Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: Malowanie zacisk贸w i b臋bn贸w.  (Przeczytany 7185 razy)
tom02
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 276



« : Pi膮tek, 25 Luty 2011, 21:31 »

Zima ma nadzieje, 偶e za nied艂ugo si臋 sko艅czy, przyjdzie czas letnie lacie za艂o偶y膰 a b臋bny i zaciski  cale pordzewia艂e  Smutny i tu mam pytanie czym je pomalowa膰( czym wy malujecie) Czyta艂em chyba na forum fabi, albo Oktavii ze maluj膮 hameraitem na rdz臋 i podobno d艂ugo trzyma co o tym s膮dzicie. Czy mo偶e tymi farbami, sprejami do b臋bn贸w i zacisk贸w.
Jeszcze jedno pytanie my艣la艂em o zielonym kolorze ( wydaje mi si臋 偶e do spr臋偶yn zielonych b臋dzie pasowa艂o) - jak sie wam to widzi U艣miech
Zapisane

mat
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 518



« Odpowiedz #1 : Sobota, 26 Luty 2011, 17:16 »

a) b臋ben tylko i wy艂膮cznie na czarno!
b) ja mam prz贸d pomalowany farb膮 do zacisk贸w na czerwono, i niestety po zimie b臋de musia艂 odnowi膰
c) zielony ciekawy, a co do spr臋zyn to je wida膰 wog贸le? 艁ohoho
Zapisane

107 lift GT-line by Irmscher
Keep Driving FUN!
tom02
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 276



« Odpowiedz #2 : Sobota, 26 Luty 2011, 18:21 »

Teraz jest s膮 na czarno b臋bny i zaciski ale ju偶 zardzewia艂o  Smutny
Chcia艂em wszystko w jednym kolorze i prz贸d i ty艂 9 chociaz mo偶e 2 kolorowo tez b臋dzie git
W sumie to faktycznie spr臋偶ynek nie widac ( tylko jak zdejmiesz kolo, na myjni albo kanale ;p) ale chodzi mi to bardzo  po g艂owie  lol
http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=24752

Tak jak u nich J臋zyk Chyba, ze spr贸buje, a jak si臋 nie spodoba  to jeszcze raz na czarno si臋 ma藕nie
Mat u ciebie to czerwony elegancko si臋 komponuje a u mnie to tak nie za bardzo jest do czego.
 
Zapisane

tom02
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 276



« Odpowiedz #3 : Niedziela, 27 Luty 2011, 16:51 »

A to zadam jeszcze jedno pytanie  w sumie nawet do ciebie Mat  U艣miech
Ostatni montowa艂e艣 halogeny do puga - ja mam pytanie jak je zdemontowa膰 - chodzi mi o obudow臋, plastik chc臋 je pomalowa膰 bo lakier schodzi U艣miech
Zapisane

107KOMPRESOR
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 2553



« Odpowiedz #4 : Poniedzia艂ek, 28 Luty 2011, 22:34 »

Czesc,

musisz zdjac zderzak i od srodka sa skrecone na sruby. niestety instrukcji Ci nie przesle papierkowej bo nie mam.
co do farby to niestety przebieg robi swoje i temperatura i sol na drodze. farby do zaciskow to syf, sprobuj z ta na rdze. te tuningowe i termiczne to sam widzisz jak jest. zreszta nie wyczyscisz juz dobrze tego syfu z klockow i rdzy wiec to jest malowanie jednosezonowe w tym momencie. co do koloru to bembny na czarno inaczej wyglada to slabo w/g mnie. jak pewnie wiesz wczesniej byly czerwone i wygladalo to kulawo w/g mnie.
u mnie na wsi smiga od groma golfow 6R i one maja z fabryki na niebiesko. wyglada to dosc ciekawie tylko ze ten zacisk ledwo pod 18 czy 19 sie miesci Mrugni臋cie mysle ze zielony bedzie fajny, jesli bedzie fajny bo sa rozne zielone Mrugni臋cie

pozdrawiam
michal maly
Zapisane

P107 SI GT  P206SW 207GTI
Strony: [1]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: