Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: Nowy Peugeot 108 2014  (Przeczytany 77096 razy)
kristofch
V.I.P
*
Wiadomości: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche małe porsche...


« Odpowiedz #60 : Piątek, 31 Lipiec 2015, 08:07 »

a jak z długością przełożeń skrzyni biegów ? pewnie już 60 km/h na 1 biegu się nie da pojechać Uśmiech ( a 110 na drugim )
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
lucaaszz
Użytkownik
*
Wiadomości: 10



« Odpowiedz #61 : Piątek, 31 Lipiec 2015, 23:42 »

Przyznam, że nie ciągnąłem do odcięcia. Podejrzewam, że skrzynia może być ta sama. Czuć było że 108 był cięższy od 107.
Zapisane
księgowy
Gość
« Odpowiedz #62 : Sobota, 01 Sierpień 2015, 20:12 »


Aha z minusów to było już przypalone sprzęgło przebieg 6000 i skrzynia biegów taka "francuska"

Skrzynia to nie jest przypadkiem tez toyoty (z Wałbrzycha zresztą)? to powinno sie pisać taka "japońska"
Zapisane
lucaaszz
Użytkownik
*
Wiadomości: 10



« Odpowiedz #63 : Niedziela, 02 Sierpień 2015, 15:30 »

Skrzynia na pewno jest japońska. Pisząc "francuska" chodziło mi o to że nie była precyzyjna.
Jeśli ktoś jeździł kiedyś samochodem ze skrzynia "5" peugeot/citroen to wie o co chodzi. Wsteczny nie zawsze wchodzi za 1 razem.
Zapisane
WojtekS1
Użytkownik
*
Wiadomości: 35


« Odpowiedz #64 : Czwartek, 06 Sierpień 2015, 08:16 »

Generalnie z nowymi maluchami jest problem. Citroen i Peugeot nie mają ich w ofercie. Można to zresztą zobaczyć na Otomoto gdzie wystawiają samochody dealerzy. Są tylko resztki z 2014 roku - 20015 brak. Jedynie Toyota ma Aygo w ofercie. Rozmawiałem u jednego dealera Citroena i gośc mi powiedział, że importerowi i dealerom nie opłaca się nimi handlować. Za wysokie koszty trzymania aut na stoku i za małe marże. Wolą handlować większymi autami, które dają im większe marże.
Zapisane
kaliope
SUPER MODERATOR
*
Wiadomości: 1396


Peugeot 107, 1.0 trendy & Zafira 1.9 cdti


« Odpowiedz #65 : Niedziela, 16 Sierpień 2015, 13:11 »

Jeździłem nowym 108 2 tygodnie temu po Grecji. Silnik toyota 1.0 68km ten sam.


myślałem, że silnik 1.0  został tylko w nowym aygo, a że w pugu i cytrynie będzie tylko francuski 1.2
Zapisane

MrJ
Użytkownik
*
Wiadomości: 21


peżofan


« Odpowiedz #66 : Poniedziałek, 02 Listopad 2015, 15:30 »

Cytuj
Generalnie z nowymi maluchami jest problem. Citroen i Peugeot nie mają ich w ofercie. Można to zresztą zobaczyć na Otomoto gdzie wystawiają samochody dealerzy. Są tylko resztki z 2014 roku - 20015 brak. Jedynie Toyota ma Aygo w ofercie. Rozmawiałem u jednego dealera Citroena i gośc mi powiedział, że importerowi i dealerom nie opłaca się nimi handlować. Za wysokie koszty trzymania aut na stoku i za małe marże. Wolą handlować większymi autami, które dają im większe marże.

To skąd ludzie biorą te auta? Bo 1. w ciągu ostatniego miesiąca, 2. obok własnego bloku (Chorzów) widziałem i nowego Peugeota i Citroena. I tak, były to na pewno 108 (swoją drogą ładniejszy na żywo niż na zdjęciach) i C1 (swoją drogą wyjątkowo paskudny na żywo  lol ). Jak na tak krótki wycinek czasu i tak ograniczone miejsce to raczej nie jest zły wynik  Język
Zapisane

Szukam (albo i nie...) "trojaczka" w niedużych pieniądzach.
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
Drukuj
Skocz do: