Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: ceny przegl膮d贸w w ASO  (Przeczytany 166810 razy)
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #120 : Czwartek, 12 Lipiec 2012, 22:40 »

...to jest cena za przegl膮d gwarancyjny U艣miech

a co robi膮 filtry, olej, p艂yn hamulcowy, sprawdzenie stany ogumienia i perforacje nadwozia  lol

(a tak powa偶nie to  wszystko sprawdzaj膮, 艂膮cznie z klim膮 i dzia艂aniem regulacji 艣wiate艂 ...ale fakt faktem cena jest wysoka)
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
gaga195
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 744



« Odpowiedz #121 : Czwartek, 12 Lipiec 2012, 22:44 »

Chyba 偶e tak bo za filtry i olej nigdy w 偶yciu nie da艂 bym 700z艂 偶eby mie膰 piecz膮tk臋 w ksi膮偶ce serwisowej kt贸rej nie mam Mrugni臋cie
Zapisane

kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #122 : Czwartek, 12 Lipiec 2012, 22:46 »

dok艂adnie U艣miech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomo艣ci: 5856


by艂 sobie kiedy艣 107RC...


WWW
« Odpowiedz #123 : Pi膮tek, 13 Lipiec 2012, 11:08 »

Tak przy okazji Peugeot mia艂 jaki艣 czas temu promocj臋 na przegl膮d i czyszczenie klimy. Macie mo偶e wiedz臋, czy promocja ta jeszcze obowi膮zuje?

teraz s膮 promocje zwi膮zane z epok膮 lodowcow膮:
http://newsletter.nordynski.pl/other/EL4_serwis.pdf
Zapisane

Pzdr from 艁DZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (s艂u偶bow贸z)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(呕onowozide艂)

By艂y:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #124 : Pi膮tek, 13 Lipiec 2012, 12:01 »

a w ulotce jak zwykle nikt o 107 nawet nie wspomina  U艣miech to samo w citroenie i toyocie U艣miech czy偶by nasze autka by艂y poza kategori膮 U艣miech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
BOBAS349FK
c1aygo107.net V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 2856



« Odpowiedz #125 : Sobota, 14 Lipiec 2012, 00:06 »

krzysiek jestes juz po gwarancji??? a patrzyles na swoje tylne swiatla czy sie czerwony klosik w lampie nie przepala !!!! zobacz w jakim jest stanie ....... widac to golym okiem
Zapisane

citroen c1 1.0
xsara picasso 1.6
mondeo GHIA mk2 2.0
GILERA RUNNER 125cm
seraphine
Posiadacz
**
Wiadomo艣ci: 307


« Odpowiedz #126 : Sobota, 14 Lipiec 2012, 00:37 »

koszt roboczogodziny to w moim 90 z艂  Niezdecydowany

-za filtr kabinowy 艣piewali co艣 ko艂o 80-90 z艂 w tamtym roku, w tym kupi艂em sam za 50.
-litr 5w40 w aso oko艂o 65z艂/l w sklepie 130z艂/5l
-filtr powietrza co艣 ko艂o 60-70 z艂 w aso, w sklepie za purfluxa 30 (denso nie uda艂o mi si臋 kupi膰)
-o reszcie nie wspominam... podczas wst臋pnej rozmowy pad艂a u mnie cena oko艂o 750-800 za przegl膮d po 2 latach, z moimi materia艂ami ma by膰 ko艂o 400z艂 - zobaczymy. Jad臋 w poniedzia艂ek.  Yo Yo Yo
Zapisane

Br膮zowiutki Duster II klekot 4x4
maruda
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 87



« Odpowiedz #127 : Niedziela, 15 Lipiec 2012, 14:04 »

Okej, rozumiem ASO, 偶e nie powinni spier...
Ale 700z艂 za co si臋 p艂aci? czy kasuj膮 luzy? zbie偶no艣膰 robi膮, nabijaj膮 klim臋?
Bo dla mnie nie jest wyobra偶alne 偶eby tak膮 "pralk膮" je藕dzi膰 do ASO i p艂aci膰 po 800z艂 za olej+ filtry.
Ja te偶 nie wiem za co si臋 p艂aci? Pyta艂am dlaczego drugi przegl膮d jest du偶o dro偶szy ni偶 pierwszy. Zapami臋ta艂am tylko, 偶e po 2 latach wymienia si臋 dodatkowo p艂yn hamulcowy i jaki艣 filtr. Zastanawiam si臋 czy rzeczywi艣cie warto dla 12 miesi臋cy gwarancji inwestowa膰 w ten przegl膮d.
Ale to co trzeba wymieni膰 niezale偶nie od gwarancji te偶 kosztuje.
Mia艂am okazj臋 si臋 przekona膰 jakie mog膮 by膰 r贸偶nice w cenie cz臋艣ci oryginalnych i zamiennik贸w na przyk艂adzie lusterka zewn臋trznego. Za zamiennik zap艂aci艂am 75 z艂, oryginalne mia艂o kosztowa膰 prawie 500 bez nak艂adki, kt贸ra w zamienniku jest do lakierowania (mnie akurat nie by艂a potrzebna). W przypadku lusterka nie widz臋 偶adnej r贸偶nicy. Ale oleje, p艂yny, filtry itp.- nie wiem, bo si臋 nie znam, wi臋c pewnie zap艂ac臋 te 800 z艂.
Zapisane
gaga195
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 744



« Odpowiedz #128 : Niedziela, 15 Lipiec 2012, 14:10 »

pewnie chc膮 Ci wymieni膰 filtr kabinowy od klimy U艣miech i p艂yn hamulcowy, taka cena troch臋 mnie przera偶a.
Zapisane

kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #129 : Poniedzia艂ek, 16 Lipiec 2012, 09:51 »

krzysiek jestes juz po gwarancji??? a patrzyles na swoje tylne swiatla czy sie czerwony klosik w lampie nie przepala !!!! zobacz w jakim jest stanie ....... widac to golym okiem

jestem po  lol i zobacze U艣miech .... ale po umyciu zauwa偶y艂em 偶e na dachu mam micro odprysk lakieru do blachy i chyba ju偶 nalot rdzawy jest  Niezdecydowany takie dwie 1-2 mm kropeczki  U艣miech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
marysia
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 1385



WWW
« Odpowiedz #130 : Poniedzia艂ek, 16 Lipiec 2012, 11:28 »

Jecha艂am autem kt贸re mia艂o zamontowane takie lusterko od strony kierowcy. Przy wi臋kszych pr臋dko艣ciach na autostradzie ba艂am si臋, 偶e odpadnie wi臋c mo偶e i fajnie bo tanio ale nie polecam U艣miech
Co do filtr贸w to przekona艂am si臋 na w艂asnej sk贸rze, 偶e filtry paliwa i oleju przy ni偶szych temperaturach w zimie si臋 rozszczelniaj膮 i zapowietrzaj膮 silnik (plastik si臋 kurczy i nie styka na 艂膮czeniach).

Polecam zakup orgina艂贸w w serwisie i wymian臋 na w艂asn膮 r臋k臋 je偶eli autko po gwarancji. Serwisy te偶 sobie s艂ono potrafi膮 liczy膰 za roboczogodzin臋...
Zapisane

cookie
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 976

Sprzedam w贸zek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #131 : Poniedzia艂ek, 16 Lipiec 2012, 14:04 »

Jecha艂am autem kt贸re mia艂o zamontowane takie lusterko od strony kierowcy. Przy wi臋kszych pr臋dko艣ciach na autostradzie ba艂am si臋, 偶e odpadnie wi臋c mo偶e i fajnie bo tanio ale nie polecam U艣miech
Co do filtr贸w to przekona艂am si臋 na w艂asnej sk贸rze, 偶e filtry paliwa i oleju przy ni偶szych temperaturach w zimie si臋 rozszczelniaj膮 i zapowietrzaj膮 silnik (plastik si臋 kurczy i nie styka na 艂膮czeniach).

Polecam zakup orgina艂贸w w serwisie i wymian臋 na w艂asn膮 r臋k臋 je偶eli autko po gwarancji. Serwisy te偶 sobie s艂ono potrafi膮 liczy膰 za roboczogodzin臋...
Co do lusterek pe艂ne poparcie, co do filtr贸w to nie wiem co i kto u Ciebie je montowa艂 ale purfluks kupiony w IC za po艂owe albo 1/3 ceny z aso niczym nie r贸偶ni sie od purfluksa z logo PSA. Sam mam dobre do艣wiadczenia z filtrami z sedziszowa natomiast odradzam wszystkim filtrona- badziew jakich ma艂o. Filtr py艂k贸w zaraz po montazu zachowuje sie jak zatkany, filtr powietrza potrafo mie膰 za miekkie opasanie i ssa膰 brudne powietrze, z filtrem oleju postanowi艂em nioe sprawdza膰, co moze mu dolega膰;-). Generalnie purflux, man, mahle, sedzisz贸w sa OK i polecam.
Zapisane
marysia
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 1385



WWW
« Odpowiedz #132 : Poniedzia艂ek, 16 Lipiec 2012, 17:33 »

Zamiennik filtra paliwa w dieslu mi 艂apa艂 powietrze bo si臋 w艂a艣nie rozszczelni艂. Tylko nie powiem tobie teraz jakiej by艂 firmy bo nie pami臋tam 艁ohoho
Mog艂o te偶 by膰 tak, 偶e trafi艂am na trefny egzemplarz. Potem ju偶 zawsze bra艂am filtry z ASO i problemu nie by艂o U艣miech
Zapisane

maruda
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 87



« Odpowiedz #133 : Wtorek, 17 Lipiec 2012, 19:01 »

Kto艣 wy偶ej pisa艂, 偶e pewnie w koszt przegl膮du za ok 800 z艂 wchodzi wymiana filtru kabinowego. Nie wchodzi. Ja nie mam klimy.
A lusterka? Ja nie widz臋 r贸偶nicy. To od strony kierowcy wymienia艂am kilka miesi臋cy temu. Na razie nic si臋 nie dzieje. Od strony pasa偶era ma dopiero kilka dni. Ale o ile z pierwszym oryginalnym nie mia艂am w膮tpliwo艣ci, 偶e kto艣 je z艂ama艂 celowo, to z艂amanie drugiego odkry艂am w do艣膰 dziwnych okoliczno艣ciach i nie wykluczam, 偶e z艂ama艂o si臋 samo. A je偶eli nie samo to mog艂am mu pom贸c ???przy wcze艣niejszym sk艂adaniu. No bo ja s艂aba kobiet膮 jestem U艣miech i 偶eby z艂o偶y膰 to lusterko musia艂am u偶y膰 si艂y...no nie tylko r膮k lol. Wi臋c ta jako艣膰 orygina艂贸w te偶 mnie nie przekonuje) A poza tym za jedno oryginalne lusterko mam ponad cztery zamienniki, co w moim przypadku z pewno艣ci膮 wydaje si臋 ekonomiczniejsze (zastanawia艂am si臋 czy nie powinnam kupi膰 od razu kilka na zapas)
Zapisane
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #134 : 艢roda, 18 Lipiec 2012, 09:24 »

ja mam klim臋 i przy 30kkm wymienili przeciwpy艂kowy, wi臋c moim zdaniem skoro nie ma klimy to powinno by膰 taniej o t膮 wymian臋 i ten ew. filtr U艣miech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomo艣ci: 5856


by艂 sobie kiedy艣 107RC...


WWW
« Odpowiedz #135 : 艢roda, 18 Lipiec 2012, 10:47 »

niekoniecznie... cena przegl膮du podstawowego jest zrycza艂towana, a za takie wymiany jak przeciwpy艂贸wka si臋 dop艂aca dodatkowo U艣miech
Zapisane

Pzdr from 艁DZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (s艂u偶bow贸z)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(呕onowozide艂)

By艂y:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
maruda
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 87



« Odpowiedz #136 : 艢roda, 18 Lipiec 2012, 16:30 »

ArcherPAF czy ja dobrze kojarz臋, ze znasz ASO "od kuchni", mam w膮tpliwo艣膰 nie zwi膮zan膮 z przegl膮dem, wi臋c nie b臋d臋 pyta膰 tutaj
Zapisane
ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomo艣ci: 5856


by艂 sobie kiedy艣 107RC...


WWW
« Odpowiedz #137 : 艢roda, 18 Lipiec 2012, 17:10 »

znam bo pracuj臋 w salonie https://www.facebook.com/PeugeotNordynski i nigdy tego nie ukrywa艂em U艣miech
Zapisane

Pzdr from 艁DZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (s艂u偶bow贸z)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(呕onowozide艂)

By艂y:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
seraphine
Posiadacz
**
Wiadomo艣ci: 307


« Odpowiedz #138 : Pi膮tek, 27 Lipiec 2012, 20:54 »

ja mam klim臋 i przy 30kkm wymienili przeciwpy艂kowy, wi臋c moim zdaniem skoro nie ma klimy to powinno by膰 taniej o t膮 wymian臋 i ten ew. filtr U艣miech

co? jak? gdzie?

z tego co pami臋tam, to przeciwpy艂kowy zmienia si臋 co 15kkm lub rok, a "silnikowy" dopuszcza si臋 co 4 lata lub 60 kkm ...tak przynajmniej jest w w tabelkach w ksi膮偶ce gwarancyjnej... jak dobrze pami臋tam.

btw. przegl膮d na moich materia艂ach wyni贸s艂 mnie... 254z艂 ...ale chyba co艣 mi zrobili "na odwal si臋" z wymian膮 p艂ynu hamulcowego,  bo zu偶yli a偶 0,25l przy wymianie. twierdzili, 偶e si臋 nie wymienia ca艂ego, bo to zapowietrzy艂oby uk艂ad, tylko przelewa si臋 dolewaj膮c do zbiornika nowego i spuszczaj膮c przy ko艂ach stary... i 偶e niby w ABS-ie tyle zostaje. wynika z tego, 偶e wymienili tylko 1/3  comando
Zapisane

Br膮zowiutki Duster II klekot 4x4
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #139 : Pi膮tek, 27 Lipiec 2012, 21:03 »

ja zawsze (czyli 2 razy U艣miech przy 15 i 30ty艣.) od razu zastrzeg艂em wymian臋 oleju z wszystkimi filtrami + p艂yn hamulcowy- > aso stwierdzi艂o 偶e to nic nadzwyczajnego bo to normalne rutynowe dzia艂ania zgodne z ich instrukcjami.
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: