Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1]   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: Uwaga na Peugeota 107  (Przeczytany 10866 razy)
sebik30
Newbie
*
Wiadomości: 3


« : Czwartek, 06 Luty 2014, 12:57 »

Witam byłem wczoraj oglądać podobno po małej naprawie żółtego Peugeota 107 z automatyczną skrzynią biegów. Jak się okazało auto malowane całe oprócz dachu. Szpachla w wielu miejscach. Pan przez tel twierdził, że robiony był tylko błotnik. Na miejscu okazało się, że również szyba była wymieniana, maska szpachlowana nie tylko po stronie stłuczki ale też na środku. Auto sprawdzaliśmy w autoryzowanym serwisie, jakość malowania też pozostawia wiele do życzenia......Jakieś zacieki...Przejechałem 400 km do pięknej miejscowości Rawicz + sprawdzenie auta w serwisie i razem ok 600 zł....Myślałem, że się wściekne..Nie polecam a jak już to nie za te pieniądze.. Dodam że auto ma realny przebieg nie były to jakieś wielkie stłuczki ale były. Pan z serwisu stwierdził, że prawdopodobnie jeżeli powłoka lakiernicza jest położona w tak  jakość położenia szpachli też może pozostawić wiele do życzenia.
http://otomoto.pl/peugeot-107-automat-klima-5-drzwi-C32043426.html
A może któryś z forumowiczów ma jakiegoś trojaczka z automatem w cenie adekwatnej do stanu Uśmiech

Dodam tylko że auto nie jest z 2008 roku a z konca 2007 inna data jest w systemie serwisu a inna w dowodzie rejestracyjnym......Czy tego właściciel nie wiedział???........
« Ostatnia zmiana: Czwartek, 06 Luty 2014, 13:02 wysłane przez sebik30 » Zapisane
BOBAS349FK
c1aygo107.net V.I.P
*
Wiadomości: 2856



« Odpowiedz #1 : Czwartek, 06 Luty 2014, 13:32 »

tak to bywa mogles powiedziec ze jedziesz do rawicza to od razu bym Ci odradził tej wycieczki bo tam same kretacze samochodowi !!!! powiem tak jak szukac auto to max 150km od komina bo potem to tylko nerwy i zbedene koszty sie robia

ps a co do ceny tego puga 107 to chyba z kosmosu sie urwała !!!
Zapisane

citroen c1 1.0
xsara picasso 1.6
mondeo GHIA mk2 2.0
GILERA RUNNER 125cm
sebik30
Newbie
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #2 : Czwartek, 06 Luty 2014, 13:45 »

Powinienem tak zrobić ( zapytać na forum)....Szukam i szukam a czas mnie nagli bo za 1.5 tygodnia wyjezdzam a auto musze kupic dla mamy (dlatego z automatem) Znalazłem coś takiego ale znowu 250 km.....Zapewniają że auto tip top...Może ma ktoś blisko i mógłby obejrzeć?Co?? Co?
http://otomoto.pl/peugeot-107-automat-po-oplatach-serwis-C32026718.html
Zapisane
cookie
Maniak
***
Wiadomości: 976

Sprzedam wózek Mutsy Urban Rider.


« Odpowiedz #3 : Czwartek, 06 Luty 2014, 14:43 »

Pan z serwisu stwierdził, że prawdopodobnie jeżeli powłoka lakiernicza jest położona w tak  jakość położenia szpachli też może pozostawić wiele do życzenia.
Zdziwiłbys się jak mi połozono lakier na masce w ramach gwarancji (purchel na masce w rok od kupienia) w centrali Citroena na Al Krakowskiej :-)
Zapisane
JoeBlack
Użytkownik
*
Wiadomości: 45


« Odpowiedz #4 : Czwartek, 06 Luty 2014, 20:57 »

kurcze nie powiedział bym że ten żółty tak bity ... foty tego nie pokazują bynajmniej albo co pewniejsze nie znam sie za bardzo. Jedno jest pewne za bardzo wypicowany, strasznie się błyszczy. Moja C1 rok młodsza a pare rys i zadrapań ma a tu nic nie widać . Sebik odpuść ten ze Zduńskiej nie wierze że on ma taki przebieg. 23 tys za granicą ?? hmm... ja ściągałem sam z Austrii i mój ma 118 000 i to jest norma. Nikt nie kupuje za granica auta zeby stał tylko ma się spłacać.
« Ostatnia zmiana: Czwartek, 06 Luty 2014, 21:00 wysłane przez JoeBlack » Zapisane
kaliope
SUPER MODERATOR
*
Wiadomości: 1396


Peugeot 107, 1.0 trendy & Zafira 1.9 cdti


« Odpowiedz #5 : Czwartek, 06 Luty 2014, 21:51 »

jest możliwy taki przebieg, ale wtedy był bity, bo cudów nie ma, sprowadzają albo bite albo wysokie przebiegi i potem je clock'ują
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
Drukuj
Skocz do: