Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1]   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: Pilot do centralnego zamka  (Przeczytany 7849 razy)
bergman
Użytkownik
*
Wiadomości: 14


« : Czwartek, 15 Październik 2015, 18:18 »

Witajcie,
Mam mały problem z małym aygo  Augutek posiada centralny zamek, jednakże kupiliśmy go z jednym kluczykiem. Przez ostatnie dwa lata zonie jakoś nie przeszkadzało otwieranie centralnego zamka kluczykiem, ale od jakiegoś czasu szwankują wkładki w drzwiach wiec pomyślałem o dołożeniu pilota. Czytałem wątek o centralnym zamku ale jakby nie rozwiązuje on mojego problemu, ponieważ centralny zamek mam ale bez pilota..
Powiedzcie mi jaka centralkę najlepiej dołożyć, aby dało sie sterować zamkiem z pilota? Nie mam zamiaru inwestować nie wiadomo ile i szlajać sie po Aso  Chce to zrobić możliwie jak najtaniej dlatego prosze o porady.
« Ostatnia zmiana: Czwartek, 15 Październik 2015, 18:22 wysłane przez bergman » Zapisane
BOBAS349FK
c1aygo107.net V.I.P
*
Wiadomości: 2856



« Odpowiedz #1 : Czwartek, 15 Październik 2015, 22:38 »

WITAM moze lepiej dokupić kluczyk z pilotem i zaprogramować klucz i będzie bit
Zapisane

citroen c1 1.0
xsara picasso 1.6
mondeo GHIA mk2 2.0
GILERA RUNNER 125cm
Jacwing
Użytkownik
*
Wiadomości: 95


« Odpowiedz #2 : Czwartek, 15 Październik 2015, 22:47 »

Ja miałem podobnie zakupiłem pilot od Gościa z Cieszyna za 221zł  wymieniłem grot i immo ze starego klucza .A i jeszcze śmieszna kombinacja przy parowaniu pilota z autem ,ale to akurat może ktoś ogarnie z forum......i masz oryginał fabryka .PS. Mogę podesłać namiary na zakup
« Ostatnia zmiana: Czwartek, 15 Październik 2015, 22:49 wysłane przez Jacwing » Zapisane
bergman
Użytkownik
*
Wiadomości: 14


« Odpowiedz #3 : Czwartek, 15 Październik 2015, 22:52 »

Poproszę namiary na pw Uśmiech tylko wlasnie nie wiem czy miałem oryginalnie sterowanie z pilota? Mam jeden kluczyk bez przycisków.. Poza tym z tego co wyczytałem to programowania nikt do końca nie ogrania chyba? Uśmiech
Zapisane
Jacwing
Użytkownik
*
Wiadomości: 95


« Odpowiedz #4 : Czwartek, 15 Październik 2015, 22:55 »

A do bagażnika masz przycisk bez kluczyka w srodku czy z kluczykiem?
Zapisane
bergman
Użytkownik
*
Wiadomości: 14


« Odpowiedz #5 : Czwartek, 15 Październik 2015, 23:10 »

Bez kluczyka i z tego co wyczytałem powinienem mieć centralny sterowany z pilota?
Zapisane
Jacwing
Użytkownik
*
Wiadomości: 95


« Odpowiedz #6 : Czwartek, 15 Październik 2015, 23:19 »

Tak bez klucza jest z centralnym ,programowanie robiłem w ASO citroena wzieli 50 zł ale kleli na to i nie bardzo chyba ogarniali bo twierdzili że to Toyota ogólnie to kombinacja załaczania stacyjki i otwierania dzwi kierowcy.Namiary na stronkę :www.kluczauto.eu.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
Drukuj
Skocz do: