Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: Brak kabli g艂o艣nika w fabrycznej instalacji  (Przeczytany 6463 razy)
Budy艅
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 5



« : 艢roda, 18 Kwiecie艅 2012, 10:52 »

Witam,
Na pocz膮tku "Dzie艅 dobry" Kozak Jestem posiadaczem C1 od wczoraj (prezent dla rodzicielki) i mam ma艂e pytanie. Przejrza艂em chyba ca艂y dzia艂 CarAudio ale niestety nie znalaz艂em odpowiedzi na moje pytanie. Poprzedni w艂a艣ciciel C1 nigdy nie montowa艂 radia (razem z samochodem dosta艂em zafoliowan膮 anten臋, komplet fabrycznych g艂o艣nik贸w i ramk臋 pod radio niefabryczne. Z racji tego, 偶e zosta艂 mi niemal nieu偶ywany JVC z poprzedniego auta a matka do audiofil贸w nie nale偶y (jak m贸wi: ".. ma po prostu gra膰.."). Monta偶 radia przebieg艂 bezproblemowo, monta偶 lewego g艂o艣nika (z perspektywy kierowcy siedz膮cego za k贸艂kiem) zreszt膮 te偶 .... ale przy prawym zacz臋艂y si臋 "schody"?! Po zdj臋ciu maskownicy jest PUSTO! Nawet cm kabla! Wymontowa艂em jeszcze raz radio, 偶eby zobaczy膰 czy gdzie艣 w konsoli 艣rodkowej si臋 nie "schowa艂y" ale niestety - ni ma :-( Czy kto艣 si臋 zetkn膮艂 z podobnym przypadkiem? Rozmawia艂em z serwisem Toyoty (mam najbli偶ej) i twierdz膮, 偶e do monta偶y niefabrycznego radia potrzebuj臋 zestaw katalogowy: H00000-00MACRA

W sk艂ad, kt贸rego wchodz膮 g艂o艣niki, ramka i wi膮zka przewod贸w
G艂o艣niki i ramk臋 mam a w/w zestaw nie jest "podzielny" (albo wszystko albo nic).
Teoretycznie to wiem jak wygl膮da wymieniona w zestawie wi膮zka:

i my艣l臋, 偶e z jej zdobyciem w ASO Peugeot lub Citroen nie b臋dzie problemu ale zanim zaczn臋 atakowa膰 je telefonicznie wol臋 zapyta膰 -
- czy jest gdzie艣 miejsce gdzie rzeczony kabel od prawego g艂o艣nika m贸g艂 si臋 "schowa膰"?

Pozdrawiam



P.S:

Znalaz艂em tak膮 wypowied藕:

pisa艂em 偶e kable s膮 przyklejone (bia艂a kostka) do s艂upka pasa偶era pod desk膮... na kawa艂ek ta艣my klej膮cej... we藕 latark臋 i zajrzyj od do艂u na pewno znajdziesz!



Id臋 poszpera膰 i mam nadziej臋, 偶e w膮tek b臋dzie do zamkni臋cia  lol
« Ostatnia zmiana: 艢roda, 18 Kwiecie艅 2012, 11:02 wys艂ane przez Budy艅 » Zapisane
Budy艅
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 5



« Odpowiedz #1 : 艢roda, 18 Kwiecie艅 2012, 11:18 »

Znalezione ... podpi臋te... zamontowane ...gra ...  Kozak

Admina prosze o zamkniecie w膮tku  艁ohoho
Zapisane
ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomo艣ci: 5856


by艂 sobie kiedy艣 107RC...


WWW
« Odpowiedz #2 : Czwartek, 19 Kwiecie艅 2012, 00:22 »

no i gitara U艣miech kto szuka nie b艂膮dzi! J臋zyk

closed...
Zapisane

Pzdr from 艁DZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (s艂u偶bow贸z)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(呕onowozide艂)

By艂y:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
Strony: [1]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: