Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: 1 [2] 3   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: negocjacje  (Przeczytany 48161 razy)
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #20 : Pi膮tek, 23 Stycze艅 2009, 00:39 »

Z tego co sie rozgl膮dam to niech臋tnie chc膮 zej艣膰 z ceny... bardziej wol膮 cos dorzuci膰 np. opony zimowe, radio, ubezpieczenie czy jakies tam inne gadzety, a cena sztywno U艣miech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomo艣ci: 5856


by艂 sobie kiedy艣 107RC...


WWW
« Odpowiedz #21 : Pi膮tek, 23 Stycze艅 2009, 11:51 »

no to mo偶e dopiero jak si臋 zacznie za艂atwianie to b臋dzie lepiej... bo z drugiej strony oni tez tak nie mog膮 rzuca膰 s艂贸w na wiatr, bo uwierzcie 偶e za艂atwi膰 rabat dla klienta nie jest tak 艂atwo!
Zapisane

Pzdr from 艁DZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (s艂u偶bow贸z)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(呕onowozide艂)

By艂y:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #22 : Sobota, 24 Stycze艅 2009, 16:29 »

chyba sie zgodze...
...ale w peugeocie ch臋tni sa do negocjacji.. dzis by艂em 1000 z艂 dodatkowo + jakies radio niefabryczne do wyboru + dywaniki i zamykany schowek Du偶y u艣miech - wer. 5dr z klima,obrot., szybami zamkiem alarmem itd. bez alu. za 32 tys. plus pzreglad po 30k (pierwszy!!!) gratis i nawet p艂ynu do spryskiwaczy by mi dolewali U艣miech ... bylo tylk ojedno ale musia艂bym wziac 107 w b艂臋kitnym kolorze i z b艂ekitna tapicerka 艁ohoho strszanie to wyglada U艣miech ost. taka sztuka w salonie i nikt jej podejrzewam nie chce:P stad takie ust臋pstwa do klienta:)

ale oferta atrakcyjna... narazie najatrakcyjniejsza ze wszytskich trojaczk贸w.... tylko ten kolor :'(
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
107KOMPRESOR
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 2553



« Odpowiedz #23 : Sobota, 24 Stycze艅 2009, 17:42 »

ja tam m贸g艂bym miec b艂ekitnego za 32 z klima Du偶y u艣miech , bez kitu nie napisze ile da艂em za swojego.
Zapisane

P107 SI GT  P206SW 207GTI
cookie
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 976

Sprzedam w贸zek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #24 : Sobota, 24 Stycze艅 2009, 19:07 »

chyba sie zgodze...
...ale w peugeocie ch臋tni sa do negocjacji.. dzis by艂em 1000 z艂 dodatkowo + jakies radio niefabryczne do wyboru + dywaniki i zamykany schowek Du偶y u艣miech - wer. 5dr z klima,obrot., szybami zamkiem alarmem itd. bez alu. za 32 tys. plus pzreglad po 30k (pierwszy!!!) gratis i nawet p艂ynu do spryskiwaczy by mi dolewali U艣miech ... bylo tylk ojedno ale musia艂bym wziac 107 w b艂臋kitnym kolorze i z b艂ekitna tapicerka 艁ohoho strszanie to wyglada U艣miech ost. taka sztuka w salonie i nikt jej podejrzewam nie chce:P stad takie ust臋pstwa do klienta:)

ale oferta atrakcyjna... narazie najatrakcyjniejsza ze wszytskich trojaczk贸w.... tylko ten kolor :'(
Mnie w peugocie te偶 te kolorki odstr臋czy艂y. Ale teraz wiesz do jakiego pu艂apu mozesz si臋 targowac gdzie indziej.
Zapisane
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #25 : Niedziela, 25 Stycze艅 2009, 12:55 »

ja tam m贸g艂bym miec b艂ekitnego za 32 z klima Du偶y u艣miech , bez kitu nie napisze ile da艂em za swojego.

..i z b艂臋kitna tapicerk膮:D??? 艁ohoho
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
Dawid
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 17


« Odpowiedz #26 : 艢roda, 28 Stycze艅 2009, 14:32 »

Ja moje C1 kupi艂em w czerwcu 2008. Niby by艂a promocja i za 5. drzwiow膮, srebrny metalic da艂em 31.200, bez bajer贸w. Opr贸cz dywanik贸w zamontowali mi blokad臋 skrzyni bieg贸w, podobno warta 700 z艂, i pod艂膮czyli mi gratis moje radio i g艂o艣niki w desce.
W jakiej wersji? BO ja za 33tysie wyrwa艂臋m desire z klim膮 kt贸ra na potrzeby promocji nazywa si臋 Impress pack.

Na fakturze jest wersja Flirt, chocia偶 na aucje nie ma 偶adnego napisu z oznaczeniem.
Zapisane
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #27 : Wtorek, 27 Lipiec 2010, 21:55 »

...a ja po dw贸ch latach latania lol po salonach (ToyotaPeudeotCitroen) wynegocjowa艂em wersj臋 specjaln膮 C1 WHITE 2010 w b. obni偶onej cenie (taniej ni偶 z wyprzeda偶y rocznika- ni偶szej wersji wyposa偶eniowej)  + opony zimowe i dywaniki gumowe U艣miech... a i fajne full ubezpieczenie (Allianz VIP) za 1000PLN U艣miech

...tak dla por贸wnania z konfiguratora citroena bez promocji-upust贸w-rabat贸w itp. normalnie trzeba by by艂o zap艂aci膰 za 3 drzwiow膮 C1 (wer. desire +doposa偶enie - lakier met. obrotek, radio poduszki boczne, jakie艣 tam listwy ochronne i jeszcze co艣 tam) ok. 43kPLN (podobnie w peugeocie i w toyocie) - ja za wersj臋 specjalna- (niby limitowan膮) zap艂aci艂em 32 U艣miech i mam to wszystko+ jeszcze bia艂e lusterka  i dodatki we wn臋trzu  艁ohoho

...nie ukrywam 偶e trwa艂o to d艂ugo ale warto by艂o... lol lol lol... i chyba w艂a艣nie w citroenie moim zdaniem da si臋 najwi臋cej wynegocjowa膰- poza tym maj膮 bardzo ciekawe i atrakcyjne formy finansowania U艣miech (w por贸wnaniu do innych)
« Ostatnia zmiana: Wtorek, 27 Lipiec 2010, 22:08 wys艂ane przez kristofch » Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
107KOMPRESOR
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 2553



« Odpowiedz #28 : 艢roda, 28 Lipiec 2010, 10:00 »

jestem, pod MEGA wrazeniem OK
Zapisane

P107 SI GT  P206SW 207GTI
dthdth
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 1777



« Odpowiedz #29 : 艢roda, 28 Lipiec 2010, 10:03 »

Dokladnie Maly - Kristoff wykonal kawal dobrej roboty, podejrzewam ze dilerzy mieli juz go dosc i stweirdzili "a damy mu to auto bez naszego zarobku byleby dal nam juz spokoj"  lol
Zapisane

Peugeot 107 1.0-12V-2Tronic  , Byl - Fiat Bravo 1.9 MJTD 165hp/350Nm , Sym Fiddle II 50cc  ,
Byl - Kreidler Galactica 2.0 Electric   , Triumph Tiger 800 Crystal White   , Toyota Auris II Hybrid
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #30 : 艢roda, 28 Lipiec 2010, 11:01 »

...du偶o da艂o czytanie forum... powaga i negocjacje innych w innych salonach... no i do艣wiadczenia forumowicz贸w, ja w sumie to ograniczy艂em si臋 nawet do jednego salonu U艣miech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
EJK
Posiadacz
**
Wiadomo艣ci: 114


« Odpowiedz #31 : 艢roda, 28 Lipiec 2010, 16:30 »

W toyocie nie chc膮 dawa膰 rabat贸w w formie zni偶ki poniewa偶 na samochodzie diler zarabia chyba 5%. Sprzedawca mo偶e da膰 rabat lecz tylko taki jaki wynosi prowizja dla niego ze sprzeda偶y, wi臋c z wiadomych przyczyn nie daj膮 rabatu lepiej wygl膮da jak dadz膮 jakie艣 czujniki cofania, kt贸re np w ofercie kosztuj膮 2000 PLN a koszt jaki ponosi diler za ich kupienie i zamontowanie to tylko par臋 st贸wek.
W toyocie zarabia tylko serwis. Ze sprzeda偶y nie ma du偶ych pieni臋dzy.
Zapisane
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #32 : 艢roda, 28 Lipiec 2010, 18:26 »

..te偶 to zauwa偶y艂em, 偶e z rabatami u nich s艂abo - ale niemal ka偶dy sprzedawca tak si臋 t艂umaczy, niemal w ka偶dym salonie, 偶e niby tylko tyle co jego prowizja i wol膮 co艣 dorzuca膰 z doposa偶enia.
...faktem jest 偶e zdarzaj膮 si臋 w艂a艣nie wersje specjalne (limitowane) ju偶 z za艂o偶enia z b. bogatym wyposa偶eniem i w do艣膰 atrakcyjnej cenie - wtedy w miar臋 tanio mo偶na kupi膰 fajne autko U艣miech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
pietras
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 903


Radom / Warszawa


« Odpowiedz #33 : Czwartek, 29 Lipiec 2010, 08:54 »

widzia艂em przedwczoraj w serwisie cejedynke w wersji white w srebrnym kolorze.. nie porywa to zestawienie kolor贸w U艣miech
Zapisane

U艣miech
kamil263
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 45


« Odpowiedz #34 : Czwartek, 29 Lipiec 2010, 12:49 »

W toyocie nie chc膮 dawa膰 rabat贸w w formie zni偶ki poniewa偶 na samochodzie diler zarabia chyba 5%. Sprzedawca mo偶e da膰 rabat lecz tylko taki jaki wynosi prowizja dla niego ze sprzeda偶y, wi臋c z wiadomych przyczyn nie daj膮 rabatu lepiej wygl膮da jak dadz膮 jakie艣 czujniki cofania, kt贸re np w ofercie kosztuj膮 2000 PLN a koszt jaki ponosi diler za ich kupienie i zamontowanie to tylko par臋 st贸wek.
W toyocie zarabia tylko serwis. Ze sprzeda偶y nie ma du偶ych pieni臋dzy.

Niestety to jest prawda
Zapisane
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #35 : Czwartek, 29 Lipiec 2010, 13:09 »

widzia艂em przedwczoraj w serwisie cejedynke w wersji white w srebrnym kolorze.. nie porywa to zestawienie kolor贸w U艣miech


nie to co czarna ? prawda ?艁ohoho
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
pietras
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 903


Radom / Warszawa


« Odpowiedz #36 : Czwartek, 29 Lipiec 2010, 15:09 »

zdecydowanie co艣 bardziej kontrastowego robi wra偶enie.. czarny, czerwony, granatowy zdecydoweanie tak
Zapisane

U艣miech
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #37 : Czwartek, 29 Lipiec 2010, 16:49 »

racja...

a ja w艂a艣nie przed chwilk膮 mija艂em lawet臋 za艂adowan膮 samymi cejedynami U艣miech (jedna w kolorze blado zielonym) - czy偶by wszystkie do salonu w Bia艂ymstoku? U艣miech - w sumie to zauwa偶y艂em znaczny wzrost trojaczk贸w w ostatnim okresie - ludzie zaczynaj膮 je docenia膰 U艣miech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
107KOMPRESOR
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 2553



« Odpowiedz #38 : Pi膮tek, 30 Lipiec 2010, 14:38 »

zawsze jak juz sie jezdzi danym samochodem to sie widzi ze ich calkiem sporo jest Mrugni臋cie
Zapisane

P107 SI GT  P206SW 207GTI
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #39 : Pi膮tek, 30 Lipiec 2010, 14:43 »

...no w艂a艣nie nie koniecznie... tutaj u mnie na Podlasiu jeszcze 2 lata temu bardzo, ale to bardzo ma艂o ich by艂o!!! obecnie ilo艣膰 zmienia si臋 diametralnie - przybywa i przybywa U艣miech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
Strony: 1 [2] 3   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: