Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1]   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: Wywa偶anie k贸艂  (Przeczytany 10459 razy)
kaliope
SUPER MODERATOR
*
Wiadomo艣ci: 1396


Peugeot 107, 1.0 trendy & Zafira 1.9 cdti


« : Sobota, 08 Czerwiec 2013, 07:51 »

Powiem tak, 4 tygodnie temu wymienia艂em ko艂a w zafirze i kaza艂em go艣ciowi wywa偶y膰. Nie by艂em obecny przy wywa偶aniu ....i mam nauczk臋. Je藕dzi艂em tylko par臋 par臋 razy od tego nieszcz臋snego wywa偶ania, ale po mie艣cie z pr臋dko艣ciami max 80 km i ju偶 co艣 lekko wyczuwa艂em. Natomiast wczoraj pojecha艂em sobie ponad 100 km/h i my艣la艂em, 偶e mi kierownic臋 wyrwie z r臋ki.....normalnie szok. Pojecha艂em do innego go艣cia i wszystkie ko艂a nie, 偶e 偶le....ale fatalnie wywa偶one. Naklejone ca艂e 艂a艅cuszki odwa偶nik贸w. Ten drugi wszystko wypiepszy艂, ponakleja艂 3 razy mniej 偶elastwa ....maszyna pi臋knie pokaza艂a 0-0 na ka偶dym kole....potem przeja偶d偶ka i mi贸d malina. I tak oto musia艂em p艂aci膰 dwa razy.....brak s艂贸w......

Wniosek? Musimy by膰 zawsze obecni przy wywa偶aniu.
Zapisane

marysia
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 1385



WWW
« Odpowiedz #1 : Sobota, 08 Czerwiec 2013, 08:15 »

ja my艣l臋, 偶e jak kole艣 by艂 partacz to pewnie schrzani艂 by nawet jak by艣 nad nim sta艂 U艣miech najlepiej mie膰 chyba sprawdzony serwis. Podejrzewam, 偶e ju偶 wi臋cej tam nie pojedziesz 艁ohoho
Zapisane

kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #2 : Sobota, 08 Czerwiec 2013, 11:14 »

dok艂adnie!!! porz膮dny serwis to zanim naklei o艂贸w to 3-5 razy przekr臋ca opon臋 wzgl臋dem felgi, ponadto najpierw wywa偶a i sprawdza same felgi bez opon...a tak na marginesie to wywa偶anie to taka nazwa potoczna si臋 przyj臋艂a prawid艂owo to r贸wnowa偶enie U艣miech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
Strony: [1]   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: