Witamy, Go┼Ť─ç. Zaloguj si─Ö lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do do┼éu
Drukuj
Autor W─ůtek: Zamek centralny - dyskusja, problemy, do┼éo┼╝enie  (Przeczytany 119456 razy)
pawleta
Newbie
*
Wiadomo┼Ťci: 1

« Odpowiedz #100 : Niedziela, 17 Luty 2019, 09:34 »

M├│j centralny zamek szwankuje i chcia┼ébym za┼éo┼╝y─ç nowy z pilotem czy kto┼Ť poleci gdzie to zrobi─ç okolice Katowic
izulinda
U┼╝ytkownik
*
Wiadomo┼Ťci: 37

Citroen C1

« Odpowiedz #101 : Niedziela, 17 Luty 2019, 12:49 »

Mnie cetralny zamek kosztowa┼é 350 z┼é. Robota plus cz─Ö┼Ťci na dwoje drzwi. Jak szuka┼éam to ceny by┼éy kosmicznie drogie,nawet ponad 500 z┼é.
Kto┼Ť wspomina┼é o go┼Ťciu z Justynowa ten cz┼éowiek od razu przekre┼Ťli┼é zamiennik tylko niby orygina┼é bo si┼éownik si─Ö nie zmie┼Ťci.
Roboty generalnie było sporo,bo trzeba wszystko poprowadzić na nowo. Ale przydaje się bardziej niż elektryczne szyby.
korimsq
Newbie
*
Wiadomo┼Ťci: 1

« Odpowiedz #102 : Czwartek, 28 Luty 2019, 20:03 »

Cze┼Ť─ç,

Mam pytanie dot. centralnego zamka w c1 - je┼Ťli po przekr─Öceniu kluczyka otwieraj─ů si─Ö drzwi kierowcy i pasa┼╝era to takowy jest zamontowany? Czy je┼Ťli dokupi─Ö org pilot to b─Öd─Ö w stanie go doprogramowa─ç? Czy mo┼╝e aby otwieranie drzwi by┼éo mo┼╝liwe z pilota musz─Ö kupi─ç jakie┼Ť elementy?

Pozdrawiam
pawlosi1
Newbie
*
Wiadomo┼Ťci: 4

« Odpowiedz #103 : Czwartek, 14 Marzec 2019, 09:12 »

Plus do stacyjki to granatowy ? Gdzie polecacie umie┼Ťci─ç sterownik.? Jak wy si─Ö do tego zabrali┼Ťcie. G├│r─ů, po ┼Ťci─ůgni─Öciu deski rozdzielczej czy jest inna dobra droga.
izulinda
U┼╝ytkownik
*
Wiadomo┼Ťci: 37

Citroen C1

« Odpowiedz #104 : Niedziela, 22 Marzec 2020, 13:02 »

Mnie elektryk upchn─ů┼é centralk─Ö nad pedelami pod kierownic─ů. 
Pino.1
U┼╝ytkownik
*
Wiadomo┼Ťci: 8

« Odpowiedz #105 : Sobota, 28 Marzec 2020, 12:33 »

Witam
Czy m├│g┼éby kto┼Ť przes┼éa─ç mi nr wtyczek (gniazd) od centralnego zamka i elektrycznych szyb wraz z opisem pin├│w ?
B─Öd─Ö zak┼éada┼é zamek i szyby, a chcia┼ébym, aby wszystko by┼éo jak w oryginale. Z dokumentacji, kt├│r─ů posiadam, nie mo┼╝na si─Ö tego jednoznacznie dowiedzie─ç.
Pozdrawiam.
107 3D

, ┼╝e ukradli mu walizk─Ö...
Pino.1
U┼╝ytkownik
*

« Odpowiedz #106 : Czwartek, 15 Pa┼║dziernik 2020, 10:29 »

Witam
Czy m├│g┼éby kto┼Ť przes┼éa─ç mi nr wtyczek (gniazd) od centralnego zamka i elektrycznych szyb wraz z opisem pin├│w ?
B─Öd─Ö zak┼éada┼é zamek i szyby, a chcia┼ébym, aby wszystko by┼éo jak w oryginale. Z dokumentacji, kt├│r─ů posiadam, nie mo┼╝na si─Ö tego jednoznacznie dowiedzie─ç.
Pozdrawiam.
107 3D

Zamek i elektryczne szyby za┼éo┼╝y┼éem u┼╝ywki, instalacja w aucie by┼éa doprowadzona do drzwi i do modu┼éu. Musia┼éem do┼éo┼╝y─ç zamki z si┼éownikami, przeka┼║nik do szyb i modu┼é. Modu┼é kupi┼éem razem z pilotem, wi─Öc nie by┼éo potrzeby programowania. Do tego kupi┼éem wi─ůzki w drzwi, "boczki" tapicerki w drzwi, prze┼é─ůczniki szyb, podno┼Ťniki i przycisk do klapy - wszystko w oryginale. I jeszcze podk┼éad i farba do plastiku - kolor tapicerki by┼é inny. Razem koszt ok. 500 z┼é + w┼éasna robota. Czas - jedno sobotnie popo┼éudnie. Kupuj─ůc trzeba uwa┼╝a─ç aby nie wzi─ů─ç od anglika, bo nie pasuje. A co do opisu wtyczki modu┼éu, to jest w dokumentacji.
I wszystko działa.
Teraz przymierzam się do założenia automatu - cała instalacja w aucie jest poprowadzona - fabrycznie.

bobek310
U┼╝ytkownik
*
Wiadomo┼Ťci: 5

« Odpowiedz #107 : ┼Üroda, 27 Kwiecie┼ä 2022, 08:39 »

Witam. Kupi┼éem ca┼éy zestaw zamk├│w, przewod├│w, prowadnic, modu┼é komfortu oraz pilot do centralnego zamka i elektrycznie otwieranych drzwi z demonta┼╝u. Zamontowa┼éem centralny oraz szyby, ale zosta┼é mi przycisk otwierania tylnej klapy oraz si┼éownik. Nie bardzo wiem, gdzie i jak to zamontowa─ç, zw┼éaszcza przycisk. Jakby kto┼Ť m├│g┼é wrzuci─ç fotki by┼ébym wdzi─Öczny. Tak to wygl─ůda:
https://allegro.pl/oferta/c1-107-przycisk-otwierania-klapy-11725895823
https://allegro.pl/oferta/a1-21-peugeot-107-c1-aygo-silownik-klapy-bagaznika-12093377327
Pino.1
U┼╝ytkownik
*

« Odpowiedz #108 : Wtorek, 06 Wrzesie┼ä 2022, 12:02 »

Je┼╝eli jeszcze aktualne, to wyci─ůgasz stary zamek i w to miejsce przykr─Öcasz przycisk (przycisk nie mo┼╝e by─ç od toyoty, bo jest za kr├│tki).
W baga┼╝niku na wysoko┼Ťci zamka jest plastikowa za┼Ťlepka, wielko┼Ťci ok. koperty. Pod ni─ů jest schowany si┼éownik, przykr─Öca si─Ö go na 2 ┼Ťruby.
Ju┼╝ nie pami─Ötam, ale chyba trzeba zdj─ů─ç zderzak. Zamek zostaje stary, tylko mocujesz do niego "trzpie┼ä" si┼éownika.
Instalacja elektryczna powinna by─ç doprowadzona - ja nie mia┼éem centralnego, ale wi─ůzka by┼éa.

Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do g├│ry
Drukuj
Skocz do: