Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: 1 2 3 [4]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: G艂o艣niki na p贸艂ce w baga偶niku - monta偶, dyskusja, do艂o偶enie, rozmiar  (Przeczytany 86936 razy)
piszczalka1980
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 130



« Odpowiedz #60 : Niedziela, 22 Kwiecie艅 2012, 10:04 »

je艣li masz w radiu sterowanie subem to nie bedziesz musia艂 latac do bagajera mam takiego suba i jestem zadowolony
Zapisane

aygo_driver
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 797



« Odpowiedz #61 : Niedziela, 22 Kwiecie艅 2012, 13:30 »

Tylko aktywny, do pasywnego b臋dziesz musia艂 mie膰 jeszcze dodatkowy wzmacniacz!

Je艣li kupi艂e艣 tego Alpine'a, o kt贸rym pisa艂e艣 to masz w nim ca艂kiem sporo ustawie艅 sub'a. Pod艂膮czenie Sprowadza si臋 do poci膮gni臋cia zasilania i kabla 2RCA do "tylnego schowka" lol
Zapisane

Marcin85
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 11


« Odpowiedz #62 : 艢roda, 25 Kwiecie艅 2012, 17:17 »

Jeszcze mnie ciekawi jak tes sub jest mocowany w bagazniku, na 艣ruby na sta艂e, czy jak? Co jak bede chcia艂 zmieni膰 ko艂o zapasowe, a wiadomo gdzie si臋 ono mie艣ci w naszych autach.
Zapisane
odl
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 489



« Odpowiedz #63 : 艢roda, 25 Kwiecie艅 2012, 17:23 »

Jeszcze mnie ciekawi jak tes sub jest mocowany w bagazniku, na 艣ruby na sta艂e, czy jak?

ja go mam "luzem" przykleszczony pianka zabezpieczajaca (taka jak w kartonach z kompami sie stosuje) miedzy oparciem fotela i subem - sub nie lata nawet przy ostrych i szybkich zakretach a w razie czego wystarczy opuscic oparcie i spokojnie mozna suba wyciagnac.
Zapisane
Marcin85
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 11


« Odpowiedz #64 : Sobota, 05 Maj 2012, 21:16 »

g艂o艣niczki wymienione do tego ca艂e nowe okablowanie i jest o niebo lepiej, juz chyba nawet suba nie b臋de potrzebowa艂 bo dzwi臋k i poziom niskich ton贸w narazie mnie zadowala - pozdrawiam.
Zapisane
kaliope
SUPER MODERATOR
*
Wiadomo艣ci: 1396


Peugeot 107, 1.0 trendy & Zafira 1.9 cdti


« Odpowiedz #65 : Niedziela, 09 Wrzesie艅 2012, 18:09 »

jak pisa艂em w swoim  w膮tku, te偶 do艂o偶y艂em g艂o艣niki na p贸艂k臋, na razie kable na sztywno. Potrzebuje jakie艣 fajnej taniej szybkoz艂膮czki do kabli, 偶eby m贸c szybko i sprawnie wyciagna膰 p贸艂k臋 w razie potrzeby. Mo偶ecie co艣 poleci膰 od razu z linkiem?
Zapisane

aygo_driver
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 797



« Odpowiedz #66 : Niedziela, 09 Wrzesie艅 2012, 20:19 »

Mo偶e zwyczajnie RCA wtyk/gniazdo, nic prostszego ju偶 chyba nie znajdziesz U艣miech
Zapisane

blur
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 10


« Odpowiedz #67 : Sobota, 12 Pa藕dziernik 2013, 23:35 »

RCA nie s膮 przeznaczone do tego celu, 艂atwo mo偶na do zwarcia doprowadzi膰, w prawie ka偶dym sklepie elektronicznym/elektrycznym mo偶na kupi膰 takie z艂膮cza do konektor贸w p艂askich, s膮 tak zbudowane 偶e nie idzie si臋 pomyli膰, jak od艂膮czysz to nigdzie przez przypadek nie zewrze, s膮 tanie.
Zapisane



Aygo
Passat 3BG 2,5l TDI 163PS
Yamaha XT 350 3YT
Strony: 1 2 3 [4]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: