Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: 1 [2]   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: Przypadek kolegi Marvin  (Przeczytany 27684 razy)
Marvin
Użytkownik
*
Wiadomości: 30


« Odpowiedz #20 : Czwartek, 12 Wrzesień 2013, 20:34 »



Pytanie o nowy samochód wysyłałem "hurtem" do ok. 8 osób, na forum też poszło. Poza tym ja nie wydałem wyroku i nie przekreśliłem kolegi Obcy44. To nadinterpretacja.
Mógłbym też poskanować dokumenty i wrzucić je do oglądania, wydrukować listę zakupów z allegro, aby się "uwiarygodnić", ale przecież to forum to nie jest sąd, tylko miejsce wymiany opinii i tu się wyroków nie wydaje.

Nie pisałem też o tym wcześniej, bo uznałem ten przypadek za typowy dla rynku i zaliczyłem go do kosztów nauki życia w Polsce. Gdybym chciał Obcemu dokuczyć, pisałbym posty przez ostatnie 2 lata non-stop przy okazji wykrywania każdej fuszerki i wpadki,dokumentując fotograficznie, krzywe półosie i wahacze. Skoro tego nie robiłem, to znaczy że złych intencji nie miałem i nie mam.

Temat wywołał się niechcący, można zobaczyć śledząc posty dlaczego i jak było. Po prostu - zgasiłem mu aureolę świętego.

« Ostatnia zmiana: Czwartek, 12 Wrzesień 2013, 20:39 wysłane przez Marvin » Zapisane
kaliope
SUPER MODERATOR
*
Wiadomości: 1396


Peugeot 107, 1.0 trendy & Zafira 1.9 cdti


« Odpowiedz #21 : Czwartek, 12 Wrzesień 2013, 21:18 »

Nie rozumiem oburzenia kolego obcy44. Sprzedałeś auto skoszone o 12 mm, z krzywą półosią, krzywym wahaczem, lejącym dachem i jesteś zaskoczony, że my, czy ja jestem zaskoczony?  Nie znoszę  takich perełek na alle, nie znoszę takiego podejścia handlarzy i jestem w szoku, że Ty też w coś takiego się zabawiłeś.

Działam ostro na dwóch forach gdzie ludzie szukają pomocy by nie kupić złomu, żeby nie dać ciężko zarobionych groszy na takie perełki.  Na co liczyłeś sprzedając taki chłam? Na co teraz liczysz? Że napiszę, że kolega Marvin spadł z księżyca i że to nie możliwe, żeby obcy44 sprzedał złom? Czy brałeś pod uwagę, ze ktoś wozi dzieci.....rodzinę taką perełką z allegro? Sam bym się bał tym jechać wiecej jak 100km/h a co dopiero z rodziną.

Pisałem, że jesteś uważany za sprawdzonego handlarza, ale tym przypadkiem nadszarpnąłeś swój wizerunek i miejmy okazję, że już się nie będziesz miał takich wpadek.  
« Ostatnia zmiana: Czwartek, 12 Wrzesień 2013, 21:29 wysłane przez kaliope » Zapisane

kristofch
V.I.P
*
Wiadomości: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche małe porsche...


« Odpowiedz #22 : Środa, 18 Wrzesień 2013, 08:35 »

...aj kurcze dziwna sprawa i przykra jednocześnie...dla obu stron... nie znam kolegi Marvin-a ale znam Obcego... i jakoś nie chce mi się wierzyć że świadomie wcisnął komuś trefne autko!!!... raczej nie za bardzo mógłby sobie na to pozwolić... tym bardziej że jak pisała wcześniej marysia obcy podchodzi do sprawy dość profesjonalnie.

Moim zdaniem skoro Marvin odkrył "ukryte" uszkodzenia to powinien od razu walić do obcego...na pewno by się jakoś dogadali...a tak po 2 latach eksploatacji...
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
marysia
V.I.P
*
Wiadomości: 1385



WWW
« Odpowiedz #23 : Czwartek, 19 Wrzesień 2013, 04:02 »

no właśnie mógł od razu do obcego walić z tematem. Po takim czasie to już trochę po sprawie a niepotrzebnie się uprzedzają przez to ludzie. Wystarczy poprostu normalnie pogadać od razu jak coś nie pasuje...
« Ostatnia zmiana: Czwartek, 19 Wrzesień 2013, 04:04 wysłane przez marysia » Zapisane

Strony: 1 [2]   Do góry
Drukuj
Skocz do: