Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: Zamek centralny - dyskusja, problemy, dołożenie  (Przeczytany 130587 razy)
pawleta
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #100 : Niedziela, 17 Luty 2019, 09:34 »

Mój centralny zamek szwankuje i chciałbym założyć nowy z pilotem czy ktoś poleci gdzie to zrobić okolice Katowic
Zapisane
izulinda
Użytkownik
*
Wiadomości: 37


Citroen C1


« Odpowiedz #101 : Niedziela, 17 Luty 2019, 12:49 »

Mnie cetralny zamek kosztował 350 zł. Robota plus części na dwoje drzwi. Jak szukałam to ceny były kosmicznie drogie,nawet ponad 500 zł.
Ktoś wspominał o gościu z Justynowa ten człowiek od razu przekreślił zamiennik tylko niby oryginał bo siłownik się nie zmieści.
Roboty generalnie było sporo,bo trzeba wszystko poprowadzić na nowo. Ale przydaje się bardziej niż elektryczne szyby.
Zapisane
korimsq
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #102 : Czwartek, 28 Luty 2019, 20:03 »

Cześć,

Mam pytanie dot. centralnego zamka w c1 - jeśli po przekręceniu kluczyka otwierają się drzwi kierowcy i pasażera to takowy jest zamontowany? Czy jeśli dokupię org pilot to będę w stanie go doprogramować? Czy może aby otwieranie drzwi było możliwe z pilota muszę kupić jakieś elementy?

Pozdrawiam
Zapisane
pawlosi1
Newbie
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #103 : Czwartek, 14 Marzec 2019, 09:12 »

Plus do stacyjki to granatowy ? Gdzie polecacie umieścić sterownik.? Jak wy się do tego zabraliście. Górą, po ściągnięciu deski rozdzielczej czy jest inna dobra droga.
Zapisane
izulinda
Użytkownik
*
Wiadomości: 37


Citroen C1


« Odpowiedz #104 : Niedziela, 22 Marzec 2020, 13:02 »

Mnie elektryk upchnął centralkę nad pedelami pod kierownicą. 
Zapisane
Pino.1
Użytkownik
*
Wiadomości: 9


« Odpowiedz #105 : Sobota, 28 Marzec 2020, 12:33 »

Witam
Czy mógłby ktoś przesłać mi nr wtyczek (gniazd) od centralnego zamka i elektrycznych szyb wraz z opisem pinów ?
Będę zakładał zamek i szyby, a chciałbym, aby wszystko było jak w oryginale. Z dokumentacji, którą posiadam, nie można się tego jednoznacznie dowiedzieć.
Pozdrawiam.
107 3D
Zapisane

, że ukradli mu walizkę...
Pino.1
Użytkownik
*
Wiadomości: 9


« Odpowiedz #106 : Czwartek, 15 Październik 2020, 10:29 »

Witam
Czy mógłby ktoś przesłać mi nr wtyczek (gniazd) od centralnego zamka i elektrycznych szyb wraz z opisem pinów ?
Będę zakładał zamek i szyby, a chciałbym, aby wszystko było jak w oryginale. Z dokumentacji, którą posiadam, nie można się tego jednoznacznie dowiedzieć.
Pozdrawiam.
107 3D



Zamek i elektryczne szyby założyłem używki, instalacja w aucie była doprowadzona do drzwi i do modułu. Musiałem dołożyć zamki z siłownikami, przekaźnik do szyb i moduł. Moduł kupiłem razem z pilotem, więc nie było potrzeby programowania. Do tego kupiłem wiązki w drzwi, "boczki" tapicerki w drzwi, przełączniki szyb, podnośniki i przycisk do klapy - wszystko w oryginale. I jeszcze podkład i farba do plastiku - kolor tapicerki był inny. Razem koszt ok. 500 zł + własna robota. Czas - jedno sobotnie popołudnie. Kupując trzeba uważać aby nie wziąć od anglika, bo nie pasuje. A co do opisu wtyczki modułu, to jest w dokumentacji.
I wszystko działa.
Teraz przymierzam się do założenia automatu - cała instalacja w aucie jest poprowadzona - fabrycznie.
Zapisane

, że ukradli mu walizkę...
bobek310
Użytkownik
*
Wiadomości: 5



« Odpowiedz #107 : Środa, 27 Kwiecień 2022, 08:39 »

Witam. Kupiłem cały zestaw zamków, przewodów, prowadnic, moduł komfortu oraz pilot do centralnego zamka i elektrycznie otwieranych drzwi z demontażu. Zamontowałem centralny oraz szyby, ale został mi przycisk otwierania tylnej klapy oraz siłownik. Nie bardzo wiem, gdzie i jak to zamontować, zwłaszcza przycisk. Jakby ktoś mógł wrzucić fotki byłbym wdzięczny. Tak to wygląda:
https://allegro.pl/oferta/c1-107-przycisk-otwierania-klapy-11725895823
https://allegro.pl/oferta/a1-21-peugeot-107-c1-aygo-silownik-klapy-bagaznika-12093377327
Zapisane
Pino.1
Użytkownik
*
Wiadomości: 9


« Odpowiedz #108 : Wtorek, 06 Wrzesień 2022, 12:02 »

Jeżeli jeszcze aktualne, to wyciągasz stary zamek i w to miejsce przykręcasz przycisk (przycisk nie może być od toyoty, bo jest za krótki).
W bagażniku na wysokości zamka jest plastikowa zaślepka, wielkości ok. koperty. Pod nią jest schowany siłownik, przykręca się go na 2 śruby.
Już nie pamiętam, ale chyba trzeba zdjąć zderzak. Zamek zostaje stary, tylko mocujesz do niego "trzpień" siłownika.
Instalacja elektryczna powinna być doprowadzona - ja nie miałem centralnego, ale wiązka była.
Zapisane

, że ukradli mu walizkę...
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
Drukuj
Skocz do: