Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1] 2 3   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: negocjacje  (Przeczytany 48191 razy)
107KOMPRESOR
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 2553



« : Poniedzia艂ek, 05 Stycze艅 2009, 21:35 »

wiem i jestem tego pewien, jestem frajerem  :-\  kupuj膮c 107 nie dosta艂em nic, o nic te偶 nie prosi艂em, nie negociowa艂em, nie targowa艂em sie po prostu powiedzia艂em ok kupimy go. generalnie nawet sprzedawca by艂 lekko zdziwiony, 偶e tak szybko podjeli艣my decyzje. ciekawi mnie ile Wy wyci膮gnel艣cie extras贸w od diler贸w ?? 
kiedy艣 jak dobrze p贸jdzie b臋de chcia艂 sobie kupi膰 jeszcze nowy samoch贸d i tu chcia艂bym sie dowiedzie膰 od Was moi mili ile mo偶na wyci膮gn膮膰 i jakich argument贸w u偶ywali艣cie by to dosta膰 ?? a mo偶e dostali艣cie to od tak po prostu ??

pozdrawiam
ma艂y
Zapisane

P107 SI GT  P206SW 207GTI
piotrek
Go艣膰
« Odpowiedz #1 : Poniedzia艂ek, 05 Stycze艅 2009, 22:03 »

W Toyocie zapomnijcie o upu艣cie cenowym - nawet z艂ot贸wki...
Jako ekstra zach臋t臋 do zakupu dosta艂em:
- opony zimowe Fulda
- listwy boczne
- wyk艂adzin臋 baga偶nika
- dywaniki welurowe
- 50% rabatu na chlapacze

popielniczk臋, ga艣nic臋 i tr贸jk膮t U艣miech
A negocjacje przebiega艂y w do艣膰 napi臋tej atmosferze - na ka偶dy argument "a w citroenie taniej" by艂a tylko jedna odpowied藕 - "prosz臋 i艣膰 do citroena"...
« Ostatnia zmiana: Poniedzia艂ek, 05 Stycze艅 2009, 22:14 wys艂ane przez piotrek » Zapisane
biela
Administrator
*
Wiadomo艣ci: 1502


Auto maniak


« Odpowiedz #2 : Wtorek, 06 Stycze艅 2009, 09:37 »

Ja kupowa艂em auto ju偶 po promocji, wyprzeda偶 rocznika w styczniu, do tego co by艂o wytargowa艂em tylko 1000z艂 rabatu Du偶y u艣miech. Negocjacje to moja kwa艣na mina rezygnanta 偶e za klim臋 4tys dop艂aty by艂o hehe.
Zapisane

Kia Ceed SW '20 1.0 120KM
me-how
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 10


« Odpowiedz #3 : Wtorek, 06 Stycze艅 2009, 18:51 »

A negocjacje przebiega艂y w do艣膰 napi臋tej atmosferze - na ka偶dy argument "a w citroenie taniej" by艂a tylko jedna odpowied藕 - "prosz臋 i艣膰 do citroena"...

ja mam 107 a nie C1 po takich negocjacjach, jecha艂em po cytryn臋 ale zadzwoni艂em do peugeota, powiedzia艂em 偶e jak sprzedadz膮 w cenie C1 bior臋 - i sprzedali, gratisowo mam wspomaganie kierownicy, tr贸jk膮t, ga艣nica i dywaniki by艂y, ci臋偶ko powiedzie膰 czy jako gratisy

w toyocie s膮 ma艂o kontaktowi go艣cie z tego co widz臋 wsz臋dzie, kupuj膮c cz臋艣ci za 6k pln, upominam si臋 o par臋 % rabatu na firm臋, a oni 偶e jak b臋dzie wi臋ksze zam贸wienie to pomy艣l膮, ale oni to w sumie zarabiaj膮 tylko 20% na cz臋艣ciach i nie ma z czego dawa膰 rabat贸w - fajne podej艣cie, no nie?
Zapisane
agrestrybnik
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 177


« Odpowiedz #4 : Wtorek, 06 Stycze艅 2009, 21:05 »

w moim przypadku, mowiac do sprzedawczyni ze za aygo zaplaca gotowka, i ile bym dostal upustu, zmiana tematu u sprzedawczyni, dolozymy panu radio lub dywaniki, nie chcieli slyszec slowa o upuscie, zreszta juz nie raz slyszalem ze toyota nie daje zadnych upustow na cene auta,skonczylo sie ze zabuduja mi alarm challenger cos tam, ktory w cenniku mieli za ponad tauzen, przy odbiorze auta dolozyli rozkladana plandeka na przednia szyba na lato, i widzac ze telefon mam na smyczy za 2 zlote, dostalem smycz toyoty
Zapisane
107KOMPRESOR
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 2553



« Odpowiedz #5 : Wtorek, 06 Stycze艅 2009, 21:31 »

agrestrybnik , wiesz m贸j dobry kolega pracuje w salonie Peugota wcze艣niej pracowa艂 w KIA i powiem Ci, 偶e te偶 zawsze my艣la艂em, 偶e jak sie kupuje za got贸wke to sie jest go艣膰 i trzeba jaki艣 extra rabat za to dosta膰 a偶 on w艂a艣nie wyprowadzi艂 mnie z b艂臋du.
dla salonu najlepiej sprzeda膰 na raty lub leasingu za got贸wke sie s艂abo op艂aca a to dla tego, 偶e salon dostaje prowizje od ka偶dego kredytu jaki "udzieli" do tego jak udzieli ich okre艣lona ilo艣膰 dostaje extra premie.
nie m贸wi膮c ju偶 偶e sprzedaj膮cy dostaj膮 pare z艂oty od tego faktu do pensji  Mrugni臋cie

pozdrawiam
ma艂y
Zapisane

P107 SI GT  P206SW 207GTI
cookie
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 976

Sprzedam w贸zek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #6 : Niedziela, 11 Stycze艅 2009, 23:35 »

Ja utargowa艂em  w sumie 2 tys od ceny katalogowej. Do samochodu przymierzali艣my si臋 w sumie ze 2-3miesi膮ce i bylismy w kilku salonach peugeota i cytryny. Do toyoty nie zawita艂em bo tam cena wyj艣ciowa za ubo偶sz膮 wersj臋 by艂a o ok 1000z艂 wy偶sza. Zreszt膮 s艂ysza艂em 偶e toota jest rozpuszczona przez klient贸w kt贸rzy sie nie targuja i potrafia czeka膰 po 3 miesi膮ce na samoch贸d. w sumie uda艂o mi si臋 zej艣膰 z ceny katalogowej mocniej w peugeocie bo zjechali na 32700 tylko pug nie mia艂 obrotomierza ale mia艂 za to oczojebi艣cie fioletowa albo r贸zowa tapicerk臋 i wstawki w desce. Citroen mia艂 naj艂adniejs偶a tapicerk臋 i obrotek oraz metalic w standardzie. 艁azi艂em i wydzwania艂em do 2 dealer贸w cytryny ale w Warszawie nie chceli zej艣c o wi臋cej ni偶 1000z艂 z ceny katalogowej. W ko艅cu zacz膮艂em dzwoni膰 po POlsce i na dzie艅 dobry Pan skusi艂 mnie 1000rabatem w Kaliszu. Poinformowa艂em go wi臋c 偶e uda艂o mi sie uzyskac o 1000 z艂 lepszy rabat w Warszawie i 偶e czekam jeszcze na ostateczn膮 decyzj臋 w sprawie dalszej obni偶ki ceny;-) NAst臋pnego dnia zadzwoni艂em i okaza艂o si臋 偶e w Kaliszu sprzedadz膮 mi na C1 2000 rabatu i dorzuca dywaniki 偶eby mi sie op艂aca艂o jecha膰 do tego Kalisza.
Zapisane
zajkaa
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 36



« Odpowiedz #7 : Wtorek, 13 Stycze艅 2009, 11:22 »

Moja przygoda z C1 zacz臋艂a si臋 na wyprzeda偶y rocznika 2007, kupi艂em wersj臋 flirt (w kredycie 50/50) ze wspomaganiem i fabrycznym radiem. Rabat w por贸wnaniu do 2008 by艂 niewielki oko艂o 3tys. dosta艂em w prezencie dywaniki U艣miech teraz wiem 偶e jestem kartoflem 偶e nic nie utargowa艂em, jest to m贸j pierwszy zakup wcze艣niej je藕dzi艂em przekl臋tym tico..  no c贸偶 nast臋pnym razem b臋d臋 bardziej pow艣ci膮gliwy mam nadzieje  Z politowaniem
Zapisane

Citroen c1 2007 Silver 3rd
107KOMPRESOR
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 2553



« Odpowiedz #8 : Czwartek, 15 Stycze艅 2009, 14:17 »

dzi臋kuje wszystkim za rady i porady  U艣miech
niestety po raz kolejny okaza艂o sie, 偶e jestem frajerem  :-\   cho膰 musze powiedzie膰, 偶e dywaniki te偶 dosta艂em bo pewnie by艂y dla ka偶dego  U艣miech
Zapisane

P107 SI GT  P206SW 207GTI
biela
Administrator
*
Wiadomo艣ci: 1502


Auto maniak


« Odpowiedz #9 : Czwartek, 15 Stycze艅 2009, 15:04 »

pochwal si臋 co naby艂e艣 Du偶y u艣miech
Zapisane

Kia Ceed SW '20 1.0 120KM
zajkaa
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 36



« Odpowiedz #10 : Czwartek, 15 Stycze艅 2009, 17:55 »

dzi臋kuje wszystkim za rady i porady  U艣miech
niestety po raz kolejny okaza艂o sie, 偶e jestem frajerem  :-\   cho膰 musze powiedzie膰, 偶e dywaniki te偶 dosta艂em bo pewnie by艂y dla ka偶dego  U艣miech

Zdecydowanie dywaniki nale偶膮 si臋 jak psu buda, umie艣ci艂em ten fakt 偶eby pokaza膰 jaki ze mnie "macher" Z politowaniem
Nie kumam jednak czy dokona艂e艣 nowego zakupu, czy to og贸lna refleksja U艣miech 
Zapisane

Citroen c1 2007 Silver 3rd
107KOMPRESOR
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 2553



« Odpowiedz #11 : Czwartek, 15 Stycze艅 2009, 18:01 »

na razie nic  :-\  to by艂a wypowiedz nawi膮zuj膮ca do kupowania 107  U艣miech

nie jest jeszcze tak dobrze niestety, ledwo mi starcza na utrzymanie tego malca i rodzinnego kombi kt贸re na dodatek nie wyjecha艂o jeszcze na drogi o w艂asnych si艂ach   Z艂y




a tak offtopicznie powiem, 偶e jak bym chcia艂 co艣 nowego kupi膰 to mia艂 bym problem. centralnie nic mi sie nie widzi. je艣li chodzi o malce ma艂e to chcia艂bym nawet 107hdi tylko cena jego z klim膮 itd jest lekko nie do zaakceptowania z drugiej strony nic nie podoba mi sie na tyle by co艣 kupi膰 nawet gdybym mia艂 -kt贸rego niestety nie mam cho膰 mo偶e po dziesiejszym lotku to sie zmieni- tak zwany open bud偶et to nie ma takiego samochodu obecnie produkowanego kt贸ry bym chcia艂 tak na 100%  :-\ w cenie ok 100 to chyba tylko Legacy D w kombi ok 200 to mo偶e STI kt贸re mi sie podoba cho膰 nie w 100% ewentualnie Legacy Spec B w kombi. 艁atwiej by by艂o z u偶ywkami EVO9 albo STI bugi ewentualnie budowa GT00 na podzespo艂ach STI tak膮 wydumke na zam贸wienie. sie rozpisa艂em  Du偶y u艣miech

pozdrawiam
ma艂y
Zapisane

P107 SI GT  P206SW 207GTI
zajkaa
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 36



« Odpowiedz #12 : Czwartek, 15 Stycze艅 2009, 18:29 »


a tak offtopicznie powiem, 偶e jak bym chcia艂 co艣 nowego kupi膰 to mia艂 bym problem. centralnie nic mi sie nie widzi. je艣li chodzi o malce ma艂e to chcia艂bym nawet 107hdi tylko cena jego z klim膮 itd jest lekko nie do zaakceptowania

Te偶 zastanawiam si臋 nad dieslem i widzia艂em ciekawe og艂oszenia bodaj za 22 tys full opcja 20tys. przebiegu to wg mnie nie du偶o, a i u偶ytkownicy tego auta nie s膮 ,przypuszczam bardzo wyrywni je艣li idzie o styl jazdy. Wi臋c n贸wka funkiel lekko latana mo偶na powiedzie膰 . Patrzy艂em przed chwil膮 na opis tego silnika i co : turbodiesel, R4, 8 zaw.bezpo艣redni Common Rail o matko  Szok tylko dlaczego taka ma艂a moc, czy偶by chcieli 偶eby je藕dzi艂 bez paliwa ? A z drugiej strony to niezwyk艂y potencja艂 w nim drzemi臋 myl臋 si臋 ?
« Ostatnia zmiana: Czwartek, 15 Stycze艅 2009, 18:41 wys艂ane przez zajkaa » Zapisane

Citroen c1 2007 Silver 3rd
biela
Administrator
*
Wiadomo艣ci: 1502


Auto maniak


« Odpowiedz #13 : Czwartek, 15 Stycze艅 2009, 18:56 »

taka ma艂a moc bo si臋 boj膮 偶e przeniesienie nap臋du nie wytrzyma mocy
Zapisane

Kia Ceed SW '20 1.0 120KM
107KOMPRESOR
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 2553



« Odpowiedz #14 : Czwartek, 15 Stycze艅 2009, 20:35 »

dok艂adnie, to jest ten sam silnik co w c2 206 itd kt贸ry ma 68KM tyle 偶e tu jest st艂amszony za pomoc膮 elektroniki bo skrzynia bieg贸w podobno ta samo co i u nas -podkre艣lam podobno bo nie jestem pewien na 100% - jest najs艂abszym ogniwem tego przedsi臋wzi臋cia.
a silnik no c贸偶 fajny, znajomi maj膮 w 206 i jak raz jecha艂em nim do warszawy to by艂em bardzo pozytywnie zaskoczony. programem robi膮 go na 90KM tyle 偶e tam ma艂a turbinka jest i nie ma IC i to jest dosy膰 ryzykowne latem  Mrugni臋cie gdzie艣 widzia艂em nawet mocniejsze po wydechu  i do艂o偶eniu IC.
ciekawe jak by takie 107 hdi z 90KM/200Nm lata艂o to by by艂o ciekawe do艣wiadczenie.  Du偶y u艣miech
Zapisane

P107 SI GT  P206SW 207GTI
zajkaa
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 36



« Odpowiedz #15 : Czwartek, 15 Stycze艅 2009, 20:50 »

Jednym s艂owem bardziej przyjazny cz艂owiekowi, bo modernizacja naszych maszyn to koszmar....a propos jak komputer wgryz艂e艣 si臋 ?
 
Zapisane

Citroen c1 2007 Silver 3rd
cookie
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 976

Sprzedam w贸zek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #16 : Czwartek, 15 Stycze艅 2009, 22:17 »

Jak mnie znudzi benzyna to kupi臋 ca艂y zesp贸艂 nap臋dowy z C1 HDI i wsadz臋 pod mask臋. MO偶e nawet zapodam jakiego艣 wirusa kt贸ry nie b臋dzie grzeszy艂 zbyt du偶ym momentem na niskich obrotach,a odblikuje jej jeszcze troche w g贸r臋.
Zapisane
Dawid
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 17


« Odpowiedz #17 : 艢roda, 21 Stycze艅 2009, 09:19 »

Ja moje C1 kupi艂em w czerwcu 2008. Niby by艂a promocja i za 5. drzwiow膮, srebrny metalic da艂em 31.200, bez bajer贸w. Opr贸cz dywanik贸w zamontowali mi blokad臋 skrzyni bieg贸w, podobno warta 700 z艂, i pod艂膮czyli mi gratis moje radio i g艂o艣niki w desce.
Zapisane
cookie
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 976

Sprzedam w贸zek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #18 : 艢roda, 21 Stycze艅 2009, 10:16 »

Ja moje C1 kupi艂em w czerwcu 2008. Niby by艂a promocja i za 5. drzwiow膮, srebrny metalic da艂em 31.200, bez bajer贸w. Opr贸cz dywanik贸w zamontowali mi blokad臋 skrzyni bieg贸w, podobno warta 700 z艂, i pod艂膮czyli mi gratis moje radio i g艂o艣niki w desce.
W jakiej wersji? BO ja za 33tysie wyrwa艂臋m desire z klim膮 kt贸ra na potrzeby promocji nazywa si臋 Impress pack.
Zapisane
ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomo艣ci: 5856


by艂 sobie kiedy艣 107RC...


WWW
« Odpowiedz #19 : 艢roda, 21 Stycze艅 2009, 12:28 »

ja chcia艂em 3d i dosta艂em za 27kPLN z ubezpieczeniem centralnym i alarmem. Co prawda jak chodzi o reszt臋 to golas, ale taki mi odpowiada艂... ju偶 kiedy艣 si臋 o tym rozpisywa艂em!
Zapisane

Pzdr from 艁DZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (s艂u偶bow贸z)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(呕onowozide艂)

By艂y:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
Strony: [1] 2 3   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: