Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1] 2 3   Do do艂u
Drukuj
Autor W膮tek: Aygo a wzrost kierowcy  (Przeczytany 35760 razy)
bastek_24
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 23


« : Wtorek, 23 Sierpie艅 2011, 19:34 »

Witajcie,
Trapi mnie jedno, czy osoba o wzro艣cie 176cm i wi臋cej bez 偶adnego problemu zmie艣ci si臋 do Aygo i nie b臋dzie ociera膰 g艂ow膮 o sufit? Mrugni臋cie
Niby najlepiej osobi艣cie to sprawdzi膰, ale na razie nie mam takiej mo偶liwo艣ci. U艣miech

Dzi臋ki za odpowied藕

PS: z g贸ry przepraszam, je艣li taki temat ju偶 by艂 - nie znalaz艂em owego.
Zapisane
maab
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 97



« Odpowiedz #1 : Wtorek, 23 Sierpie艅 2011, 20:16 »

Ja mam 190 cm, i w zasadzie je偶d偶臋 bezproblemowo, jedynym problemem jest sygnalizacja 艣wietlna, jako pierwszy zatrzymuj臋 si臋 nieco dalej by nie wykr臋ca膰 karku, co niekiedy irytuje innych kierowc贸w kt贸rzy najch臋tniej wepchneliby si臋 przedemnie na te 2 metry kt贸re zostawiam przed sob膮. O dach g艂ow膮 nie obcieram, no chyba 偶e w kapeluszu, gdybym mia艂 takowy....
Zapisane

Prosz臋 nie strzela膰 do pianisty. Robi co mo偶e. (Oscar Wilde)
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #2 : Wtorek, 23 Sierpie艅 2011, 20:22 »

bastek_24 proponuje um贸wi膰 si臋 na jazd臋 pr贸bn膮... i sam si臋 przekonasz 偶e nie ma 偶adnego problemu... ew. proponuje je艣li chcesz mo偶esz w moim sprawdzi膰 U艣miech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
bastek_24
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 23


« Odpowiedz #3 : Wtorek, 23 Sierpie艅 2011, 20:39 »

Na razie jestem poza Bia艂ymstokiem, wi臋c na razie nie b臋d臋 si臋 umawia艂. ;-) M贸j tato si臋 wypowiedzia艂, i偶 b臋dzie to samoch贸d za ma艂y dla mnie i chce mi udowodni膰, 偶e to auto jest nieodpowiednie.  J臋zyk Ale ja jestem uparty i b臋d臋 walczy艂, bo Aygo niesamowicie mi si臋 podoba Mrugni臋cie
Zapisane
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #4 : Wtorek, 23 Sierpie艅 2011, 21:20 »

jedz z ojcem do salonu na jazd臋 pr贸bn膮 U艣miech i wci艣nij gaz do dechy... ojcu kopara opadnie na bank U艣miech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
ArcherPAF
Administrator
*
Wiadomo艣ci: 5856


by艂 sobie kiedy艣 107RC...


WWW
« Odpowiedz #5 : 艢roda, 24 Sierpie艅 2011, 23:24 »

ja mam 186 i do szybszej jazdy ustawiam fotel w pozycji o 1 z膮bek od ko艅ca U艣miech
Zapisane

Pzdr from 艁DZ,
Basiu

P 508'SW 2.0 BlueHDi 160KM EAT8 RP 2019 (s艂u偶bow贸z)
VW Bettle Cabrio Design 1.2THP+ RP 2014(呕onowozide艂)

By艂y:
P 107 RC 1.0+, P 207 SW Premium 1.6 HDi 92 KM Euro 5, P 308 R SW ACTIVE 1.6 e-HDI 112KM STT, P V-Clic 50ccm
S 9-3 II Convertible Vector "2.0T+" MY04 , S 9-3 II SportCombi Linear "1.9TiDS" MY06
adrianlos
Posiadacz
**
Wiadomo艣ci: 161



WWW
« Odpowiedz #6 : Sobota, 27 Sierpie艅 2011, 20:20 »

193cm 偶adnych problem贸w - czysta przyjemno艣膰  OK
Zapisane

bastek_24
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 23


« Odpowiedz #7 : Niedziela, 18 Wrzesie艅 2011, 13:14 »

Witajcie zn贸w,
Nie b臋d臋 zaczyna艂 nowego w膮tku, wi臋c napisz臋 tu ;-) S艂uchajcie nadal mam w膮tpliwo艣ci, czy rzeczywi艣cie nie jest to autko dla mnie za ma艂e. Tym razem nie chodzi o wzrost - w 艣rodku sam czuj臋 si臋 odpowiednio, ale tu chodzi o reszt臋 miejsc. Na pewno pasa偶er obok bez problemu da rad臋 si臋 zmie艣ci膰. Natomiast co z ty艂em? Zapewne zero komfortu... Ech, m臋tlik w g艂owie totalny, zero zdecydowania. Czuj臋 si臋 jak baba w tej sytuacji!
Zapisane
tom02
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 276



« Odpowiedz #8 : Niedziela, 18 Wrzesie艅 2011, 13:24 »

Witajcie zn贸w,
Nie b臋d臋 zaczyna艂 nowego w膮tku, wi臋c napisz臋 tu ;-) S艂uchajcie nadal mam w膮tpliwo艣ci, czy rzeczywi艣cie nie jest to autko dla mnie za ma艂e. Tym razem nie chodzi o wzrost - w 艣rodku sam czuj臋 si臋 odpowiednio, ale tu chodzi o reszt臋 miejsc. Na pewno pasa偶er obok bez problemu da rad臋 si臋 zmie艣ci膰. Natomiast co z ty艂em? Zapewne zero komfortu... Ech, m臋tlik w g艂owie totalny, zero zdecydowania. Czuj臋 si臋 jak baba w tej sytuacji!
Mo偶e tak. W ile os贸b b臋dziesz je藕dzi艂 zazwyczaj?Jakie dystanse dziennie b臋dziesz robi艂?Jakie baga偶e b臋dziesz dziennie wozi艂? Interesuje Ci臋 3D czy 5D?
Zapisane

odl
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 489



« Odpowiedz #9 : Niedziela, 18 Wrzesie艅 2011, 13:35 »

jak juz sie przymierzyles z przodu, to jaki problem dla Ciebie usiasc sobie tez z tylu i ocenic samemu? ;-) sam z tylu siedzialem tylko na postoju i ani glowa o sufit nie ocieralem, ani problemow z nogami nie mialem, nawet siadajac za samym soba (188cm). ale jak wpuscisz za siebie kolezanke w mini, to mozesz czuc jej kolana na plecach.. ;P
Zapisane
odl
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 489



« Odpowiedz #10 : Niedziela, 18 Wrzesie艅 2011, 13:41 »

Interesuje Ci臋 3D czy 5D?

osobiscie 5d bym odradzal wysokim kierowcom ze wzgledu na mocowanie pasow bezpieczenstwa (srodkowy slupek przesuniety do przodu)
Zapisane
bastek_24
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 23


« Odpowiedz #11 : Niedziela, 18 Wrzesie艅 2011, 15:09 »

Mo偶e tak. W ile os贸b b臋dziesz je藕dzi艂 zazwyczaj?Jakie dystanse dziennie b臋dziesz robi艂?Jakie baga偶e b臋dziesz dziennie wozi艂? Interesuje Ci臋 3D czy 5D?
Zazwyczaj b臋d臋 je藕dzi艂 sam (teoretycznie, bo nigdy nie wiadomo, czy nikt mi nie wbije na "przeja偶d偶k臋" albo szybki powr贸t do domu  艁ohoho). Odleg艂o艣膰 oko艂o 15km dziennie (takie minimum). Baga偶e - torba do szko艂y J臋zyk.

jak juz sie przymierzyles z przodu, to jaki problem dla Ciebie usiasc sobie tez z tylu i ocenic samemu? ;-) sam z tylu siedzialem tylko na postoju i ani glowa o sufit nie ocieralem, ani problemow z nogami nie mialem, nawet siadajac za samym soba (188cm). ale jak wpuscisz za siebie kolezanke w mini, to mozesz czuc jej kolana na plecach.. ;P
Przymierzy艂em tylko C1 z przodu, ty艂u mi si臋 nie chcia艂o, ja chyba wol臋 5d, a to by艂 3d, cho膰 ostatecznie bym si臋 przem贸g艂 na 3d. Kozak No w艂a艣nie i tu moja kole偶anka w mini i ja mieliby艣my problem Smutny Bo nikomu nie by艂oby wygodnie jecha膰. O tyle dobrze, 偶e Bia艂ystok jest ma艂y!!!  lol

Obawiam si臋 te偶 tej go艂ej blachy na zim臋...
Zapisane
odl
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 489



« Odpowiedz #12 : Niedziela, 18 Wrzesie艅 2011, 15:24 »

Zazwyczaj b臋d臋 je藕dzi艂 sam (teoretycznie, bo nigdy nie wiadomo, czy nikt mi nie wbije na "przeja偶d偶k臋" albo szybki powr贸t do domu  :D). Odleg艂o艣膰 oko艂o 15km dziennie (takie minimum). Baga偶e - torba do szko艂y :p.
to czym Ty sie przejmujesz? ;-) ja robie 100km co 2 dzien w 3-4 osoby i jakos zyjemy.. ;P w trojke jest z tylu wystarczajaco miejsca, zeby sie rozlozyc z papierami, odpalic laptopa i pracowac... ;)

Cytuj
Przymierzy艂em tylko C1 z przodu, ty艂u mi si臋 nie chcia艂o, ja chyba wol臋 5d, a to by艂 3d, cho膰 ostatecznie bym si臋 przem贸g艂 na 3d.
jesli masz zamawiac 5d, to koniecznie sie do takiego przymierz - ten slupek z pasem naprawde robi roznice.

Cytuj
8) No w艂a艣nie i tu moja kole偶anka w mini i ja mieliby艣my problem :( Bo nikomu nie by艂oby wygodnie jecha膰. O tyle dobrze, 偶e Bia艂ystok jest ma艂y!!!  :lol
to ile Ty chcesz tych kolezanek za jednym razem wozic? ;P za soba sadzaj kolege ;-) a kolezanki po przekatnej i obok ;P

Cytuj
Obawiam si臋 te偶 tej go艂ej blachy na zim臋...
a co by sie mialo z ta blacha dziac na zime?
Zapisane
bastek_24
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 23


« Odpowiedz #13 : Niedziela, 18 Wrzesie艅 2011, 15:48 »

to czym Ty sie przejmujesz? ;-) ja robie 100km co 2 dzien w 3-4 osoby i jakos zyjemy.. ;P w trojke jest z tylu wystarczajaco miejsca, zeby sie rozlozyc z papierami, odpalic laptopa i pracowac... Mrugni臋cie
I te osoby z ty艂u nie narzekaj膮 na jaki艣 dyskomfort? ;-)

Cytuj
jesli masz zamawiac 5d, to koniecznie sie do takiego przymierz - ten slupek z pasem naprawde robi roznice.
Dzi臋ki za uwag臋, sprawdz臋 to na pewno. Ja nie jestem jakim艣 wysokim osobnikiem, wi臋c pewnie nie b臋dzie problemu, ale sprawdz臋!

Cytuj
to ile Ty chcesz tych kolezanek za jednym razem wozic? ;P za soba sadzaj kolege ;-) a kolezanki po przekatnej i obok ;P
Oj, ze 3 to by si臋 uda艂o bez problemu! lol Ale jak b臋dzie trzeba jecha膰 na imprez臋 to i wi臋cej si臋 zmie艣ci na si艂臋, haha  Disco

Cytuj
a co by sie mialo z ta blacha dziac na zime?
Czy nie przepuszcza艂aby zbyt wiele zimna, by nie trzeba by艂o ogrzewa膰 samochodu p贸艂 godziny.  艁ohoho
Zapisane
tom02
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 276



« Odpowiedz #14 : Niedziela, 18 Wrzesie艅 2011, 15:52 »

Na tak kr贸tkim dystansie 偶adnego dyskomfortu nie ma. Je偶eli mia艂by艣 jecha膰 w 4 osoby i baga偶e np ko艂o 500 mo偶e by膰 m臋cz膮ce dla os贸b z ty艂u.
Z zimnem to tak jak z ka偶dym innym samochodem. Ale u mnie stosunkowo szybko si臋 nagrzewa U艣miech
Zapisane

bastek_24
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 23


« Odpowiedz #15 : Niedziela, 18 Wrzesie艅 2011, 16:24 »

Na tak kr贸tkim dystansie 偶adnego dyskomfortu nie ma. Je偶eli mia艂by艣 jecha膰 w 4 osoby i baga偶e np ko艂o 500 mo偶e by膰 m臋cz膮ce dla os贸b z ty艂u.
Z zimnem to tak jak z ka偶dym innym samochodem. Ale u mnie stosunkowo szybko si臋 nagrzewa U艣miech
W 4 osoby do szko艂y to na pewno nie ;-)
Ale z 40km przy okazji imprez w 4 osoby by si臋 wyje藕dzi艂o J臋zyk

Aha, i jeszcze pytanie - jakie艣 niedrogie instalacje na iPoda/iPhone'a do fabrycznego radia? Najlepiej bez modyfikacji wn臋trza. Kto艣 ma jaki艣 pomys艂?
Zapisane
odl
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 489



« Odpowiedz #16 : Niedziela, 18 Wrzesie艅 2011, 16:41 »

Aha, i jeszcze pytanie - jakie艣 niedrogie instalacje na iPoda/iPhone'a do fabrycznego radia? Najlepiej bez modyfikacji wn臋trza. Kto艣 ma jaki艣 pomys艂?

jesli masz wybor, to nie bierz drogiego, fabryczneo radia, ktore badziewnie gra, tylko kup sobie jakies porzadne np. od pioneera z obsluga ipoda za pol ceny fabrycznego i do tego ramke za kilkanascie zl, zeby ladnie wygladalo w konsoli ;-)
Zapisane
tom02
Klubowicz
*
Wiadomo艣ci: 276



« Odpowiedz #17 : Niedziela, 18 Wrzesie艅 2011, 17:11 »

A je偶eli chcesz koniecznie fabryczne radio to zwyk艂y kabel jack :PP
Zapisane

bastek_24
U偶ytkownik
*
Wiadomo艣ci: 23


« Odpowiedz #18 : Niedziela, 18 Wrzesie艅 2011, 19:14 »

jesli masz wybor, to nie bierz drogiego, fabryczneo radia, ktore badziewnie gra, tylko kup sobie jakies porzadne np. od pioneera z obsluga ipoda za pol ceny fabrycznego i do tego ramke za kilkanascie zl, zeby ladnie wygladalo w konsoli ;-)
Na razie musz臋 mie膰 samoch贸d by kupowa膰 nowe radio! 艁ohoho Poluj臋 na autko u偶ywane, nie z salonu, st膮d pytanie o radio fabryczne, bo takowe zapewne b臋dzie od razu. Inwestycja jest i tak do艣膰 spora, bo kwota ~15 tysi臋cy jest do艣膰 spora jak na pierwsze auto, wi臋c nie chc臋 wi臋cej obci膮偶a膰 bud偶etu ;-)
« Ostatnia zmiana: Niedziela, 18 Wrzesie艅 2011, 19:16 wys艂ane przez bastek_24 » Zapisane
kristofch
V.I.P
*
Wiadomo艣ci: 5232


C1 3D WHITE...troche gorsche ma艂e porsche...


« Odpowiedz #19 : Niedziela, 18 Wrzesie艅 2011, 19:45 »

w komisie przy salonie Toyoty w Bia艂ymstoku jest Aygo (dzi艣 widzia艂em) - czerwone 5D poliftowe U艣miech
Zapisane

CITROEN C1 3D WHITE Noir Caldera 1.0 VVT-I  2010                                                                 
Suzuki SV650N
unibike viper gts
unicykl 20"
Strony: [1] 2 3   Do g贸ry
Drukuj
Skocz do: