Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: zapowietrzony silnik 1,4hdi  (Przeczytany 6824 razy)
marysia
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 1385



WWW
« : 艢roda, 15 Czerwiec 2011, 08:45 »

Witam!

Zapowietrza mi si臋 silnik w moim ropuchu. Zawsze dzieje si臋 to po nocy, wtedy gdy stoi na pochy艂ym podje藕dzie nosem do g贸ry.
Teraz moje pytanie w zwi膮zku z tym:
Czy to w og贸le mo偶liwe, 偶e w nocy powietrze sobie legalnie w臋druje do g贸ry z uk艂adu do silnika?? 
Zapisane

cookie
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 976

Sprzedam w贸zek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #1 : 艢roda, 15 Czerwiec 2011, 14:24 »

Witam!

Zapowietrza mi si臋 silnik w moim ropuchu. Zawsze dzieje si臋 to po nocy, wtedy gdy stoi na pochy艂ym podje藕dzie nosem do g贸ry.
Teraz moje pytanie w zwi膮zku z tym:
Czy to w og贸le mo偶liwe, 偶e w nocy powietrze sobie legalnie w臋druje do g贸ry z uk艂adu do silnika?? 
Zgodnie z prawami fizyki- jesli jest jakas neiszczelnos膰 w uk艂adzie paliwowym to na miejsce ci臋偶szego odo powietrza paliwa wchodzi powietrze, umozliwiajac tym samym powr贸t paliwa do baku. Usu艅 nieszczelno艣膰 i problem zniknie. Najcze艣ciej rozszelniaj膮 si臋 obudowy filtra paliwa albo w臋偶e na po艂膮czeniach alenie nie mozna tez wykluczy膰 nieszczelno艣ci samego w臋za czy pompy wtryskowej.
Zapisane
marysia
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 1385



WWW
« Odpowiedz #2 : 艢roda, 15 Czerwiec 2011, 16:38 »

Dzi臋ki! W艂a艣nie o tak膮 odpowied藕 mi chodzi艂o, bo nie by艂am pewna czy takie w臋dr贸wki powietrza s膮 mo偶liwe w uk艂adzie paliwowym przy zgaszonym silniku. U艣miech
Zapisane

kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #3 : 艢roda, 15 Czerwiec 2011, 21:31 »

sprawd藕 lepiej te nieszczelno艣ci
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
marysia
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 1385



WWW
« Odpowiedz #4 : 艢roda, 15 Czerwiec 2011, 21:47 »

Tak tak. Chodzi艂o mi tylko o dora藕ne przetrwanie do czasu wizyty u mechanika 艁ohoho
Zapisane

Strony: [1]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: