
- salon w kt贸rym mo偶na pomarzy膰 o czym艣 lepszym, nowszym J臋zyk
Zapisane

marcinM
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 12



WWW
« Odpowiedz #25 : Sobota, 16 Lipiec 2011, 10:01 »

co do serwis贸w ASO Peugota to ze oszukuj膮 klient贸w to norma ,nie bede narazie pisa艂 jaki to serwis bo czekam na ich odpowiedz
ale kupi艂em od nich auto ktore mia艂o miec cetyfikat Dekry gwarancje na 12 miesi臋cy  rocznik 2006 grudzie艅 19000 przebiegu

niestety po 3misi膮cach poleg艂 t艂umik 
okaza艂o si臋 ze by艂 bity
pasek klinowy wyje
przy skr臋caniu wszystko skrzypi
poleg艂o sprzeg艂o 30 000

naprawde trzeba si臋 mocno zastanowi膰 czy warto korzysta膰 z ich us艂贸g je偶eli Na pewno NIE! ju偶 przy sprzeda偶y chc膮 naci膮gn膮c klienta.
 
Zapisane
ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomo艣ci: 5856


by艂 sobie kiedy艣 107RC...


WWW
« Odpowiedz #26 : Niedziela, 17 Lipiec 2011, 16:08 »

co do serwis贸w ASO Peugota to ze oszukuj膮 klient贸w to norma

Bardzo daleko id膮cy os膮d. A w dodatku bardzo krzywdz膮cy. Smutny

Program PUG jak i certyfkat DEKRA 艣wiadczy tylko o tym, 偶e auto nie mia艂o 偶adnego powa偶nego urazu mechanicznego. Masz racj臋 ok 60-70% aut sprowadzanych jest malowanych jeszcze w kraju pochodzenia. Ale to wszystko wida膰 w certyfikacie DEKRY. Ponadto zmiana czy malowanie zderzaka czy drzwi nie znaczy, 偶e auto by艂o bite, zmasakrowane czy co艣 w tym stylu.

Ponadto jak chcesz si臋 wy偶ali膰 na ASO to pisz nazw臋, a nie uog贸lniaj na ca艂膮 sie膰. Ja uwa偶am, 偶e w Nordy艅skim nie naci膮gamy klient贸w. Dlatego Tw贸j pogl膮d bardzo mnie boli.
Zapisane

Pzdr from 艁DZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (s艂u偶bow贸z)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(呕onowozide艂)

By艂y:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
galiczeq
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 36



« Odpowiedz #27 : Niedziela, 17 Lipiec 2011, 19:59 »

Swoje do艣wiadczenia z ASO opisze jedynie na podstawie kontaktu z klientem, gdy偶 jestem jeszcze przed pierwszym przegl膮dem.

INTERVAPO Peugeot Gda艅sk - ocena, b. dobra, wymiana opon, pe艂na informacja, to co by艂o ustalane, by艂o zrobione, cena konkurenyjna, gdybym m贸g艂 tam serwisowa膰 samoch贸d pewnie bym tam pojecha艂,

AUTO POSTEK Citroen Gda艅sk - ocena dobra, kupi艂em tam samoch贸d, sprzeda偶 b. dobra, serwis... s膮dz膮c po zamontowaniu listew bocznych niezgodnie z instrukcj膮 serwisow膮 sam nie wiem...

ASO 11 SP. Z O.O. Citroen Gdynia, ocena dobra, wymiana listwy ozdobnej na gwarancji (dopiero po interwencji Citroen Polska), generalnie ok, ale bez sza艂u. P贸ki co, ten serwis jest moim wyborem na pierwszy przegl膮d, zobaczymy.

Uog贸lniaj膮c, serwisy PSA, maj膮 jeszcze sporo do nadrobienia do serwis贸w VW, gdzie bywam regularnie..
Zapisane

VW PASSAT 1.9 TDI 96kW C1 MAP 2D DESIRE
tom02
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 276



« Odpowiedz #28 : Niedziela, 17 Lipiec 2011, 20:16 »

Uog贸lniaj膮c, serwisy PSA, maj膮 jeszcze sporo do nadrobienia do serwis贸w VW, gdzie bywam regularnie..

A jakim to VW je藕dzisz ??Bo od 5 lat golfem mkV i czas na zmian臋 U艣miech
Zapisane

galiczeq
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 36



« Odpowiedz #29 : Niedziela, 17 Lipiec 2011, 20:44 »

Mia艂em styczno艣膰 z:

GROBLEWSKI Volkswagen Gda艅sk, serwis

Plichta - Volkswagen Gda艅sk, przegl膮d przed sprzeda偶膮,

KULIKOWSKI Volkswagen Gdynia, serwis, naprawa powypadkowa

O 偶adnym nie mog臋 powiedzie膰 z艂ego s艂owa, aktualnie korzystam z Kulikowskiego, bo mam najbli偶ej. Ceny wsz臋dzie takie same (jeden ma ta艅sz膮 roboczogodzin臋, ale dro偶sze cz臋艣ci i na odwr贸t - 艣rednio to samo wychodzi).
Zapisane

VW PASSAT 1.9 TDI 96kW C1 MAP 2D DESIRE
adrianlos
Posiadacz
**
Wiadomo艣ci: 161



WWW
« Odpowiedz #30 : Niedziela, 11 Wrzesie艅 2011, 13:27 »

Ja z racji miejsca zamieszkania (deutschland) serwisuje w mojej ma艂ej mie艣cinie
w
Kod:
http://www.toyota-schumacher.de


- obs艂uga na najwy偶szym poziomie

- do wyboru : rower/auto na czas naprawy, mo偶na sobie r贸wnie偶 za偶yczy膰 sobie podw贸zki przez pracownika prosto pod dom  lol,
   (tym sposobem mia艂em okazj臋 prowadzi膰 nowego, hybrydowego aurisa) bez dodatkowych koszt贸w.

- ceny nie s膮 niskie ale nie robi膮 niczego niepotrzebnego bez wiedzy kierowcy
   (偶adnych ukrytych koszt贸w)

- profesjonalne i szybkie wykonanie przegl膮du/napraw

Jedyny minus to ceny cz臋艣ci kt贸re do najni偶szych nie nale偶膮.
a og贸lnie to nie ma co narzeka膰 U艣miech

Zapisane

GR71
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 345



WWW
« Odpowiedz #31 : Niedziela, 18 Marzec 2012, 22:32 »

ASO Peugeota Golemo w Krakowie Grota Roweckiego jest ok - POLECAM. Serwisuj臋 tam 407 i 107. Jestem bardzo zadowolony cho膰 cz臋stym go艣ciem nie jestem bo 107 ma 17tys a 407 obecnie 30tys.
Zapisane

Peugeot 107
Nissan Qashqai 2015 1.6 DIG-T 163kM
galiczeq
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 36



« Odpowiedz #32 : Sobota, 05 Maj 2012, 20:47 »

Dodam kolejne wra偶enia z wizyt w ASO 11 w Gdyni.

I wizyta.
Zg艂oszone usterki w ramach gwarancji:
1. Skrzypi膮cy fotel kierowcy - naprawione.
2. Brz臋cz膮cy wydech - "ten model tak ma"
3. Problemy z hamulcami, przy ma艂ych pr臋dko艣ciach wibracje na pedale przy wi臋kszych wibracje ca艂ym samochodem - diagnoza tarcze do wymiany nie na gwarancji.

Je艣li chodzi o wydech to na razie temat odpu艣ci艂em, aczkolwiek dalej brz臋czy przy pewnych obrotach.
Problem zasadniczy mia艂em z hamulcami. 呕ona do tej pory zrobi艂a ok 13k km, 80% miasto. Przy okazji si臋 dowiedzia艂em 偶e ju偶 przy poprzednim przegl膮dzie kazano jej "mocniej" hamowa膰 bo tarcze rdzewiej膮. Pytanie co to znaczy mocniej hamowa膰, z piskiem opon na ka偶dym skrzy偶owaniu? Drugi komentarz jaki us艂ysza艂em to 偶e 偶ona za ma艂o je藕dzi, i tylko po mie艣cie. I zn贸w, moje pytanie czy na pewno kupili艣my samoch贸d do miasta czy na trase, i czy 10k km rocznie to ma艂o.
W rezultacie ASO wys艂a艂o zapytanie do Citroen Polska w sprawie wymiany tarcz na gwarancji. Ci najpierw kazali przetoczy膰. Okaza艂o si臋 偶e nie ma czego toczy膰, bo nie b臋dzie spe艂nia膰 norm.

II Wizyta.
Wymiana tarcz i klock贸w - zrobione.
Ostatecznie pokryli koszt tracz. Za klocki musia艂em sam zap艂aci膰, 200 z艂.
I by艂oby super, bo uwa偶am 偶e jest to fair, i偶 p艂ac臋 za klocki, ale przy p艂aceniu zonk, doliczyli mi 5 z艂 za smar.... nie mia艂em ju偶 si艂y na dalsze "negocjacje".

Koniec ko艅c贸w, ocena podobna jak poprzednio czyli neutralna. Z tym 偶e tym razem mam jaki艣 wi臋kszy uraz do Citroen Polska ni偶 do samego ASO.


Zapisane

VW PASSAT 1.9 TDI 96kW C1 MAP 2D DESIRE
ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomo艣ci: 5856


by艂 sobie kiedy艣 107RC...


WWW
« Odpowiedz #33 : Niedziela, 06 Maj 2012, 23:54 »

tarcze hamulcowe s膮 traktowane jako cz臋艣膰 eksploatacyjna, wi臋c nie dziw si臋 偶e nie uznali na gwarancji
Zapisane

Pzdr from 艁DZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (s艂u偶bow贸z)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(呕onowozide艂)

By艂y:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
seraphine
Posiadacz
**
Wiadomo艣ci: 307


« Odpowiedz #34 : Poniedzia艂ek, 07 Maj 2012, 07:31 »

co do tarcz, to zgoda... ale tylko w przypadku zu偶ycia. je偶eli s膮 wadliwe to ju偶 bym si臋 k艂贸ci艂. na opony te偶 jest przecie偶 jaka艣 gwarancja (deformacje itp...) a to te偶 cz臋艣膰 typowo eksploatacyjna.  Co? wszystko zale偶y od charakteru usterki... tarcze mo偶na np. za艂atwi膰 wje偶d偶aj膮c po ostrym hamowaniu w g艂臋bok膮 ka艂u偶臋... je偶eli deformacja tarczy by艂a spowodowana nier贸wnomiern膮 korozj膮, to k艂贸ci艂bym si臋, 偶e to wina producenta (niejednolity stop?).

A co do moich spostrze偶e艅 na temat ASO - serdeczne podzi臋kowania dla "Wojciechowskiego" z Zielonej G贸ry. Na prze艂omie marca/kwietnia jaki艣 obsraniec dachowy uczy艂 si臋 parkowa膰 na mojej Cytrynie  - przetar艂 mi lekko i punktowo drzwi od strony kierowcy. Ch艂opaki na lakierni zrobili mi polerk臋 i wyprostowali spraw臋 na tyle, na ile si臋 da艂o... prawie nie wida膰. A wszystko gratis... zadowolony klient dobr膮 reklam膮!  OK
Zapisane

Br膮zowiutki Duster II klekot 4x4
ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomo艣ci: 5856


by艂 sobie kiedy艣 107RC...


WWW
« Odpowiedz #35 : Poniedzia艂ek, 07 Maj 2012, 11:13 »

nie do ko艅ca... w szczeg贸艂owych warunkach gwarancji masz wypisane do jakiego przebiegu mog膮 by膰 rozpatrywane reklamacje takich podzespo艂贸w jak tarcze klocki opony... po przekroczeniu tego ustalonego przebiegu nie ma szans na napraw臋 gwarancyjn膮...

偶eby nie by艂o, to dla mnie jako dla klienta te偶 nie jest korzystne, ale pisze Wam, 偶eby艣cie po prostu wiedzieli jak to wygl膮da od strony ASO w rzeczywisto艣ci!
Zapisane

Pzdr from 艁DZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (s艂u偶bow贸z)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(呕onowozide艂)

By艂y:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
galiczeq
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 36



« Odpowiedz #36 : Poniedzia艂ek, 07 Maj 2012, 19:54 »

tarcze hamulcowe s膮 traktowane jako cz臋艣膰 eksploatacyjna, wi臋c nie dziw si臋 偶e nie uznali na gwarancji

Wszystko si臋 zgadza, jest to element eksploatacyjny. Natomiast 偶aden producent nie przewiduje wymiany tarcz po 10k km w normalnym trybie u偶ytkowania.

Opis sytuacji uzupe艂ni臋 o informacj臋, i偶 tarcze na obu osiach by艂y zu偶yte w jednakowy spos贸b: Zewn臋trzna strona ka偶dej tarczy na ca艂ej powierzchni ciernej, g艂adko i jednolicie. Wewn臋trzne strony obu tarcz, ok 50% powierzchni prawid艂owo "pracowa艂a", pozosta艂a cz臋艣膰 na kt贸rej pracuj膮 klocki by艂a zardzewia艂a.

Taki element powinien wytrzyma膰 znacznie d艂u偶ej ni偶 10k km. Nie s膮dz臋 te偶 by moja 偶ona "ostro hamowa艂a" U艣miech po czym brodzi艂a w wodzie tak by tarcze si臋 zwichrowa艂y, dodatkowo w spos贸b jednolity na obu ko艂ach.
Zapisane

VW PASSAT 1.9 TDI 96kW C1 MAP 2D DESIRE
Strony: 1 [2]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: