Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: Antena  (Przeczytany 7855 razy)
Karter
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 33



« : Czwartek, 08 Marzec 2012, 11:53 »

Witam, mam takie pytanie do do艣wiadczonych koleg贸w: czy fabryczna antena ma zamontowany w sobie przedwzamcniacz sygna艂u? Pytam dlatego poniewa偶 mam w aucie radio JVC KD-G333 i strasznie s艂abo odbiera stacje, jedyn膮 stacj膮 kt贸ra gra dobrze to jest RMF. Czyta艂em na r贸偶nych forach audio: jak kto艣 ma za艂o偶one nie fabryczne radio to nie ma pod艂膮czonego zasilania wzmacniacza w fabrycznej antenie i dla tego s艂abo odbiera stacje, wtedy trzeba zastosowa膰 to: http://sklep.rms.pl/index.php?p694,separator-antenowy-iso-din-vw-audi-skoda-seat-ks40070 Wiem, 偶e tam pisz膮 o autach grupy VAG, Toyotach i Nissanach ale mo偶e w trojaczkach te偶 tak jest??
« Ostatnia zmiana: Czwartek, 08 Marzec 2012, 11:55 wys艂ane przez Karter » Zapisane
odl
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 489



« Odpowiedz #1 : Czwartek, 08 Marzec 2012, 12:41 »

mam niefabryczne radio, ale nie moge powiedziec, zeby slabo odbieralo. nie wierze, ze jedyna stacja, jaka odbierasz jest RMF - najsilniejszy sygnal przeciez w kazdym miejscu w polsce ma radio maryja ;P
Zapisane
cookie
Maniak
***
Wiadomo艣ci: 976

Sprzedam w贸zek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #2 : Czwartek, 08 Marzec 2012, 13:14 »

tez mam niefabryczne radio i odbiera elegancko, mimo ze od jakiego艣 czasu bat mam skr贸cony o po艂ow臋;-)
MO偶e cos nie tak jest z radiem. Sprawd藕 je w innym samochodzie gdzie radieo dobrze odbiera.
Zapisane
maab
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 97



« Odpowiedz #3 : Pi膮tek, 09 Marzec 2012, 15:11 »

Najpierw sprawd藕 instalacj臋 antenow膮, tak porz膮dnie z miernikiem...
To 偶e do gniazda bata przewodzi i nie ma przebicia, te偶 nie jest do ko艅ca wskaz贸wk膮 偶e jest ok, wkr臋膰 inny bat i sprawd藕 jak dzia艂a.
Zapisane

Prosz臋 nie strzela膰 do pianisty. Robi co mo偶e. (Oscar Wilde)
BOBAS349FK
c1aygo107.net V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 2856



« Odpowiedz #4 : Sobota, 10 Marzec 2012, 18:31 »

ja dzis zamontowalem sobie bat od forda i niedos ze dalej dobrze odbiera to jeszcze lepiej wyglada bo polowe mniejszy  OK OK OK
Zapisane

citroen c1 1.0
xsara picasso 1.6
mondeo GHIA mk2 2.0
GILERA RUNNER 125cm
Strony: [1]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: